• dark
  • lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

04
grudnia
2018

Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć w ramach projektu: "Mali Geniusze-rozwój uczniów w Gminie Lubawka"

miniatura_pomoce-dydaktyczne-do-prowadzenia-zaj-w-ramach-projektu-mali-geniusze-rozwj-uczniw-w-gminie-lubawka
Szanowni Państwo, w ramach projektu: "Mali Geniusze-rozwój uczniów w Gminie Lubawka", realizowanego przez Gminę Lubawka, dostarczono pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
logo_mgok

03
grudnia
2018

IV Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubawce - relacja

miniatura_iv-jarmark-boonarodzeniowy-w-lubawce-relacja
1 grudnia 2018 r. w Lubawce odbyła się już czwarta edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tradycyjnie jarmark rozpoczęła parada Świętego Mikołaja przy akompaniamencie lubawskiej Orkiestry Dętej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawki. Parada wyruszyła z Domu Kultury na lubawski rynek, gdzie przywitała ich i oficjalnie otworzyła jarmark Burmistrz Miasta Ewa Kocemba.
logo_mgok

30
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl w Chełmsku Śląskim

miniatura_mikoajkowy-spektakl-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 16:00 w WDK. Wstęp bezpłatny.
logo_mgok

30
listopada
2018

Nabór do służby wojskowej

miniatura_nabr-do-suby-wojskowej
Obecnie prowadzony jest nabór ochotników na I turnus służby przygotowawczej kształconych na potrzeby korpusu szeregowych w 2019 r. Szkolenie rozpocznie się już 7 stycznia i potrwa do 26 kwietnia 2019 r. W listopadzie br. w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Kłodzku komisja rekrutacyjna przeprowadzać będzie rozmowy kwalifikacyjne w postępowaniu rekrutacyjnym do służby przygotowawczej.
logo_mgok

29
listopada
2018

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

miniatura_dyskoteka-andrzejkowa
W naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Jej organizatorem był samorząd uczniowski, którego opiekunemjest pani Ewelina Rudna. W ten dzień klasy 4 rywalizowały podczas otrzesin.
logo_mgok

27
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl dla dzieci w Lubawce

miniatura_mikoajkowy-spektakl-dla-dzieci-w-lubawce
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 18:00 na sali widowiskowej, wstęp bezpłatny.
logo_mgok

27
listopada
2018

Sylwester w Chełmsku Śląskim

miniatura_sylwester-w-chemsku-lskim
Zapraszamy na Bal Sylwestrowy, który odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śl. Zabawę do białego rana poprowadzi DJ. Szczegóły na plakacie w "czytaj więcej".
logo_mgok

27
listopada
2018

Odbiór Końcowy - Parkiet Sali Gimnastycznej

miniatura_odbir-kocowy-parkiet-sali-gimnastycznej
W dniu 27 listopada 2018 r. odbył się odbiór końcowy wraz z przekazaniem do eksploatacji inwestycji pn. "Wymiana parkietu w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim".
logo_mgok

26
listopada
2018

Wizyta studyjna w Kamenz

miniatura_wizyta-studyjna-w-kamenz
W dniach 22 i 23.11 2018 r. pracownicy z Urzędu Lubawka, Pielgrzymka oraz Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu udali się na wizytę studyjną nt. "wzmacniania społeczności wiejskich". Celem wizyty było zaprezentowanie strefy społeczno-gospodarczej jej zasobów oraz zmian jakie powstały w przeciągu lat na pograniczu saksońskim.

Przeglądaj aktualności