• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

03
listopada
2017

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie w sprawie pozyskania wsparcia na rozwój dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

miniatura_punkt-informacyjny-funduszy-europejskich-w-wabrzychu-zaprasza-na-spotkanie-w-sprawie-pozyskania-wsparcia-na-rozwj-dolnolskich-mikro-maych-i-rednich-przedsibiorstw
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na rozwój dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci instrumentów zwrotnych grantów i dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
logo_mgok

02
listopada
2017

Zawody w Czechach

miniatura_zawody-w-czechach
Tradycją stało się, że uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych z Lubawki jeżdżą do szkoły do Zaclerza na różne rozgrywki sportowe. Tym razem opiekun Łukasz Wincza zabrał ze sobą 17 chłopców, aby w przyjaznej atmosferze pograć z uczniami ze szkoły z Zaclerza w piłkę nożną. W ogólnym rozrachunku nasza starsza drużyna chłopców zajęła 1 miejsce, a młodsza 4 miejsce.
logo_mgok

31
października
2017

Bal Świętych w Lubawce

miniatura_bal-witych-w-lubawce
Tańce, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy lubawskim dzieciom zafundowała Parafia Wniebowzięcia NMP oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury. Wszystko to miało miejsce na Balu Świętych, który po raz pierwszy został zorganizowany w Lubawce.
logo_mgok

31
października
2017

Praca idzie pełną parą!

miniatura_praca-idzie-pen-par
Dzisiaj, dnia 31 października 2017 roku odbyła się rada budowy pełnowymiarowej Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce.
logo_mgok

30
października
2017

Uprzejmie przypominamy

miniatura_uprzejmie-przypominamy
Wszystkie ważne informacje z Gminy Lubawka zarówno ostrzegawcze jak i informacyjne mogą przychodzić do Państwa SMS-em.
logo_mgok

27
października
2017

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
Operetka każdorazowo spotyka się w Lubawce z dużym zainteresowaniem. Po raz kolejny na scenie zobaczymy solistów z Poznania, tym razem będą to - Karolina Garlińska, Bartosz Kuczyk i Wiesław Poprzycki. Artyści ci są znani z dobrego kontaktu z publicznościa oraz wysokiego poziomu artystycznego, prezentowanego podczas swoich występów.

Przeglądaj aktualności