• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

14
czerwca
2018

OBWIESZCZENIE!

miniatura_obwieszczenie
W związku z przystąpieniem do opracowania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Lubawce - centrum logistycznego informujemy o możliwości składania wniosków dotyczących planu w nieprzekraczalnym terminie do 13 lipca 2018 roku!
logo_mgok

07
czerwca
2018

Lubawka w nowej książce

miniatura_lubawka-w-nowej-ksice
W dniach 06-07.06.2018 roku naszą Gminę odwiedził prof Konrad Czapliński autor książki "Praga Wrocław", który pisze drugie wydanie "Praga Dolny Śląsk".
logo_mgok

05
czerwca
2018

I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Lubawce

miniatura_i-gminne-igrzyska-lekkoatletyczne-w-lubawce
5 czerwca 2018 r. na Stadionie Miejskim w Lubawce odbyły się I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Lubawce, w których udział wzięli uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Lubawka. Zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III, klasy IV - VI oraz klasy VII SP i II i III Gimnazjum.
logo_mgok

02
czerwca
2018

Dzień Dziecka "dzieci - dzieciom"

miniatura_dzie-dziecka-dzieci-dzieciom
W sobotę 2 czerwca br. na chełmskim rynku odbył się Dzień Dziecka "dzieci - dzieciom", czyli zabawy i animacje zorganizowane dla dzieci przez Wiejski Dom Kultury oraz ZSP im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śl.
logo_mgok

01
czerwca
2018

Dzień Dziecka w Parku Watra

miniatura_dzie-dziecka-w-parku-watra
W piątek (1 czerwca br.) w Parku Watra w Lubawce miały miejsce zabawy i animacje dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęciem zabaw było przedstawienie kukiełkowe pt. "Darek Koszmarek w Krainie Leśnej Pani", które zgromadziło na parkowej patelni licznie zgromadzoną najmłodszą widownię.

Przeglądaj aktualności