• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgops

21
sierpnia
2018

Stoły na placu targowym w Lubawce

miniatura_stoy-na-placu-targowym-w-lubawce
Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce informuje, że od połowy sierpnia 2018 r. na placu targowym przy ul. Anielewicza w Lubawce zostały ustawione stoły dla wszystkich zainteresowanych "Wakacyjną wyprzedażą używanych przedmiotów".
logo_mgok

21
sierpnia
2018

Dożynki Gminne

miniatura_doynki-gminne
Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba,Sołtys Okrzeszyna Rafał Sołdyński oraz Sołtys Uniemyśla Zdzisław Sendyk zapraszają 1 września na Dożynki Gminy Lubawka, które odbędą się na Boisku Gminno - Parafialnym w Lubawce.
logo_mgok

11
sierpnia
2018

XI Jarmark Tkaczy Śląskich - Dzień II - relacja

miniatura_xi-jarmark-tkaczy-lskich-dzie-ii-relacja
Drugi dzień XI Jarmarku Tkaczy Śląskich został oficjalnie rozpoczęty. Uroczystego otwarcia dokonała Burmistrz Miasta Ewa Kocemba w raz z Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Iwoną Krawczyk, która objęła Jarmark Patronatem Honorowym. W otwarciu uczestniczył także osoby związane nieodzwonie z wydarzeniem od lat -  Teresa Sobala, Bożena Pełdiak i Bożena Kończak.
logo_mgok

10
sierpnia
2018

XI Jarmark Tkaczy Śląskich - Dzień I - relacja

miniatura_xi-jarmark-tkaczy-lskich-dzie-i-relacja
XI Jarmark Tkaczy Śląskim oficjalnie wystartował! Dzień pierwszy jarmarku połączony z dodatkowym wydarzeniem w Najpiękniejszej Dolnośląskiej Wsi 2016 - tj. konferencji naukowej pn. "Len powrót do tradycji zielarskich" dostarczył wielu pozytywnych wrażeń. To przedsmak ogromu atrakcji, które czekają na mieszkańców Gminy Lubawka w drugim dniu wydarzenia.

Przeglądaj aktualności