• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

03
maja
2018

IV Turniej Przyjaźni

miniatura_iv-turniej-przyjani
W trzecim dniu Majówki 2018 na Stadionie Miejskim w Lubawce odbył się IV Turniej Przyjaźni. Udział wzięło w nim 8 zespołów. Zwyciężyła ekipa FC Smalce z Kamiennej Góry i Przedwojowa.
logo_mgok

03
maja
2018

Konstytucja 3 Maja

miniatura_konstytucja-3-maja
Świętujemy 227 rocznice uchwalenia Konstytucji 3 maja! II na świecie, I w Europie. Życzymy wspaniałego świętowania w tym podniosłym dniu.
logo_mgok

02
maja
2018

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

miniatura_dzie-flagi-rzeczypospolitej-polskiej
Dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.To jedno z najmłodszych świąt państwowych - zostało ustanowione uchwałą Sejmu w 2004 roku, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.
logo_mgok

01
maja
2018

Turnieje Majówkowe

miniatura_turnieje-majwkowe
1 maja w Chełmsku Śląskim odbyły się majówkowe turnieje sportowe - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MGOK w Lubawce oraz Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Lubawka.
logo_mgok

01
maja
2018

Sportowa Majówka 2018 - galeria

miniatura_sportowa-majwka-2018-galeria
We wtorek, 1 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim w Lubawce odbyła się "Majówka na sportowo", czyli zabawy ruchowe dla najmłodszych przy wykorzystaniu sprzętu sportowego "mały mistrz" oraz bieżni lekkoatletycznej. Na każdego uczestnika czekał dyplom, upominek i gorąca kiełbaska dla regeneracji sił.
logo_mgok

29
kwietnia
2018

WYBORY SOŁTYSA W SOŁECTWIE PACZYN

miniatura_wybory-sotysa-w-soectwie-paczyn
W dniu 29 kwietnia 2018 roku, zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza w sołectwie Paczyn odbyły się przedterminowe wybory sołtysa wsi. Pan Arkadiusz Stadnicki złożył rezygnację z pełnienia funkcji sołtysa. Mieszkańcy sołectwa Paczyn zgłosili swojego kandydata. W tajnym głosowaniu na stanowisko sołtysa wsi Paczyn został wybrany Pan Leszek Osmolak.
logo_mgok

27
kwietnia
2018

W BAJKOWYM ŚWIECIE EKOBOHATERÓW

miniatura_w-bajkowym-wiecie-ekobohaterw
W dniu dzisiejszym dzieci klasy II "a" SP w Lubawce przeniosły nas " W Bajkowy Świat Ekobohaterów". Na scenie Domu Kultury mogliśmy spotkać Smerfy, Kubusia Puchatka, Pszczółkę Maję, Fionę i Shreka, Pinokia i Królewne Śnieżkę, którzy przypomnieli widowni jak należy dbać o naszą planetę Ziemię. W spektaklu były omówione zasady recyklingu.
logo_mgok

27
kwietnia
2018

Żywa lekcja historii

miniatura_ywa-lekcja-historii
W piątek 27 kwietnia w Szkole Podstawowej przy ulicy Bocznej  w Lubawce odbył się uroczysty apel z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja przygotowany  przez uczniów oraz grono pedagogiczne.

Przeglądaj aktualności