MISTRZOSTWA POLSKI MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO KARATE KYOKUSHIN w ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

W sobotę 11.03.2017 Karatecy Fight Clubu, Sara Stepko, Dominika Markiewicz oraz Krystian Kucharski, uczestniczyli w MISTRZOSTWACH POLSKI MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO KARATE KYOKUSHIN w Ząbkowicach Śląskich pod patronatem Polskiego Związku Karate.

Srebrny medal zdobyła doświadczona Fighterka Sara Stepko. Sara w pierwszej walce jednogłośnie pokonała zawodniczkę z Sieradza a w finale minimalnie uległa zawodniczce z Leszna. Dominika i Krystian przegrali niestety swoje pierwsze walki z doświadczonymi przeciwnikami z Wrocławia, ale zdobyte kolejne doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości. Walki turniejowe stały na wysokim poziomie sportowym. Warto również zaznaczyć, że podczas tych mistrzostw odbył się turniej Karate WKF, czyli walki w formule, która pojawi się na Igrzyskach Olimpijskich TOKIO 2020.