MasakRUN - bieg z ekstremalnymi przeszkodami

Zawody, objęte honorowym patronatem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Iwony Krawczyk podzielone zostały na cztery fale, które startowały w odpowiednich odstępach czasowych. Na początku na biegaczy czekał długi i wymagający podbieg pod LubawSKI Stok Narciarski. Później ich zadaniem było zdobyć szczyt Świętej Góry z workiem piasku na barkach. Następnie na odcinku dzielącym ich od mety mieli do pokonania kilkanaście przeszkód. Finiszem był stromy podbieg pod Kruczą Skałę, czyli skocznię narciarską o długości 94 m.

Najlepsi w kategorii mężczyzn okazali się: Bartosz Oniszczuk (23:34), Krzysztof Grzegorczyk (24:13) oraz Grzegorz Bublis (24:20). Kategoria kobiet należała do Eweliny Tuśnio (25:45), za nią uplasowały się - Sylwia Paprocka (28:31) oraz Aleksandra Padula - Trojanowska (29:35).

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła ekipa Twardziele Team Bogatynia. Nagrody specjalne otrzymali: Marek Piotrowski jako najstarszy uczestnik biegu, Maja Pietrzak jako nagroda fair play oraz pracownik naszego Ośrodka - Marek Krawczyk za zaangażowanie i oddanie przy przygotowywaniu logistycznym i operacyjnym biegu.

Pełne wyniki dostępne są TUTAJ.

Organizatorami biegu był nasz Ośrodek wraz z Wyższą Szkołą Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie "Brama Opawska" z Opawy.