Sukcesy biathlonistów

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW w BIATHLONIE

W dniach 3-6 września 2020 roku na obiekcie Tauron Arena - Jamrozowa Polana odbyły się Mistrzostwa Polski w biathlonowym crossie (bieg na nogach i strzelanie).

W zawodach wystąpiła liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły oraz naszych absolwentów.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli trzy medale mistrzostw (Milena Liber srebrny medal w biegu indywidualnym, sztafeta młodziczek młodszych w składzie Małgorzata Lubos, Julia Fedoruk, Milena Liber medal brązowy oraz Nikola Garnkowska medal brązowy - sztafeta młodziczek.).

Jeszcze niedawni uczniowie naszej szkoły - Oliwia Arendarczyk, Aleksandra Szajnowska, Majka Germata oraz Jakub Potoniec zdobyli łącznie 7 medali (4 indywidualnie i 3 w sztafecie).

Skład całej reprezentacji:

Julia Fedoruk, Milena Liber, Małgorzata Lubos, Maria Bizoń, Kornelia Kmiecik, Nikola Garnkowska, Aleksnadra Znamirowska, Stanisław Bodzek, Marcel Wilczyński, Mateusz Gałkowski, Seweryn Kożuch, Antoni Sopata, Tymoeusz Janiak.

Gratulujemy.

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BIATHLONIE

W dniach 26 - 26 września 2020 roku na stadionie w Czarnym Borze odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonowym crossie (bieg na nogach i strzelanie).

W ramach zawodów odbyły się dwa biegi (indywidualny oraz sprint). W kategorii młodziczek w biegu indywidualnym miejsce 3 zajęła Małgorzata Lubos a 10 Nikola Garnkowska. W kategorii młodzików w biegu sprinterskim 7 miejsce zajął Stanisław Bodzek. W biegu sprinterskim młodziczek miejsce 9 zajęła Milena Liber.

Przez dwa dni pogoda mocno nie sprzyjała zawodnikom. Padający deszcz i niska temperatura dawały się mocno we znaki. Tym bardziej gratulujemy wszystkim uczestnikom. Należy dodać, że ta niezwykle utalentowana młodzież trenuje pod okiem pani Iwony Dereń i pana Artura Bodzka.