logo_mgok

18
stycznia
2019

Akcja Zima 2019

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza do udziału w imprezach zaplanowanych podczas tegorocznej Akcji Zima 2019 podczas ferii zimowych.
logo_mgok

04
stycznia
2019

Program WOŚP Chełmsko Śl.

Dostępny jest już szczegółowy program finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śl. Szczegóły w "czytaj więcej".
logo_mgok

11
grudnia
2018

Mikołajkowy teatrzyk dla dzieci w Chełmsku Śląskim

W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim 7 grudnia na dzieci czekał mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Po spektaklu animatorzy przygotowali moc atrakcji dla dzieci ze słodkimi nagrodami.
logo_mgok

11
grudnia
2018

Zbiórka gadżetów - 27. Finał WOŚP w Chełmsku Śląskim

Zbliża się kolejny, już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku z czlokalizowany przy Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli do przekazywania gadżetów do licytacji i loterii fantowej. Finał odbędzię 13 stycznia 2019 r. na sali gimnazstycznej w Zespole Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich.
logo_mgok

30
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl w Chełmsku Śląskim

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 16:00 w WDK. Wstęp bezpłatny.
logo_mgok

27
listopada
2018

Sylwester w Chełmsku Śląskim

Zapraszamy na Bal Sylwestrowy, który odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śl. Zabawę do białego rana poprowadzi DJ. Szczegóły na plakacie w "czytaj więcej".
logo_mgok

19
listopada
2018

Warsztaty rękodzieła z Anną Talabovą

15 listopada 2018 r. (czwartek) w Wiejskim Domu Kultury w Chelmsku Śląskim odbyły się warsztaty rękodzieła z instruktorem z Republiki Czeskiej - panią Anną Talabovą. Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję poznać metodę tworzenia wieńców ażurowych i innych ozdób świątecznych.
logo_mgok

14
listopada
2018

Koncert Operetki na Niepodległość

Z okazji Narodowego Święta Niepodległośći 11 listopada w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert Operetki Wrocławskiej, w wykonaniu znanych i lubionaych przez chełmską publiczność śpiewaków - Dorotę Ujdę - Jankiewicz i Andrzeja Jankiewicza. Galeria zdjęć już wkrótce.

Przeglądaj aktualności