ZAWODY W BIATHLONIE

W dniach 18 i 19 grudnia na trasach w Jakuszycach odbyły się zawody sportowe "Puchar Polski II kategorii w biathlonie. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły oraz jej absolwenci. W pierwszym dniu zawodów świetna postawa na strzelnicy oraz bardzo dobry bieg pozwolił dziewczynom z naszej szkoły zająć wysokie miejsca. Dominika Leśniara zajęła 2 miejsce, Ola Szajnowska 4, Kornelia Arendarczyk 6 a Weronika Dyczkowska 9. Chłopcy przy odrobinie słabszym strzelaniu nadrabiali na trasie biegu i zakończyli pierwszy dzień zawodów na: Kamil Cedzidło 4 miejscu a Jakub Potoniec 5. Podczas drugiego dnia zawodów więcej kłopotów nasi zawodnicy mieli na strzelnicy. Bezbłędni okazali się Kuba, Kornelia i Weronika co w rezultacie dało im najlepsze miejsca. Weronika Dyczkowska ukończyła zawody na 3 miejscu, Kornelia Arendarczyk i Jakub Potoniec na 4. Ola Szajnowska zajęła 6 miejsce, Dominika Leśniara 11 a  Kamil Cedzidło 8.