• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

23
października
2017

Prelekcja na temat ,,Selektywnej zbiórki odpadów"

miniatura_prelekcja-na-temat-selektywnej-zbirki-odpadw
Dziś (23.10.2017 r) uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w prelekcji dotyczącej ,,Zasad selektywnej zbiórki odpadów". Prelekcja jest nawiązaniem do wystawy zdjęć , która od tygodnia znajduje się na korytarzu szkoły przy ulicy Bocznej 13. Podczas spotkania panie z Firmy ,,Sanikom" opowiadały jak powinna wyglądać prawidłowa selektywna zbiórka odpadów komunalnych.
logo_mgok

20
października
2017

Ślubowanie Klas Pierwszych

miniatura_lubowanie-klas-pierwszych
Dnia 19 X 2017 r. w Domu Kultury w Lubawce odbyła sie uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce.
logo_mgok

19
października
2017

Czas pierwszego dzwonka

miniatura_czas-pierwszego-dzwonka
Witamy w gronie uczniów pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach zarazem życzymy wspaniałych chwil spędzonych na nauce i zabawie, realizacji pasji i zainteresowań.
logo_mgok

19
października
2017

Czas pierwszego dzwonka

miniatura_czas-pierwszego-dzwonka
Witamy w gronie uczniów pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej imienia Żołnierzy Sybiru w Lubawce zarazem życzymy wspaniałych chwil spędzonych na nauce i zabawie, realizacji pasji i zainteresowań.
logo_mgok

17
października
2017

Pożyczka rozwojowa - Dolny Śląsk

miniatura_poyczka-rozwojowa-dolny-lsk
Pożyczka rozwojowa na Dolnym Śląsku przeznaczona jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa dolnośląskiego.
logo_mgok

15
października
2017

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

miniatura_zawody-modzieowych-druyn-poarniczych
W niedzielę, na płycie stadionu w Chełmsku Śląskim odbyły się powiatowe zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych. Z ramienia Gminy Lubawka w uroczystościach wzięła udział Zastępca Burmistrza Bożena Kończak.
logo_mgok

13
października
2017

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dziś, w piątek 13 października br. w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W wydarzeniu udział wzięła Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy wszystkich placówek oświaty z terenu gminy, a także nauczyciele emerytowani.
logo_mgok

13
października
2017

Wyślij projekt - wygraj staż

miniatura_wylij-projekt-wygraj-sta
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Wyślij projekt - wygraj staż", którego organizatorem jest Wspólny Sekretariat w Ołumuńcu we współpracy z Centrum Rozwoju Regionalnego  Republiki Czeskiej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych. Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo w załączniku.
logo_mgok

12
października
2017

Gminna Rada Sportu

miniatura_gminna-rada-sportu
Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Lubawka w dniu 12.10.2017 r. zwołano  posiedzenie Gminnej Rady Sportu w Lubawce.

Przeglądaj aktualności