• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

26
stycznia
2018

Spotkanie z sołtysami i strażakami

miniatura_spotkanie-z-sotysami-i-straakami
W Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie sołtysów i wielu przedstawicieli straży pożarnej. Spotkanie noworoczne zostało zapoczątkowane przemówieniami m. in. przez Burmistrz Miasta Lubawka Ewę Kocembę. Oprawę muzyczną zagwarantował zespół Zgoda, nie zabrakło także niezastąpionego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
logo_mgok

24
stycznia
2018

Turniej Remika "dzieci - dorośli"

miniatura_turniej-remika-dzieci-doroli
W środę (24 stycznia br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się Turniej Remika: dzieci kontra dorośli. Turniej został zorganizowany w ramach planu zajęć na ferie pn. Akcja Zima 2018".
logo_mgok

23
stycznia
2018

Spotkanie z przedsiębiorcami

miniatura_spotkanie-z-przedsibiorcami
Rozwój firm = rozwój gminy  Dzisiejsze spotkanie Burmistrz Miasta Ewy Kocemby z przedsiębiorcami miało na celu ulepszenie dialogu z przedsiębiorczym społeczeństwem. Rozwój firm przekłada się na rozwój gminy, a to z kolei na podniesienie jakości życia naszych mieszkańców.
logo_mgok

23
stycznia
2018

Rusza duży wyciąg na stoku narciarskim

miniatura_rusza-duy-wycig-na-stoku-narciarskim
Z przyjemnością informujemy, że w związku z korzystnymi warunkami atmosferycznymi już od jutra (24.01. br.) rusza duży wyciąg na stoku w Lubawce przy ul Lipowej. Wjazd orczykiem będzie możliwy do połowy stoku tzn. do 8-go słupa. Stok będzie czynny od godziny 10:00 do godziny 16:00.
logo_mgok

23
stycznia
2018

Rozmowy Kwalifikacyjne do Służby Przygotowawczej

miniatura_rozmowy-kwalifikacyjne-do-suby-przygotowawczej
Wojskowka Komenda Uzupełnień w Kłodzku prowadzi nabór ochotników na I turnus służby przygotowawczej kształconych na potrzeby korpusu szeregowych w 2018 r., którego odbycie umożliwia ubieganie sie o powołanie do zawodowej służby wojskowej.
logo_mgok

19
stycznia
2018

Zimowe szaleństwo na stoku dla najmłodszych

miniatura_zimowe-szalestwo-na-stoku-dla-najmodszych
Z przyjemnością informujemy, że w związku z korzystnymi warunkami atmosferycznymi w najbliższą sobotę (20.01 br.) rusza mały wyciąg na stoku w Lubawce przy ul Lipowej. Zapraszamy na tzw. oślą łączkę wszystkie dzieci - codziennie - od jutra do końca ferii.
logo_mgok

18
stycznia
2018

Uwaga drodzy mieszkańcy

miniatura_uwaga-drodzy-mieszkacy
Od 10:00 18.stycznia 2018 do 04:00 19.stycznia 2018 r. prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 100 km/h, Prognozowane są także opady śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Opady śniegu oraz silny wiatr powodować będą zawieje i zamiecie śnieżne.
logo_mgops

16
stycznia
2018

ZAPRASZAMY SENIORÓW

miniatura_zapraszamy-seniorw
W niewielkiej miejscowości gminy Lubawka, w Bukówce,  powstaje Dzienny Dom pobytu Senior+. Zakończony został pierwszy etap inwestycji czyli przystosowanie i przebudowa budynku byłej świetlicy sołeckiej w Bukówce. W końcówce stycznia placówka rozpocznie działalność.

Przeglądaj aktualności