• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

05
października
2023

Badania mammograficzne w Chełsmku Śląskim

miniatura_badania-mammograficzne-w-chesmku-lskim
Dnia 11 października 2023 r. w Chełmsku Śląskim przeprowadzone będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.
logo_mgok

26
września
2023

Dzień Sybiraka

miniatura_dzie-sybiraka
W dniu dzisiejszym w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubawce, w ramach obchodów Światowego Dnia Sybiraka odbyła się uroczysta akademia. Zaszczycili ją swą obecnością sekretarz Koła Związku Sybiraków w Wałbrzychu pan Wacław Kwieciński, Sybirak, członek Koła Związku Sybiraków w Wałbrzychu pan Alfred Nowicki, pan Piotr Aulich oraz pan Zenon Wilkaniec z małżonką.
logo_mgok

25
września
2023

Powakacyjny luzzz

miniatura_powakacyjny-luzzz
Za nami pierwsza audycja muzyczna w tym roku szkolnym w wykonaniu muzyków Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. ,,Powakacyjny luzzz" taki miała tytuł i takie brzmienia dobiegały do nas ze sceny.
logo_mgok

25
września
2023

Październik Miesiącem Profilaktyki Raka Piersi

miniatura_padziernik-miesicem-profilaktyki-raka-piersi
W Polsce od 2006 roku działa Program Profilaktyki Raka Piersi  finansowany przez NFZ.  Program przeznaczony jest dla Pań w wieku 50 - 69 lat, które są grupą najczęściej narażoną na ryzyko zachorowania. W ramach programu Panie mogą wykonać bezpłatną mammografię w dowolnej lokalizacji, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Przeglądaj aktualności