• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

04
czerwca
2024

Dzień Dziecka na sportowo

miniatura_dzie-dziecka-na-sportowo
W tym roku Dzień Dziecka chcieliśmy spędzić wyjątkowo aktywnie korzystając z aktywności fizycznej w towarzystwie pięknej pogody. Pogoda niestety nie dopisała, ale z aktywności nie zrezygnowaliśmy. Zgodnie z planem odbył się wielki turniej piłkarski oraz zawody w przeciąganiu liny, w których udział wzięły reprezentacje wszystkich klas naszej szkoły.
logo_mgok

03
czerwca
2024

Uczniowie klasy 8 posadzili drzewko owocowe w ,,Sadzie Absolwentów"

miniatura_uczniowie-klasy-8-posadzili-drzewko-owocowe-w-sadzie-absolwentw
W piękne majowe popołudnie, 29 maja 2024 roku, uczniowie klasy 8 szkoły podstawowej uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu - posadzeniu drzewka owocowego w "Sadzie Absolwentów". W tym roku wybór padł na Jabłoń Koksa Pomarańczowa, która dołączyła do rosnącej kolekcji drzew owocowych posadzonych przez poprzednie roczniki absolwentów.
logo_mgok

03
czerwca
2024

Dzień Dziecka

miniatura_dzie-dziecka
Na zaproszenie Miejsko-Gminnego Ośrodek Kultury w Lubawce  uczniowie klas 1-3 wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka. Spotkaliśmy się w Chełmsku Śląskim na Rynku 29 maja 2024r. Uczestniczyliśmy w animacjach inspirowanych "Akademią Pana Kleksa".
logo_mgok

03
czerwca
2024

Niezapomniana wycieczka klasy 8 do Zakopanego i Energylandii

miniatura_niezapomniana-wycieczka-klasy-8-do-zakopanego-i-energylandii
W dniach 22-24 maja 2024 roku uczniowie klasy 8a szkoły podstawowej wybrali się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Zakopanego oraz parku rozrywki Energylandia w Zatorze. W wyjeździe wzięło udział 10 uczniów, którym towarzyszyli wychowawca klasy - Piotr Górny, oraz opiekun Damian Skorupiński.
logo_mgok

28
maja
2024

Pociąg do Antyku

miniatura_pocig-do-antyku
Dziś w naszej szkole odbył się drugi etap a także finał Szkolnego Konkursu Wiedzy o Starożytności - POCIĄG DO ANTYKU Miejsca w wagonach zajęli: 1. Szymon Laskowski kl. 7 a 2. Kacper Sadowski kl. 7a 3. Antoni Grzybowski kl. 7a 4. Michał Szajkowski kl. 7a 5. Oliwia Szarek kl. 8a 6. Lucjan Tomasik kl. 8a 7. Hanna Dereń kl. 8a 8.
logo_mgok

27
maja
2024

Widowisko edukacyjne -- ,,Zabawa to jest to"

miniatura_widowisko-edukacyjne-zabawa-to-jest-to
Na spotkanie z Panem Stanisławem Sielickim czekamy zawsze z niecierpliwością i zawsze świetnie się bawimy. Tak też było dzisiaj podczas widowiska edukacyjnego ,,Zabawa to jest to". Pan Stanisław zabrał nas w podróż po świecie, by poznać różne obyczaje i zabawy, a wszystko pełne humoru.
logo_mgok

24
maja
2024

Zdrowo i edukacyjnie

miniatura_zdrowo-i-edukacyjnie
Ciekawie i aktywnie spędzają czas uczniowie z ZS-P w Lubawce (klasy 5a, 6a, 6b) na tygodniowym pobycie w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym NEPTUN w Sianożętach. Każdy dzień po brzegi wypełniony jest ciekawymi zajęciami, wesołą zabawą i innymi atrakcjami. Na nudę brakuje czasu.

Przeglądaj aktualności