• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

29
grudnia
2023

Zabezpieczenie terenu wokół ruiny w Chełmsku Śląskim

miniatura_zabezpieczenie-terenu-wok-ruiny-w-chemsku-lskim
W dniu dzisiejszym po sygnale dotyczącym  zagrożenia życia i zdrowia w związku z postępującą degradacją ruin budynku przy ulicy Kamiennogórskiej 11 w Chełmsku Śląskim podjęto niezwłoczne działania zmierzające do natychmiastowego zabezpieczenia terenu wokół ruiny.
logo_mgok

29
grudnia
2023

Zamknięcie ulicy Bocznej w Lubawce

miniatura_zamknicie-ulicy-bocznej-w-lubawce
Informujemy o czasowym ZAMKNIĘCIU ulicy Bocznej w Lubawce w związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia mieszkańców Gminy Lubawka. Wyłączenie z ruchu ulicy Bocznej w Lubawce obowiązuje do odwołania.
logo_mgok

28
grudnia
2023

Spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

miniatura_spotkanie-gminnego-zespou-zarzdzania-kryzysowego
W dniu 27 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, którego tematem było omówienie podjętych działań w związku z pożarami, do których doszło w miesiącu grudniu 2023 roku oraz niebezpiecznymi warunkami pogodowymi.
logo_mgok

26
grudnia
2023

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

miniatura_yczenia-noworoczne
Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku - wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz mieszkańcom Chełmska Śląskiego i Gminy Lubawka.
logo_mgok

21
grudnia
2023

Ostrzeżenie meteorologiczne

miniatura_ostrzeenie-meteorologiczne
Od godz. 20:00 dnia 21.12.2023 r. do godz. 20:00 dnia 22.12.2023 r. prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 90 km/h z zachodu.
logo_mgok

18
grudnia
2023

,,Była noc..."

miniatura_bya-noc
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas. O taką świąteczną atmosferę zadbali w tym roku uczniowie z klas 3a i 2b. Zaprezentowali Jasełka bożonarodzeniowe pt. ?Była noc??. Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem była idealnym dopełnieniem całego przedstawienia.
logo_mgops

18
grudnia
2023

Wesołych Świąt

miniatura_wesoych-wit
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Kierownik Zakładu Gospodarki Miejskiej w Lubawce wraz z pracownikami składają wszystkim Mieszkańcom Gminy Lubawka najlepsze życzenia wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2024.

Przeglądaj aktualności