• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

12
października
2017

Czas pierwszego dzwonka

miniatura_czas-pierwszego-dzwonka
Witamy w gronie uczniów pierwszoklasistów z Zespołu Szkół Publicznych imienia Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim zarazem życzymy wspaniałych chwil spędzonych na nauce i zabawie, realizacji pasji i zainteresowań.
logo_mgok

10
października
2017

Nauczyciel mianowany

miniatura_nauczyciel-mianowany
Dzisiaj 10.10.2017 r. do grona nauczycieli mianowanych dołączyła Pani Zuzanna Jamro zatrudniona w Szkole Podstawowej w Miszkowicach.
logo_mgok

09
października
2017

Projekty grantowe

miniatura_projekty-grantowe
LGD Stowarzyszenie Kwiat Lnu ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach programu "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Terminy projektów podane są w załączniku.
logo_mgok

09
października
2017

Najpiękniejsza zagroda

miniatura_najpikniejsza-zagroda
Podczas IX edycji konkursu "Pięknej wsi dolnośląskiej" został rozstrzygnięty również finał w kategorii najpiękniejszej zagrody, w którym III miejsce zajęła zagroda wiejska Małgorzaty i Czesława Mrówków ze wsi Niedamirów w Gminie Lubawka . Swoje gospodarstwo obecni właściciele przejęli po rodzicach w 1987 r.
logo_mgok

09
października
2017

Piękna wieś dolnośląska

miniatura_pikna-wie-dolnolska
W sobotę 7 października 2017 r. we wsi Niedżwiedzice, w powiecie legnickim, w  gminie Chojnów odbyło się uroczyste przekazanie tytułu "Piękna wieś dolnośląska".Organizatorem konkursu od 2009 r. jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego.
logo_mgok

05
października
2017

XX Przegląd Teatrów Amatorskich

miniatura_xx-przegld-teatrw-amatorskich
W dniu 5 października 2017 r. w Domu Kultury w Lubawce rozpoczął się XX Przegląd Teatrów Amatorskich organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie oraz Stowarzyszenie DOM, przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce.

Przeglądaj aktualności