• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

17
marca
2024

Powiatowe eliminacje Pegazika

miniatura_powiatowe-eliminacje-pegazika
W piątek, 15 marca w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego ,,PEGAZIK". Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów - laureatów eliminacji gminnych: Oliwia Gumól, Szymon Laskowski oraz Antoni Grzybowski. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczniowie poszczególnych szkół dostarczyli publiczności niezapomnianych wrażeń artystycznych.
logo_mgok

17
marca
2024

Finał międzyszkolnego konkursu "Miłość niejedno ma imię".

miniatura_fina-midzyszkolnego-konkursu-mio-niejedno-ma-imi
Za nami Finał międzyszkolnego konkursu "Miłość nie jedno ma imię", który odbył się w naszej szkole. Uczestnicy zaprezentowali napisane przez siebie listy o tematyce miłosnej. Do finału zostało zgłoszonych czternastu uczniów naszej szkoły oraz jedna uczennica ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

16
marca
2024

Mistrzowskie sztafety

miniatura_mistrzowskie-sztafety
W dniach 15-17.03.2024r. w Dusznikach - Zdroju odbywają się  Mistrzostwa Polski Młodzików u Młodzików Młodszych w biathlonie. W zawodach biorą udział uczniowie naszej szkoły, którzy reprezentują klub MUKN " Pod Stróżą ".  15.03.2024 r. - sztafety. Doskonały początek Mistrzostw Polski w wykonaniu naszych zawodniczek i zawodników - w sztafetach zdobyli aż 3 medale.
logo_mgok

14
marca
2024

Finał wojewódzki piłki halowej w Pieńsku

miniatura_fina-wojewdzki-piki-halowej-w-piesku
W sobotę odbył się w Pieńsku finał wojewódzki piłki halowej chłopców do lat 13. Zagrało osiem najlepszych  drużyn eliminacji strefowych. W turnieju zagrała w barwach MKS Orzeł Lubawka drużyna reprezentująca powiat kamiennogórski.
logo_mgok

12
marca
2024

Bajka o smutnym wężu

miniatura_bajka-o-smutnym-wu
Dnia 12 marca w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia plastyczno- czytelnicze o wężach. Dzieci wysłuchały bajki pt. "Bajka o smutnym wężu" oraz dowiedziały się co należy robić gdy spotkają na spacerze żmiję. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczną: "Papierowego węża".

Przeglądaj aktualności