• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

30
marca
2024

Życzenia Świąteczne

miniatura_yczenia-witeczne
Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia, aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy kroczyli przez życie godnie i niech symbol boskiego odrodzenia będzie dla nas celem do spełnienia.
logo_mgok

29
marca
2024

Budżet Obywatelski - wyniki głosowania

miniatura_budet-obywatelski-wyniki-gosowania
Informujemy, iż w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Lubawka na rok 2024 wybrany został projekt nr 2/BO/2024 - Plac zabaw na Podgórzu, który cieszył się największym zainteresowaniem wśród naszej społeczności, a tym samym uzyskał największą liczbę głosów.
logo_mgok

28
marca
2024

Życzenia Wielkanocne

miniatura_yczenia-wielkanocne
W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy, Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz Zastępca Burmistrza Miasta Sławomir Antoniewski pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia.
logo_mgops

27
marca
2024

Wesołych Świąt

miniatura_wesoych-wit
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła życzą wszystkim mieszkańcom Gminy Lubawka Kierownik i Pracownicy Zakładu Gospodarki Miejskiej w Lubawce.
logo_mgok

27
marca
2024

Ostatnie chwile niższej opłaty startowej!

miniatura_ostatnie-chwile-niszej-opaty-startowej
Nadchodzi piąta edycja Patrolu Granicznego, organizowanego na terenie malowniczej Gminy Lubawka. Przypominamy, że tylko do końca marca niższa opłata startowa! Organizatorzy serdecznie zapraszają na niesamowitą dawkę wrażeń. Odwiedź Gminę Lubawka w dniach 10-12 maja i przeżyj niezapomnianą przygodę.
logo_mgok

26
marca
2024

Oficjalne przekazanie terenu placu i budowy w związku z realizacją inwestycji pod nazwą: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych"

miniatura_oficjalne-przekazanie-terenu-placu-i-budowy-w-zwizku-z-realizacj-inwestycji-pod-nazw-remont-elewacji-i-przebudowa-czci-pomieszcze-zabytkowego-budynku-ratusza-w-lubawce-z-funkcj-dostosowania-obiektu-dla-osb-niepenosprawnych
W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne przekazanie terenu placu i budowy w związku z realizacją inwestycji pod nazwą: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych".

Przeglądaj aktualności