• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

11
lipca
2024

Kurtyna wodna

miniatura_kurtyna-wodna
Informujemy, że w trosce o Państwa komfort i Państwa zwierząt na Rynku w Lubawce została zamontowana kurtyna wodna.
logo_mgok

08
lipca
2024

OGŁOSZENIE NABORU DO PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

miniatura_ogoszenie-naboru-do-programu-stypendiw-pomostowych
Od 08.07.2024r. rozpoczyna się nabór wniosków o rekomendację do prestiżowego Programu Stypendiów Pomostowych. Zachęcamy dolnośląskich maturzystów, którzy zdali egzamin dojrzałości w 2024 roku, do aplikowania o rekomendację Fundacji Edukacji Międzynarodowej (FEM).
logo_mgok

05
lipca
2024

Rada budowy dotycząca zadania inwestycyjnego pn: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych"

miniatura_rada-budowy-dotyczca-zadania-inwestycyjnego-pn-remont-elewacji-i-przebudowa-czci-pomieszcze-zabytkowego-budynku-ratusza-w-lubawce-z-funkcj-dostosowania-obiektu-dla-osb-niepenosprawnych
W dniu wczorajszym w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka, odbyła się rada budowy dotycząca zadania inwestycyjnego pn: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych".
logo_mgok

02
lipca
2024

Spotkanie, na którym omawiano bieżące problemy dotyczące komunikacji publicznej realizowanej na terenie Gminy oraz podsumowano realizację zadań własnych - dowóz uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024

miniatura_spotkanie-na-ktrym-omawiano-biece-problemy-dotyczce-komunikacji-publicznej-realizowanej-na-terenie-gminy-oraz-podsumowano-realizacj-zada-wasnych-dowz-uczniw-do-placwek-owiatowych-w-roku-szkolnym-2023-2024
Drodzy Mieszkańcy, w dniu dzisiejszym (02.07.2024 r.) w Urzędzie Miasta w Lubawce odbyło się spotkanie, na którym omawiano bieżące problemy dotyczące komunikacji publicznej realizowanej na terenie Gminy oraz podsumowano realizację zadań własnych Gminy - dowóz uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024.
logo_mgok

27
czerwca
2024

Orły 2024

miniatura_ory-2024
Za nami kolejna edycja Orłów - Nagrody Burmistrza Miasta Lubawka "Złoty Orzeł" za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki i sportu oraz za osiągnięcia artystyczne. W tym roku pięcoro uczniów naszej szkoły miało zaszczyt otrzymać ten tytuł. Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymał Szymon Laskowski (Srebrny Orzeł).

Przeglądaj aktualności