• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

29
marca
2024

Budżet Obywatelski - wyniki głosowania

miniatura_budet-obywatelski-wyniki-gosowania
Informujemy, iż w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Lubawka na rok 2024 wybrany został projekt nr 2/BO/2024 - Plac zabaw na Podgórzu, który cieszył się największym zainteresowaniem wśród naszej społeczności, a tym samym uzyskał największą liczbę głosów.
logo_mgok

28
marca
2024

Życzenia Wielkanocne

miniatura_yczenia-wielkanocne
W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy, Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz Zastępca Burmistrza Miasta Sławomir Antoniewski pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia.
logo_mgops

27
marca
2024

Wesołych Świąt

miniatura_wesoych-wit
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła życzą wszystkim mieszkańcom Gminy Lubawka Kierownik i Pracownicy Zakładu Gospodarki Miejskiej w Lubawce.
logo_mgok

27
marca
2024

Ostatnie chwile niższej opłaty startowej!

miniatura_ostatnie-chwile-niszej-opaty-startowej
Nadchodzi piąta edycja Patrolu Granicznego, organizowanego na terenie malowniczej Gminy Lubawka. Przypominamy, że tylko do końca marca niższa opłata startowa! Organizatorzy serdecznie zapraszają na niesamowitą dawkę wrażeń. Odwiedź Gminę Lubawka w dniach 10-12 maja i przeżyj niezapomnianą przygodę.
logo_mgok

26
marca
2024

Oficjalne przekazanie terenu placu i budowy w związku z realizacją inwestycji pod nazwą: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych"

miniatura_oficjalne-przekazanie-terenu-placu-i-budowy-w-zwizku-z-realizacj-inwestycji-pod-nazw-remont-elewacji-i-przebudowa-czci-pomieszcze-zabytkowego-budynku-ratusza-w-lubawce-z-funkcj-dostosowania-obiektu-dla-osb-niepenosprawnych
W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne przekazanie terenu placu i budowy w związku z realizacją inwestycji pod nazwą: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych".
logo_mgok

26
marca
2024

Budżet Obywatelski -Komunikat

miniatura_budet-obywatelski-komunikat
Informujemy, że w ramach weryfikacji głosów oddanych poprzez ankietę internetową na projekty Budżetu Obywatelskiego Gminy Lubawka na rok 2024, pracownicy Urzędu Miasta Lubawka będą kontaktować się telefonicznie z wybranymi osobami w celu potwierdzenia poprawności oddanego głosu
logo_mgok

25
marca
2024

XXIV Konkurs Palm Wielkanocnych.

miniatura_xxiv-konkurs-palm-wielkanocnych
W dniu wczorajszym w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim odbył się XXIV Konkurs Palm Wielkanocnych. Wszystkie prace były pięknie wykonane i pełne symboliki wielkanocnej.

Przeglądaj aktualności