• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

26
marca
2024

Budżet Obywatelski -Komunikat

miniatura_budet-obywatelski-komunikat
Informujemy, że w ramach weryfikacji głosów oddanych poprzez ankietę internetową na projekty Budżetu Obywatelskiego Gminy Lubawka na rok 2024, pracownicy Urzędu Miasta Lubawka będą kontaktować się telefonicznie z wybranymi osobami w celu potwierdzenia poprawności oddanego głosu
logo_mgok

25
marca
2024

XXIV Konkurs Palm Wielkanocnych.

miniatura_xxiv-konkurs-palm-wielkanocnych
W dniu wczorajszym w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim odbył się XXIV Konkurs Palm Wielkanocnych. Wszystkie prace były pięknie wykonane i pełne symboliki wielkanocnej.
logo_mgok

25
marca
2024

"Odłóż telefon - życie jest gdzie indziej!"

miniatura_od-telefon-ycie-jest-gdzie-indziej
W dniu 21 marca 2024 roku odbyło się uroczyste podsumowanie autorskiego projektu pt. "Odłóż telefon - życie jest gdzie indziej!" realizowanego od stycznia 2023r. przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgok

22
marca
2024

Podsumowanie projektu

miniatura_podsumowanie-projektu
Dziś (22.03.2024r) w lubawskim domu kultury odbyło się uroczyste podsumowanie autorskiego projektu pt. ,,Odłóż telefon - życie jest gdzie indziej!" realizowanego od stycznia 2023r. przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce. Działania profilaktyczne dotyczyły problematyki uzależnień behawioralnych oraz zagrożeń w cyberprzestrzeni.
logo_mgok

22
marca
2024

Pierwszy Dzień Wiosny

miniatura_pierwszy-dzie-wiosny
Poniżej przedstawiamy obszerną galerię zdjęć z Pierwszego Dnia Wiosny, podczas którego cała szkoła brała udział w konkursie ,,Twoja twarz brzmi znajomo" Zabawa była przednia, dziękujemy wszystkim za udział Jesteście najlepsi Te niesamowite ujęcia zawdzięczamy Pani Wiktorii - W kadrze - Studio filmowe Więcej zdjęć w pełnej rozdzielczości możecie zobaczyć pod tym linkiem
logo_mgok

21
marca
2024

Trzymaj formę

miniatura_trzymaj-form
Dnia 20.03.24 w naszej szkole odbył się konkurs o zdrowym stylu życia "Trzymaj formę" realizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę". Konkurs organizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny, Polska Federacje Producentów Żywności, Związek Pracodawców oraz Wojewódzkie Stacje Sanitarno- Epidemiologiczne.
logo_mgok

20
marca
2024

I etap 2024 roku projektu "Umiem pływać"

miniatura_i-etap-2024-roku-projektu-umiem-pywa
Gmina Lubawka realizuje I etap 2024 roku projektu "Umiem pływać", współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz środków własnych Gminy.
logo_mgok

19
marca
2024

Sukces Lucjana Tomasika

miniatura_sukces-lucjana-tomasika
Wielkie gratulacje dla Lucjana Tomasika ucznia klasy VIII a naszej szkoły, który został Finalistą zDolnego Ślązaka - Dolnośląskiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii i godnie reprezentował naszą szkołę we Wrocławiu. Do konkursu Lucjana przygotowywała Pani Ewa Bienias.
logo_mgok

19
marca
2024

XI Powiatowy Konkurs Wielkanocny

miniatura_xi-powiatowy-konkurs-wielkanocny
W Miszkowicach rozstrzygnięto ,,XI Powiatowy Konkurs Wielkanocny pod patronatem Burmistrza Miasta Lubawka". Komisja konkursowa szczególną uwagę zwracała na oryginalność pomysłu, trwałość pracy oraz estetykę wykonania. W konkursie wyróżnieni zostali również uczniowie naszej szkoły. W kategorii: pisanka wielkanocna klasy I-III drugie miejsce zajęła Hania Suszek.

Przeglądaj aktualności