IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - FINAŁ WOJEWÓDZKI .

Dnia 5 czerwca 2023 r. na boiskach OSiR-u w Świdnicy odbył się Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W finałach zagrały tylko szkoły, które zajęły 1 miejsca w poszczególnych strefach, czyli mistrzowie strefy jeleniogórskiej, legnickiej, wałbrzyskiej oraz wrocławskiej: ZS-P Chełmsko Śl., SP Kielczów, SP Ścinawa Dolna, SP Głogów. Nasze zawodniczki uległy w półfinale koleżankom ze Szkoły Podstawowej z Kielczowa, jak się okazało mistrzyniami całego finału. W meczu o 3 miejsce dziewczyny nie dały żadnych szans Szkole Podstawowej z Głogowa, wygrywając 2:0, i tym samym uplasowały się na bardzo wysokim 3 miejscu wielkiego finału wojewódzkiego. Jest to największy sukces dziewcząt chełmskiej placówki w historii szkoły. Mega gratulacje. Jesteśmy dumni.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Oliwia Niska.