Kontakt

Urząd Miasta Lubawka

  • Adres: Pl. Wolności 1, 58-420 Lubawka
  • Telefon: 75 741 15 88
  • Fax: 75 741 12 62
  • Email: lubawka@lubawka.net.pl
  • Nr konta: 14 1600 1462 1837 1762 8000 0001

Godziny pracy urzędu:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Mapa

Wykaz telefonów służbowych pracowników Urzędu Miasta w Lubawce. Numer centrali tel. 75 74 11 588
Nazwisko i imię Sprawa Nr tel. służbowego Numer centrali tel. 75 74 11 588 / wewnętrzny e-mail
Referat Finansowy
Stanek - Gamoń Monika Skarbnik Gminy 516 318 362 75 74 11 588 wew. 41 stanek-gamon.monika@lubawka.net.pl
Ablewska Krystyna Płace i należności 516 318 522 75 74 11 588 wew. 42 ablewska.krystyna@lubawka.net.pl
Kosal Alicja Ksiegowość podatkowa i egzekucje 516 318 895 75 74 11 588 wew. 43 kosal.alicja@lubawka.net.pl
Król Beata Wymiar podatków i opłat 516 318 994 75 74 11 588 wew. 44 krol.beata@lubawka.net.pl
Łosiewicz Marzena Ksiegowość budżetowa 516 316 740 75 74 11 588 wew. 45 losiewicz.marzena@lubawka.net.pl
Wierdak Ewa Sprawy budżetowe 516 316 339 75 74 11 588 wew. 46 wierdak.ewa@lubawka.net.pl
Referat Inwestyscji, Gospodarki, Komunalnej i Przestrzennej
Wiśniewska Danuta Kierownik ref. inwestycji, gospodarki komunalnej i przestrzennej 516 322 677 75 74 11 588 wew. 33 wisniewska.danuta@lubawka.net.pl
Bartczak Jarosław Plan zagospodarowania przestrzennego, inwestycje i ochrona zabytków 516 322 378 75 74 11 588 wew. 32 bartczak.jaroslaw@lubawka.net.pl
Stadnicki Arek Gospodarka mieszkaniowa i zamowienia publiczne 516 322 598 75 74 11 588 wew. 34 stadnicki.arkadiusz@lubawka.net.pl
Wójcik Stanisław Gospodarka wodna, oświetlenie, drógi i mosty 516 322 338 75 74 11 588 wew. 31 wojcik.stanislaw@lubawka.net.pl
Referat Organizacyjny, Ewidencji Ludności i Urząd Stanu Cywilnego
Trybuchowska - Łabencka Magdalena Kierownik ref. Orgnizacyjnego, Ewidencji Ludności i USC 516 319 247 75 74 11 588 wew. 16 trybuchowska.magdalena@lubawka.net.pl
Gajda Paulina Obsługa Rady Miejskiej 516 322 679 75 74 11 588 wew. 14 gajda.paulina@lubawka.net.pl
Gancarczyk Katarzyna Ewidencja ludności i sprawy społeczne 516 322 199 75 74 11 588 wew. 12 gancarczyk.katarzyna@lubawka.net.pl
Sajdak Małgorzata Promocja gminy, sportu i kultury oraz pozyskiwania funduszy zewnętrznych 516 317 351 75 74 11 588 wew. 21 sajdak.malgorzata@lubawka.net.pl
Przybylska Agnieszka Sprawy kancelaryjne i obsługa interesanta 516 321 619 75 74 11 588 wew. 11 przybylska.agnieszka@lubawka.net.pl
Mazur Paweł Sprawy administracyjne, zarzadzanie kryzysowe, OC i OSP 516 320 281 75 74 11 588 wew. 19 mazur.pawel@lubawka.net.pl
Miechur Paweł Informatyk, kancelaria tajna 516 321 595 75 74 11 588 wew. 22 miechur.pawel@lubawka.net.pl
Pajdzik Jan BHP i Ppoż i osóby niepełnosprawnych 516 320 270 75 74 11 588 wew. 18 pajdzik.jan@lubawka.net.pl
Powązka Daria Promocja i obsługa sekretariatu 516 321 116 75 74 11 588 wew. 20 promocja@lubawka.net.pl
Ryszkowski Bartek Dowody osobiste, sprawy wojskow, działalność gospodarcza, ubezpieczenia 516 322 258 75 74 11 588 wew. 13 ryszkowski.bartek@lubawka.net.pl
Trojan Dorota Kadry i oświata 516 319 439 75 74 11 588 wew. 17 trojan.dorota@lubawka.net.pl
Warzecha Irena Obsługa Rady Miejskiej 516 322 887 75 74 11 588 wew. 15 warzecha.irena@lubawka.net.pl
Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Mienia Geodezji i Rozwoju Wsi
Mratyńska Jowita Kierownik ref. Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Geodezji i Rozwoju wsi 516 317 090 75 74 11 588 wew. 51 martynska.jowita@lubawka.net.pl
Ditterla Zofia Ochrona środowiska i zieleni 516 317 112 75 74 11 588 wew. 52 ditterla.zofia@lubawka.net.pl
Hormańska Krystyna Nieruchomosci, mienie i geodezja 516 318 335 75 74 11 588 wew. 55 hormanska.krystyna@lubawka.net.pl
Król Bożena Nieruchomości i rozwój wsi 516 318 126 75 74 11 588 wew. 56 krol.bozena@lubawka.net.pl
Obrzud Magdalena Gospodarka odpadami komunalnymi 516 317 539 75 74 11 588 wew. 54 obrzud.magdalena@lubawka.net.pl
Fedoruk Anna Gospodarka odpadami komunalnymi i rozliczanie opłat 516 321 173 75 74 11 588 wew. 53 fedoruk.anna@lubawka.net.pl