Kontakt

Urząd Miasta Lubawka

  • Adres: Pl. Wolności 1, 58-420 Lubawka
  • Telefon: 516 319 439
  • Fax: 75 741 12 62
  • Email: lubawka@lubawka.eu
  • e-PUAP: /umlubawka/skrytka
  • Nr konta: 14 1600 1462 1837 1762 8000 0001

Godziny pracy urzędu:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Mapa

Wykaz telefonów służbowych pracowników Urzędu Miasta w Lubawce.
Nazwisko i imię Sprawa Nr tel. służbowego e-mail
Sekretariat
Popławska-Mazur Marlena Obsługa sekretariatu, ochrona danych osobowych 516 322 679 sekretariat@lubawka.eu
Wydział Finansowy
Stanek - Gamoń Monika Skarbnik Gminy 516 318 362 stanek-gamon.monika@lubawka.eu
Roksana Zgłobicka Płace i należności cywilnoprawnych 516 318 522 zglobicka.roksana@lubawka.eu
Kosal Alicja Ksiegowość budżetowa 516 318 895 kosal.alicja@lubawka.eu
Król Beata Podatki i opłaty - wymiar 516 318 994 krol.beata@lubawka.eu
Łosiewicz Marzena Główny księgowy, zastępca skarbnika 516 316 740 losiewicz.marzena@lubawka.eu
Wileńska Marcelina Opłaty - rozliczenia, egzekucja 516 316 339 wilenska.marcelina@lubawka.eu
Przybylska Agnieszka Opłaty - odpady 516 317 539 przybylska.agnieszka@lubawka.eu
Wydział Infrastruktury i Inwestycji
Nawrocki Bartłomiej Kierownik wydziału Infrastruktury i Inwestycji 532 400 482 nawrocki.bartlomiej@lubawka.eu
Powązka-Łazarek Daria Zagospodarowanie przestrzenne, obsługa inwestora 572 353 732 powazka.daria@lubawka.eu
Salata Michał Inwestycje i zamówienia publiczne 516 322 378 salata.michal@lubawka.eu
Sosnowska Agata Drogi i mosty 516 322 338 sosnowska.agata@lubawka.eu
Agnieszka Ptak Ochrona zabytków i estetyka przestrzeni publicznej 516 322 677 ptak.agnieszka@lubawka.eu
Wydział Organizacyjny
Mazur Paweł Kierownik wydziału Organizacyjnego, zarzadzanie kryzysowe 516 320 281 mazur.pawel@lubawka.eu
Popławska-Mazur Marlena Obsługa sekretariatu, ochrona danych osobowych 516 322 679 sekretariat@lubawka.eu
Tkaczenko Magdalena Obsługa klienta, biuro podawcze 516 319 439 lubawka@lubawka.eu
Wójcik Patrycja Obsługa Rady Miejskiej, archiwum 516 322 887 wojcik.patrycja@lubawka.eu
Wydział Spraw Społecznych i Urząd Stanu Cywilnego
Gancarczyk Katarzyna Kierownik wydziału, Zastępca kierownika USC 516 322 199 gancarczyk.katarzyna@lubawka.eu
Pietrzak Magdalena Dowody osobiste i ewidencja ludności 516 322 258 pietrzak.magdalena@lubawka.eu
Kozubska Donata Działalność gospodarcza, sprawy społeczne, współpraca z organizacjami pozarządowymi 516 321 619 kozubska.donata@lubawka.eu
Wydział Promocji, Rozwoju i Oświaty
Beata Śnieżna Kierownik Wydziału Promocji, Rozwoju i Oświaty - oświata 515 478 072 sniezna.beata@lubawka.eu
Tomasiak Katarzyna Kadry, pozyskiwanie funduszy zewnętrznych i OSP 516 317 351 tomasiak.katarzyna@lubawka.eu
Zegan-Jóźwiak Marcelina Promocja i współpraca zewnętrzna 516 321 116 zegan-jozwiak.marcelina@lubawka.eu
Wydział Mienia i Ochrony Środowiska
Martyńska Jowita Kierownik Wydziału Mienia i Ochrony Środowiska 516 317 090 martynska.jowita@lubawka.eu
Ditterla Zofia Ochrona środowiska i rolnictwo 516 317 112 ditterla.zofia@lubawka.eu
Górnik Joanna Geodezja i gospodarka gruntami, gospodarka mieszkaniowa 516 318 335 gornik.joanna@lubawka.eu
Kurnyta Monika Obrót nieruchomościami 516 318 126 kurnyta.monika@lubawka.eu
Samodzielne stanowiska pracy
Miechur Paweł Informatyk, Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych 516 321 595 miechur.pawel@lubawka.eu