Kontakt

Urząd Miasta Lubawka

  • Adres: Pl. Wolności 1, 58-420 Lubawka
  • Telefon: 75 741 15 88
  • Fax: 75 741 12 62
  • Email: lubawka@lubawka.eu
  • Nr konta: 14 1600 1462 1837 1762 8000 0001

Godziny pracy urzędu:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Mapa

Wykaz telefonów służbowych pracowników Urzędu Miasta w Lubawce. Numer centrali tel. 75 74 11 588
Nazwisko i imię Sprawa Nr tel. służbowego e-mail
Referat Finansowy
Stanek - Gamoń Monika Skarbnik Gminy 516 318 362 stanek-gamon.monika@lubawka.eu
Ablewska Krystyna Płace i należności 516 318 522 ablewska.krystyna@lubawka.eu
Kosal Alicja Ksiegowość podatkowa i egzekucje 516 318 895 kosal.alicja@lubawka.eu
Król Beata Wymiar podatków i opłat 516 318 994 krol.beata@lubawka.eu
Łosiewicz Marzena Ksiegowość budżetowa 516 316 740 losiewicz.marzena@lubawka.eu
Referat Inwestyscji, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej
Michno Alfred Kierownik ref. inwestycji, gospodarki komunalnej i przestrzennej 516 322 677 michno.alfred@lubawka.eu
Szlanda Bartosz Plan zagospodarowania przestrzennego, inwestycje i ochrona zabytków 516 322 378 szlanda.bartosz@lubawka.eu
Powiązka Daria Pomoc administracyjna 572 353 732 powiazka.daria@lubawka.eu
Skiba Patrycja Gospodarka mieszkaniowa i zamowienia publiczne 516 322 598 skiba.patrycja@lubawka.eu
Wójcik Stanisław Gospodarka wodna, oświetlenie, drógi i mosty 516 322 338 wojcik.stanislaw@lubawka.eu
Referat Organizacyjny, Ewidencji Ludności i Urząd Stanu Cywilnego
Trybuchowska - Łabencka Magdalena Kierownik ref. Orgnizacyjnego, Ewidencji Ludności i USC 516 319 247 trybuchowska.magdalena@lubawka.eu
Gajda-Wystrach Paulina Promocja 516 322 679 gajda.paulina@lubawka.eu
Gancarczyk Katarzyna Ewidencja ludności i sprawy społeczne, USC 516 322 199 gancarczyk.katarzyna@lubawka.eu
Sajdak Małgorzata Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych i OSP 516 317 351 sajdak.malgorzata@lubawka.eu
Kozubska Donata Sprawy kancelaryjne i obsługa interesanta, działalność gospodarcza 516 321 619 przybylska.agnieszka@lubawka.eu
Mazur Paweł Sprawy administracyjne, zarzadzanie kryzysowe, OC i IOD 516 320 281 mazur.pawel@lubawka.eu
Pajdzik Jan BHP i Ppoż i osóby niepełnosprawnych 516 320 270 pajdzik.jan@lubawka.eu
Biroś Katarzyna Promocja i obsługa sekretariatu 516 321 116 biros.katarzyna@lubawka.eu
Ryszkowski Bartek Oświata, współpraca z OPP, ubezpieczenia 515 478 072 ryszkowski.bartek@lubawka.eu
Pietrzak Magdalena Dowody osobiste, sprawy wojskow, działalność gospodarcza, ubezpieczenia 516 322 258 mietrzak.magdalena@lubawka.eu
Warzecha Irena Obsługa Rady Miejskiej 516 322 887 warzecha.irena@lubawka.eu
Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Mienia Geodezji i Rozwoju Wsi
Mratyńska Jowita Kierownik ref. Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Geodezji i Rozwoju wsi 516 317 090 martynska.jowita@lubawka.eu
Ditterla Zofia Ochrona środowiska i zieleni 516 317 112 ditterla.zofia@lubawka.eu
Hormańska Krystyna Nieruchomosci, mienie i geodezja 516 318 335 hormanska.krystyna@lubawka.eu
Gieles Marta Nieruchomości i rozwój wsi 516 318 126 gieles.marta@lubawka.eu
Przybylska Agnieszka Gospodarka odpadami komunalnymi i rozliczanie opłat 516 317 539 przybylska.agnieszka@lubawka.eu
Samodzielne stanowiska pracy
Miechur Paweł Informatyk, Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych 516 321 595 miechur.pawel@lubawka.eu