• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

22
czerwca
2016

Kwiat Lnu informuje

miniatura_kwiat-lnu-informuje
Kwiat Lnu informuje, ze spotkanie w sprawie dofinansowania z Uniii Europejskiej dla mieszkańców gminy Lubawka odbędzie się 23 czerwca w czwartek.
logo_mgok

21
czerwca
2016

Stowarzyszenie "Szczepanowski Grzbiet"

miniatura_stowarzyszenie-szczepanowski-grzbiet
Stowarzyszenie "Szczepanowski Grzbiet" realizuje projekt pod nazwą "Aktywni wczoraj i dziś - 10 lat stowarzyszenia - Szczepanowski Grzbiet"  Do udziału w warsztatach i imprezach organizowanych z tej okazji Stowarzyszenie zaprasza serdecznie mieszkańców Szczepanowa, zwłaszcza dzieci i młodzież, rodziny wypoczywające w gospodarstwach agroturystycznych oraz chętnych z sąsiednich miejscowości.
logo_mgok

21
czerwca
2016

Stadion w Lubawce

miniatura_stadion-w-lubawce
W dniu 20 czerwca 2016 r. o godzinie 11:00 odbyła się rada budowy dotycząca inwestycji p.n.: "Modernizacja obiektów lekkoatletycznych i boiska do piłki nożnej przy ul. Przyjaciół Żołnierza 6a w Lubawce".
logo_mgok

20
czerwca
2016

Piknik Patriotyczny Krzyżowa

miniatura_piknik-patriotyczny-krzyowa
W dniach 18-19 czerwca 2016 r w miejscowości Krzyżowa w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym odbył się Piknik Patriotyczny organizowany w ramach Akcji "Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia 2016", który stał się idealną okazją do spotkania wolontariuszy.
logo_mgok

17
czerwca
2016

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu Zaprasza!

miniatura_stowarzyszenie-lokalna-grupa-dziaania-kwiat-lnu-zaprasza
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu zaprasza do udziału w spotkaniach: przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, samorządów, osoby planujące założyć firmę oraz przedsiębiorców zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji na realizację przedsięwzięć ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
logo_mgok

16
czerwca
2016

Spektakl "Calineczka"

miniatura_spektakl-calineczka
Wczoraj 15 czerwca 2016 r. na sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce odbył się spektakl teatralny pt.: "Calineczka" w wykonaniu grupy teatralnej "Lniane Skrzaty" z Chełmska Śląskiego.
logo_mgok

14
czerwca
2016

"SPOTKANIE BAJEK "

miniatura_spotkanie-bajek
Na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim, miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice oraz inni członkowie rodzin, przygotowali dla swych pociech wielką niespodziankę -  przedstawienie teatralne pt "Spotkanie bajek ".
logo_mgok

14
czerwca
2016

Drugie życie skarpetki - podsumowanie

miniatura_drugie-ycie-skarpetki-podsumowanie
Akcję  Drugie życie skarpetki zorganizowaliśmy wspólnie z przedsiębiorstwem Sanikom. Warsztaty trwały od kwietnia do końca maja w świetlicach sołeckich. Podsumowanie odbyło się 11 czerwca.
logo_mgok

13
czerwca
2016

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
Burmistrz Miasta Lubawka ogłasza nabór na kierownicze wolne stanowisko urzędnicze: SEKRETARZ MIASTA LUBAWKA.

Przeglądaj aktualności