• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

27
marca
2017

Otwarte Spotkanie samorządowców województwa Dolnośląskiego.

miniatura_otwarte-spotkanie-samorzdowcw-wojewdztwa-dolnolskiego
W dniu dzisiejszym /27.03./ Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Lubawce Wandą Zabiegło  uczestniczyła w otwartym spotkaniu samorządowców, którego istotą stała się chęć nawiązania porozumienia większej ilości samorządów Dolnego Śląska.
logo_mgok

21
marca
2017

Zebranie wiejskie w Miszkowicach

miniatura_zebranie-wiejskie-w-miszkowicach
W dniu 20 marca 2017 roku we wsi Miszkowice odbyło się zebranie wiejskie na którym mieszkańcy wsi przejęli uchwałę sołectwa zatwierdzającą  - Sołecką Strategię Rozwoju Wsi Miszkowice.
logo_mgok

21
marca
2017

Uroczyste Powitanie Wiosny

miniatura_uroczyste-powitanie-wiosny
21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, z tej okazji w dniu dzisiejszym na lubawskim rynku odbyło się uroczyste powitanie wiosny zorganizowane przez: ZSP Przedszkole z siedzibą przy ul. Szymrychowskiej, oraz I klasy ZSP w Lubawce. Przybyłych przedszkolaków, oraz uczniów klas I przywitała Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba.
logo_mgok

20
marca
2017

Sukces w Kladnie

miniatura_sukces-w-kladnie
Świetnie wypadli uczniowie naszej szkoły, którzy w sobotę (18.03.2017 r) wzięli udział w Festiwalu Tańca Indiańskiego w Kladnie (Czeska Republika). W kategorii Junior Boys Northern Traditional Dance III miejsce zdobył Konrad Niciejewski (SP). W kategorii Junior Girls Traditional Dance I miejsce zajęła Sara Niciejewska (Gim), II Paulina Krok ? Orzechowska (SP), III Eliza Kołodziej.
logo_mgok

17
marca
2017

Zapraszamy na tradycyjne konkursy wielkanocne

miniatura_zapraszamy-na-tradycyjne-konkursy-wielkanocne
Po raz kolejny zapraszamy na doroczne konkursy wielkanocne - XVII Konkurs Palm Wielkanocnych oraz VII Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych, które odbędą się w Chełmsku Śląskim. Przedsięwzięcie współorganizowane jest z Parafią pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śl. i rozstrzygniete zostanie w Niedzielę Palmową.

Przeglądaj aktualności