logo_urzad miasta

15
września
2020

Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie działa wiele organizacji oferujących różnorodne programy stypendialne. Stypendium może pomóc m.in. sfinansować studia na wymarzonej uczelni osobom z małych miejscowości, umożliwić wyjazd na staż za granicę czy realizację projektu artystycznego.
logo_urzad miasta

26
sierpnia
2020

Możliwe uciążliwości zapachowe z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Lubawce

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Sanikom" Sp. z o.o. w Lubawce informuje, że w dniach 25.08-26.08.2020 w godzinach między 09:00 a 20:00 na Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów, na ulicy Zielonej 30, będziemy prowadzić prace na placu kompostowym, w związku z czym mogą pojawiać się uciążliwości zapachowe. Będziemy również na bieżąco dokonywać oprysków w tym czasie.
logo_urzad miasta

13
sierpnia
2020

Spotkanie w sprawie powołania Gminnej Rady Sportu

W związku z zakończeniem kadencji Gminnej Rady Sportu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji pozarządowych, planujemy zorganizować spotkanie, na którym powołana zostanie nowa Rada Sportu. Zwróciliśmy się z prośbą do organizacji o wyłonienie przedstawicieli, którzy będą reprezentować NGO na posiedzeniach. Z pewnością ułatwi to współpracę i przybliży problemy, z którymi...

Przeglądaj aktualności