logo_urzad miasta

06
grudnia
2019

Mikołajki, Mikołajki... 6 grudnia 2019 roku - to dzisiaj!

Prezenty w Mikołajki, czyli trochę historii na początek... Zwyczaj wręczania prezentów w Mikołajki narodził się prawdopodobnie w średniowieczu. Wywodził się on z legend o życiu świętego Mikołaja, które stały się niezwykle powszechne dzięki inscenizacjom wystawianym od X wieku w dniu 6 grudnia.
logo_urzad miasta

05
grudnia
2019

Świetlica w Opawie zadaszona

Wykonawca pomimo ataku zimy prowadzi prace. Postawione zadaszenie pozwala na kontynuowanie prac budowlanych. W najbliższym czasie zostanie zamontowana plandeka chroniąca teren budowy od strony boiska. Przy aktualnym tempie w jakim postępują prace, stan "0" przykryty stropem zostanie postawiony jeszcze w 2019 roku.
logo_urzad miasta

02
grudnia
2019

W zdrowym ciele - zdrowy duch: akcja profilaktyczna - bezpłatne badania skóry

30 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbyła się akcja profilaktyczna w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów skóry. Po prelekcji dotyczącej nowotworów skóry "W zdrowej skórze - zdrowy duch", którą  poprowadził specjalista onkologii klinicznej - dr n. med. Jacek Calik, odbyło się bezpłatne badanie dermatoskopowe dla mieszkańców Gminy Lubawka.
logo_urzad miasta

29
listopada
2019

Zaproszenie na akcję profilaktyczną

Zapraszamy na akcję profilaktyczną w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów skóry, która odbędzie się jutro, 30 listopada 2019 r. (sobota) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce.
logo_urzad miasta

29
listopada
2019

Regulamin konkursu "Życzliwość"

W załączeniu zamieszczamy regulamin konkursu "Życzliwość". Konkurs jest  realizowany w ramach kontynuacji Dnia Życzliwości i Pozdrowień organizowanego przez Radę Rodziców ZS-P w Lubawce (Szkoła Podstawowa) i Stowarzyszenie "Przymierze" im. Opata Bernarda Rosy. Konkurs na zdjęcie, pracę plastyczną, wiersz pt. "Życzliwość".
logo_urzad miasta

28
listopada
2019

Akcja charytatywna "PIELUCHA DLA MALUCHA"

Pracownicy Urzędu Miasta  Lubawka,  Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce oraz kilku mieszkańców Lubawki z dobrym sercem włączyli się do akcji charytatywnej "PIELUCHA DLA MALUCHA".

Przeglądaj aktualności