logo_urzad miasta

23
listopada
2020

Gmina Lubawka podpisała umowę z Wojewózkim Funduszem Ochrony Środowiska we Wrocławiu na sfinansowanie trzeciego etapu wymiany przez mieszkańców nieekologicznych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym

W dniu dzisiejszym Gmina Lubawka podpisała umowę 976/P/OA/JG/2020 z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska we Wrocławiu na sfinansowanie 3 etapu wymiany przez mieszkańców nieekologicznych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym.   Dofinansowanie przyznane zostało zgodnie z umową i w tym etapie wynosi 280 918,58 złotych.
logo_urzad miasta

19
listopada
2020

Zrealizujemy projekt "Łączy nas Bóbr" do końca.

Radni Rady Miejskiej w Lubawce 8 października 2020 roku spotkali się na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Lubawce, aby zadecydować o wprowadzeniu ważnych zmian w budżecie gminy, niezbędnych do finalizacji flagowego projektu Gminy Lubawka pn. "Łączy nas Bóbr", który po akceptacji Rady Miejskiej w Lubawce trwa nieprzerwanie od 2017 roku.
logo_urzad miasta

18
listopada
2020

MUKN "Pod Stróżą" z armatką śnieżną.

Do Opawy dotarła pierwsza armatka śnieżna. Podopieczni Międzyszkolnego Klubu Narciarski "Pod Stróżą" Lubawka oraz amatorzy sportów zimowych bedą mogli trenować biegi narciarskie całą zimę, nie przejmując się brakiem śniegowej aury. Dzięki zakupionemu urzędzniu, w przypadku braku śniegu, trasy zostaną sztucznie naśnieżone.

Przeglądaj aktualności