logo_urzad miasta

24
lutego
2017

Pamiętaj! Domowy piec nie jest przeznaczony do spalania odpadów.

Przepisy prawne nie wystarczą, aby chronić nas przed konsekwencjami złych nawyków. W Polsce obowiązuje ustawowy zakaz spalania odpadów komunalnych w urządzeniach nie przystosowanych do tego celu, ale to my sami musimy mieć świadomość, na co narażamy siebie i sąsiadów paląc śmieci w domowym piecu.
logo_urzad miasta

21
lutego
2017

Lendog, czyli III Zawody Dogtrekkingowe

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w III Zawodach Dogtrekkingowych, które odbędą się 20 maja br. Organizatorem uroczystości jest: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy".
logo_urzad miasta

20
lutego
2017

Bezpłatne porady prawne!

W dniach od 20 do 26 lutego br w Prokuraturze Rejonowej w Kamiennej Górze w godzinach 10:00-15:00 udzielane będą przez prokuratorów bezpłatne porady prawne osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstw.
logo_urzad miasta

20
lutego
2017

Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Niedmirowie.

18 lutego br. o godzinie 18:00 w Niedamirowie odbyło się uroczyste otwarcie Świetlicy Wiejskiej połączone z Balem Karnawałowym. Na spotkaniu obecna była Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, Sołtys Wsi Niedamirów Zdzisław Otręba, oraz wielu zaproszonych gości.
logo_urzad miasta

20
lutego
2017

"Sport dla wszystkich- konkurs ofert 2017"

Minister Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na dofinansowanie ze środków pochodzących z budżetu państwa - zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia br.

Przeglądaj aktualności