logo_urzad miasta

17
września
2020

Dolnośląska Akademia Samorządu - spotkanie w Kamiennej Górze

Informujemy o naborze do Dolnośląskiej Akademii Samorządu oraz wydarzeniu towarzyszącym - spotkaniu w Ramach DASu w Urzędzie Miasta w Kamiennej Górze. Spotkanie odbędzie się 23 września o godzinie 9.00 w Sali Witrażowej. Podczas spotkania grupy projektowe, będą mogły opracować ewentualnie poprawić swoje projekty oraz wnioski do Dolnośląskiej Akademii Samorządu.
logo_urzad miasta

21
sierpnia
2020

Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

21 sierpnia 2020 roku w Urzędzie Miasta Lubawka odbyło się spotkanie Komisji Egzaminacyjnej w sprawie uzyskania stopnia awansu zawodowego nauczyciela.  Stopień nauczyciela mianowanego uzyskała: Pani Aleksandra Marciniak, nauczycielka Przedszkola Publicznego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
logo_urzad miasta

04
czerwca
2020

12 czerwca 2020 r. Urząd Miasta Lubawka będzie nieczynny

Burmistrz Miasta Lubawka informuje, iż 12 czerwca 2020 r. urząd będzie nieczynny zgodnie z Zarządzeniem Nr 68/2020 Burmistrza Miasta Lubawka z dnia 4 czerwca 2020 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego za święto przypadające w sobotę dla wszystkich pracowników Urzędu Miasta Lubawka.
logo_urzad miasta

04
czerwca
2020

4 czerwca - Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

4 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu, zniesionego w 1946 w następstwie sfałszowanego referendum ludowego. Było to symboliczne zwycięstwo kolejnych pokoleń Polaków, którzy nigdy nie pogodzili się ze zniewoleniem.

Przeglądaj aktualności