• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgops

25
marca
2022

INFORMACJA O WSPARCIU DLA RODZINY Z ZUS

miniatura_informacja-o-wsparciu-dla-rodziny-z-zus
Masz pod opieką dziecko, które przybyło z Ukrainy po 23.02.2022r.? Możesz otrzymać wsparcie dla rodziny z ZUS. W dniach 26-27.03.2022 w godzinach 9.00.-15.00 Inspektorat ZUS Kamienna Góra.
logo_mgok

21
marca
2022

Klasy 1a i 2 b przywitały wiosnę

miniatura_klasy-1a-i-2-b-przywitay-wiosn
Dzisiaj klasa 1a i 2b przywitała kalendarzowy Dzień Wiosny. Dzieci wykonały wspólnie w klasach Marzanny. Potem we wspólnym pochodzie udały się na wiosenny spacer wokół stadionu w Lubawce. To był bardzo udany dzień, pełen zabawy i dobrego humoru.
logo_mgok

20
marca
2022

Dzień bez plecaka

miniatura_dzie-bez-plecaka
Niezwykłą kreatywnością wykazali się uczniowie naszej szkoły podczas piątkowego ,,Dnia bez plecaka", który zorganizował Samorząd Uczniowski naszej szkoły.
logo_mgok

20
marca
2022

NIE !!! DLA WOJNY

miniatura_nie-dla-wojny
Szkolny konkurs na najciekawszy plakat wyrażający sprzeciw dla wojny został rozstrzygnięty. Wzięli w nim uczniowie klas 4 - 8. Prace uczniów były pomysłowe, nowatorskie, pracochłonne, ciekawe, a przede wszystkim - wszystkie wyrażały zdecydowane ,,NIE" dla wojny na Ukrainie. Najciekawsze z nich ozdobiły gazetki ścienne na szkolnym korytarzu.
logo_mgok

18
marca
2022

Nadanie NR PESEL dla Obywateli o statusie UKR

miniatura_nadanie-nr-pesel-dla-obywateli-o-statusie-ukr
W związku z możliwością nadania numeru PESEL od dnia 16 marca 2022 roku dla obywateli Ukrainy, którzy wjechali na obszar Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego 2022 roku bezpośrednio (status UKR) z terenu Ukrainy wymagane są następujące dokumenty:
logo_mgok

17
marca
2022

Sukces naszych uczniów w konkursie strażackim.

miniatura_sukces-naszych-uczniw-w-konkursie-straackim
Dziś (17.03.2022 r.) w Starostwie Powiatowym w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie powiatowego etapu ogólnopolskiego konkursu plastycznego dotyczącego straży pożarnej. Wręczone zostały również nagrody z etapu wojewódzkiego poprzednich edycji konkursu.
logo_mgok

17
marca
2022

Dzień Świętego Patryka

miniatura_dzie-witego-patryka
W związku z dzisiejszym dniem św Patryka, w naszej szkole uczniowie z ogromnym zaangażowaniem celebrowali ten dzień tradycyjnie zakładając coś zielonego na siebie. Każdy przebrany uczeń i nauczyciel otrzymał zieloną koniczynkę. Uczniowie przebrani otrzymali również punkty z zachowania.

Przeglądaj aktualności