• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

21
grudnia
2023

Ostrzeżenie meteorologiczne

miniatura_ostrzeenie-meteorologiczne
Od godz. 20:00 dnia 21.12.2023 r. do godz. 20:00 dnia 22.12.2023 r. prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 90 km/h z zachodu.
logo_mgok

18
grudnia
2023

,,Była noc..."

miniatura_bya-noc
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas. O taką świąteczną atmosferę zadbali w tym roku uczniowie z klas 3a i 2b. Zaprezentowali Jasełka bożonarodzeniowe pt. ?Była noc??. Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem była idealnym dopełnieniem całego przedstawienia.
logo_mgops

18
grudnia
2023

Wesołych Świąt

miniatura_wesoych-wit
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Kierownik Zakładu Gospodarki Miejskiej w Lubawce wraz z pracownikami składają wszystkim Mieszkańcom Gminy Lubawka najlepsze życzenia wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku 2024.
logo_mgok

14
grudnia
2023

Drodzy Mieszkańcy, Turyści i Sympatycy Górskich Wędrówek!

miniatura_drodzy-mieszkacy-turyci-i-sympatycy-grskich-wdrwek
Zapraszamy do uczestnictwa w niezwykłej, zimowej wędrówce, która przeniesie Was przez malownicze Polsko-Czeskie Pogranicze. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Gminę Lubawka i Miasto Zaclerz połączy miłośników natury, zdrowego stylu życia i przygody w jedną harmonijną społeczność.
logo_mgok

13
grudnia
2023

Zwierzaki - Bezdomniaki

miniatura_zwierzaki-bezdomniaki
Dzisiaj, 13 grudnia 2023 r. gościły w naszej szkole Panie: Dorota Józefowicz i Marcelina Jordan - Witkowska - przedstawicielki Stowarzyszenia ZWIERZAKI - BEZDOMNIAKI, zajmującego się bezdomnymi psami i kotami z gminy Lubawka. Na widowni zasiedli uczniowie klas 4 -7.
logo_mgok

08
grudnia
2023

Pierniczki w 2 a

miniatura_pierniczki-w-2-a
Dnia 18 października uczniowie klasy 2a wykonywali warzywno - owocowe postaci. Wykorzystując różne owoce i warzywa dzieci tworzyły swoje własne dzieła sztuki. Zajęcia te sprawiły każdemu wiele radości.
logo_mgok

08
grudnia
2023

Podróż do Kanady

miniatura_podr-do-kanady
W dniu 8 grudnia wyruszyliśmy w magiczną podróż do Kanady , która odbyła się podczas długiej przerwy. Na uczestników czekały wspaniałe atrakcje: koło fortuny z ciekawymi pytaniami dotyczącymi Kanady pyszne pancakes polane syropem klonowym gra w hokeja oraz piękne prezentacje i kanadyjska muzyka płynąca z głośników.

Przeglądaj aktualności