• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

30
maja
2017

Trójboje klas I, II i III

miniatura_trjboje-klas-i-ii-i-iii
Wczoraj i dziś Stadion Miejski w Lubawce gościł reprezentacje klas I, II i III szkół podstawowych z powiatu kamiennogórskiego na zawodach w trójboju lekkoatletycznym. Zmagania były realizowane przy współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Kamiennej Górze, na czele z dyrektorem tej jednostki - Katarzyną Bandyk.
logo_mgok

28
maja
2017

Turniej Toyoty

miniatura_turniej-toyoty
Dziś Stadion Miejski w Lubawce gościł najmłodszych adeptów futbolu na turnieju piłkarskim pod patronatem firmy Toyota. Wzięły w nim udział akademie z Lubawki, Chełmska Śląskiego, Bolkowa i Kamiennej Góry. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.
logo_mgok

26
maja
2017

Informacja o utrudnieniach w ruchu

miniatura_informacja-o-utrudnieniach-w-ruchu
W związku z planowanym na dzień 1 lipca 2017 r. biegiem pn. masakRUN informujemy, że tego dnia w godz. 9:00 - 13:00 przewidywane są utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej relacji Lubawka - Chełmsko Śląskie nr 3469 D.
logo_mgok

26
maja
2017

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Mamy!

miniatura_najlepsze-yczenia-z-okazji-dnia-mamy
  26 maja w Polsce obchodzone jest jedno z najpiękniejszych świąt okolicznościowych, a mianowicie Dzień Matki. W ten piękny i radosny dzień pragniemy złożyć wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu, oraz wytrwałości w pełnieniu matczynych obowiązków.
logo_mgok

25
maja
2017

Inwestycje w Gminie Lubawka

miniatura_inwestycje-w-gminie-lubawka
W Gminie Lubawka trwają obecnie roboty budowlane przy ZSP w Lubawce, w ZSP w Chełmsku Śląskim. W minionym tygodniu  rozpoczęły się również roboty ziemne związane z budową wieży przy skoczni narciarskiej.
logo_mgok

20
maja
2017

LENDOG III Zawody Dogtrekkingowe

miniatura_lendog-iii-zawody-dogtrekkingowe
W dniu dziejszym (20 maja, sobota) w Chełmsku Śląskim odbył się wyścig na sześć łap, czyli III Zawody Dogtrekkingowe LENDOG. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce, natomiast gospodarzem tegorocznych zawodów jest Rezydencja MDM Zadrna.

Przeglądaj aktualności