• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

22
lutego
2017

Bal Karnawałowy dla dzieci

miniatura_bal-karnawaowy-dla-dzieci
Ostatki tuż tuż, karnawał w pełni a swój bal miały dziś w Domu Kultury dzieci z całej Gminy. Przez trzy godziny mogły bawić się przy muzyce oraz brać udział w animacjach i tańcach integracyjnych.
logo_mgok

22
lutego
2017

Skrzydlata Żyrafa w Chełmsku Śląskim

miniatura_skrzydlata-yrafa-w-chemsku-lskim
We wtorek w Wiejskim Domu Kultury odbyły się zajęcia warsztatowo-edukacyjne, pn. Skrzydlata Żyrafa. Skierowane były do dzieci. Uczestnicy mogli wziąć udział w zabawach, które miały na celu pobudzenie kreatywności, własnej inicjatywy oraz ogólną integrację.
logo_mgok

22
lutego
2017

Pokaz pierwszej pomocy

miniatura_pokaz-pierwszej-pomocy
Dzieci z Chełmska Śląskiego mogły wziąć dzisiaj udział w pokazie pierwszej pomocy. Nie było to jednak bierne przyglądanie się - każdy uczestnik mógł w praktyce spróbować swoich sił w trudnej, aczkolwiek bardzo potrzebnej umiejętności resuscytacji krążeniowo oddechowej.
logo_mgok

22
lutego
2017

Alternatywne lepienie bałwana

miniatura_alternatywne-lepienie-bawana
Wczorajsze lepienie bałwana zakończyło się w sposób nieprzewidziany. Zamiast figur ze śniegu, dzieci wzięły udział w integracyjnych zabawach w Wiejskim Domu Kultury. Atmosferę podgrzewała gorąca herbata i pieczona kiełbaska z chlebem, którą dzieci przygotowały do pieczenia same.
logo_mgok

21
lutego
2017

Warsztaty tkackie - Makrama

miniatura_warsztaty-tkackie-makrama
Wczoraj w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty tkackie. Uczestnicy mogli nauczyć się tkania na małych krosnach. Warsztaty przeprowadziła pani Teresa Sobala, prezes stowarzyszenia na rzecz rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Chełmscy".
logo_mgok

21
lutego
2017

Lendog, czyli III Zawody Dogtrekkingowe

miniatura_lendog-czyli-iii-zawody-dogtrekkingowe
Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w III Zawodach Dogtrekkingowych, które odbędą się 20 maja br. Organizatorem uroczystości jest: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy".

Przeglądaj aktualności