• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

15
marca
2019

Wybory sołtysa - Paprotki

miniatura_wybory-sotysa-paprotki
W dniu 15 marca 2019 roku odbyło się Wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Paprotki, na którym wybrano nowego Sołtysa i nową Radę Sołecką.  W wyborach sołtysa na ogólną liczbę 73 osób uprawnionych do głosowania, głosowało 22 mieszkańców.
logo_mgok

15
marca
2019

Wybory sołtysa - Błażkowa

miniatura_wybory-sotysa-bakowa
W dniu 15 marca 2019 roku odbyło się Wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Błażkowa, na którym wybrano nowego Sołtysa i nową Radę Sołecką.  W wyborach sołtysa na ogólną liczbę 191 osób uprawnionych do głosowania, głosowało 69 mieszkańców.
logo_mgok

05
marca
2019

Z wizytą w przedszkolu

miniatura_z-wizyt-w-przedszkolu
   W środę (27 lutego br.) pracownik Biblioteki Gminnej w Lubawce odwiedził przedszkole przy ul. Szymrychowskiej,  by wraz z dziećmi ze wszystkich grup świętować Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.
logo_mgok

01
marca
2019

Program Umiem Pływać

miniatura_program-umiem-pywa
Umiem pływać to projekt powszechnej nauki pływania, który jest propozycją uczestniczenia w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną również poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego.
logo_mgok

26
lutego
2019

Wdrożenie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną.

miniatura_wdroenie-dowodw-osobistych-z-warstw-elektroniczn
W związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, która nastąpi 4 marca 2019 r., informujemy, że w środę 27 lutego 2019 r.czasowo zostanie wyłączona możliwość wnioskowania o dowód osobisty przez Internet. Usługa ta zostanie włączona ponownie 4 marca 2019 r.

Przeglądaj aktualności