• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

06
lipca
2018

Burmistrz Ewa Kocemba gospodarna !!!

miniatura_burmistrz-ewa-kocemba-gospodarna
Wniosek H. Kmiecika obalony !!!Umorzone zostało śledztwo w sprawie niegospodarności w związku z modernizacją stadionu w Lubawce oraz budową sali sportowej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Lubawce. KPP w Zgorzelcu umorzyło 27.06.2018 r. śledztwo w tej sprawie.
logo_mgok

28
czerwca
2018

Mamy kolejne dofinansowanie !

miniatura_mamy-kolejne-dofinansowanie
W dniu 26.06.2018 r. została podpisana umowa  o przyznaniu pomocy finansowej na realizację zadania: "Rozwój inftrastuktury turystycznej na terenie Gminy Lubawka poprzez budowę wiat".
logo_mgok

28
czerwca
2018

Nagroda Burmistrza Miasta Lubawka Orły 2018 - wręczone!

miniatura_nagroda-burmistrza-miasta-lubawka-ory-2018-wrczone
Nagroda Burmistrza Miasta Lubawka ,,Złoty Orzeł" przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu. 28 czerwca 2018 roku . w siedzibie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce odbyło się uroczyste wręczenie Złotych, Srebrnych i Brązowych Orłów za osiągnięcia w nauce, kulturze i sporcie.
logo_mgok

28
czerwca
2018

Święto Miasta Lubawka

miniatura_wito-miasta-lubawka
Święto Miasta Lubawka zbliża się wielkimi krokami, na lubawskiej scenie zagoszczą wielkie gwiazdy takie jak Myslovitz i Stachursky!
logo_mgok

27
czerwca
2018

OSP otrzymało nowy sprzęt ratujący życie !

miniatura_osp-otrzymao-nowy-sprzt-ratujcy-ycie
Trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Lubawka otrzymały w dniu 25 czerwca 2018 r. z rąk Pani Burmistrz Ewy Kocemby wyposażenie i sprzęt ratownictwa, niezbędny do udzielania pomocy poszkodowanym.
logo_mgok

22
czerwca
2018

Akcja Lato 2018 - oferta zajęć wakacyjnych

miniatura_akcja-lato-2018-oferta-zaj-wakacyjnych
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Dom Kultury w Lubawce zapraszają do zapoznania się i skorzystania z oferty wakacyjnej przygotowanej w ramach Akcji Lato 2018. W załączeniu szczegóły dotyczące planowanych wydarzeń i atrakcji.

Przeglądaj aktualności