• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

18
sierpnia
2020

JOGA dla Wszystkich

miniatura_joga-dla-wszystkich
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku zaprasza na JOGĘ dla Wszystkich. Zajęcia poprowadzi Pani Urszula Szmidt. Wszystkich chętnych zapraszamy, 19 sierpnia o godzinie 18:30 do Ogrodu św. Jadwigi. WSTĘP WOLNY! Jednocześnie informujemy, że zajęcia mogą zostać przeniesione, z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych i mokrej nawierzchni, będziemy Was informować na bieżąco.
logo_mgok

18
sierpnia
2020

Teatr Maska z Krakowa - DK Lubawka

miniatura_teatr-maska-z-krakowa-dk-lubawka
Już dziś zapraszamy WSZYSTKIE dzieci do Parku Watra na godz. 14:00  dnia 28.08.2020 gdzie na zakończenie Akcji Lato 2020 wystąpi teatr Maska z Krakowa. Dzieci będą mogły zobaczyć "Baśń dla małych łakomczuszków- tajemnica zdrowych brzuszków''.
logo_mgok

17
sierpnia
2020

Zumba dla Wszystkich

miniatura_zumba-dla-wszystkich
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na kolejną wakacyjną propozycję dla młodszych jak i starszych miłośników zumby, którą poprowadzi Pan Damian Strączek.
logo_mgok

13
sierpnia
2020

Spotkanie w sprawie powołania Gminnej Rady Sportu

miniatura_spotkanie-w-sprawie-powoania-gminnej-rady-sportu
W związku z zakończeniem kadencji Gminnej Rady Sportu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji pozarządowych, planujemy zorganizować spotkanie, na którym powołana zostanie nowa Rada Sportu. Zwróciliśmy się z prośbą do organizacji o wyłonienie przedstawicieli, którzy będą reprezentować NGO na posiedzeniach. Z pewnością ułatwi to współpracę i przybliży problemy, z którymi...
logo_mgok

13
sierpnia
2020

Kolejny mecz na Stadionie Miejskim

miniatura_kolejny-mecz-na-stadionie-miejskim
W środę, 12 sierpnia Stadion Miejski w Lubawce gościł kolejny mecz IV ligi dolnośląskiej. Tym razem Orzeł podejmował Unię Bardo. Na meczu pojawiło się około 300 mieszkańców naszego miasta. Przypominamy, że Gmina Lubawka jest głównym partnerem Orła. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:2.

Przeglądaj aktualności