• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

18
września
2019

II Powiatowy Turniej Sołectw - Opawa 2019!!!

miniatura_ii-powiatowy-turniej-soectw-opawa-2019
W najbliższą sobotę, 21 września 2019 roku o godz. 16:00 w Opawie na stadionie odbędzie się II Powiatowy Turniej Sołectw. Na wydarzenie zapraszają Stowarzyszenie Brama Opawska, Sołtys oraz Rada Sołecka Opawy.
logo_mgok

17
września
2019

Światowy Dzień Sybiraka 2019

miniatura_wiatowy-dzie-sybiraka-2019
17 września 2018 r. to rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Jest to dzień, kiedy pamiętamy o wszystkich Zesłańcach, czyli Światowy Dzień Sybiraka. Wydarzenie te upamiętniliśmy przedstawieniem przygotowanym przez p. Magdalenę Winter i p. Monikę Fedoruk z klasami II a i II b. Prezentowane wiesze i piosenki opowiadały o przygodach Pyzy na polskich dróżkach.
logo_mgok

12
września
2019

Zmieniaj świat lokalnie. Dołącz do akcji Masz Głos!

miniatura_zmieniaj-wiat-lokalnie-docz-do-akcji-masz-gos
W całym kraju rusza kolejna edycja akcji Masz Głos, która zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a władzami samorządowymi. Jeśli chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin, akcja Masz Głos jest dla Ciebie.
logo_mgok

12
września
2019

OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIA DLA ROLNIKÓW

miniatura_obowizkowe-ubezpieczenia-dla-rolnikw
Burmistrz Miasta Lubawka uprzejmie przypomina, że każdy rolnik ma obowiązek zawarcia umowy ubezpieczenia: odpowiedzialności cywilnej rolników z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego, zwanej dalej "ubezpieczeniem OC rolników" oraz budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od ognia i innych zdarzeń losowych, zwanej dalej "ubezpieczeniem budynków rolniczych"

Przeglądaj aktualności