• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

02
maja
2019

Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn"

miniatura_turniej-piki-nonej-dzikich-druyn
Drugi dzień chełmskiej "Majówki" upłynął pod znakiem sportu. Od 9 rano na boisku przy ZSP w Chełmsku Śląskim cztery "Dzikie Drużyny" (w kat.: szkoła podstawowa) walczyły o Puchar Dyrektora MGOK.
logo_mgok

02
maja
2019

Piknik Rodzinny w Zielonym Ogrodzie

miniatura_piknik-rodzinny-w-zielonym-ogrodzie
Maj w Chełmsku Śląskim Wiejski Dom Kultury rozpoczął od Pikniku Rodzinnego w Zielonym Ogrodzie (Ogrodzie Św. Jadwigi). Oficjalnego otwarcia pikniku dokonał Dyrektor MGOK Sławomir Sławiński zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy.
logo_mgok

25
kwietnia
2019

Powieśmy flagi..!

miniatura_powiemy-flagi
Dla historii polskiej flagi rok 2019 jest wyjątkowy. 2 maja obchodzimy 15-lecie uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, a 1 sierpnia setną rocznicę uchwalenia przez Sejm Ustawodawczy niepodległej Polski ustawy o godle i barwach Rzeczypospolitej Polskiej. To nie jedyne rocznice, które na stałe wpisały się w historię Polski. 1 maja będziemy obchodzić 15.
logo_mgok

25
kwietnia
2019

DARMOWA APLIKACJA DLA PACJENTÓW

miniatura_darmowa-aplikacja-dla-pacjentw
Informujemy o uruchomieniu przez Ministerstwo Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia o aplikacji dla obywateli - Internetowe Konto Pacjenta (IKP) jest internetową aplikacją dostępną pod linkiem www.pacjent.qov.pl.
logo_mgok

19
kwietnia
2019

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE

miniatura_konkurs-dziaaj-lokalnie
Został ogłaszony nabór wniosków na Konkurs Działaj Lokalnie 2019. Zapraszamy do udziału  organizacje pozarządowe, sołtysów oraz inne osoby zaangażowane lokalnie. W tym programie wnioski mogą składać nie tylko organizacje ale też grupy nieformalne mieszkańców.

Przeglądaj aktualności