• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

28
kwietnia
2023

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w naszej szkole

miniatura_wiatowy-dzie-ksiki-i-praw-autorskich-w-naszej-szkole
23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w naszej szkole przez cały tydzień odbywały się "spotkania z książką". Uczniowie klas drugich i trzecich w trakcie zajęć poznali historię książki i wysłuchali fragment powieści dla dzieci Roalda Dahl'a "Charlie i fabryka czekolady".
logo_mgok

28
kwietnia
2023

Międzynarodowy Dzień Ziemi

miniatura_midzynarodowy-dzie-ziemi
Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie klasy 2a i 3 b przedstawili inscenizację wierszy i piosenek o tematyce ekologicznej. Młodzi artyści przypomnieli wszystkim, że stan środowiska przyrodniczego zależy od wszystkich ludzi i każdy z nas jest odpowiedzialny za przyszłość Ziemi. Występ uświetniły piękne piosenki z układem ruchów tanecznych. Inscenizację przygotowały: p. E. Jojczyk, p. W.
logo_mgok

28
kwietnia
2023

Ruszamy z buta w wędrówkę po Gminie Lubawka!

miniatura_ruszamy-z-buta-w-wdrwk-po-gminie-lubawka
Dla wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą biegać lub jeździć na rowerze, a chcieliby zmierzyć się z własnymi możliwościami na trasach Patrolu Granicznego IV, organizator umożliwił start piechurom. Sprawdzić się będzie można na dystansie 20 i 53 km w pięknym otoczeniu malowniczych terenów Sudetów Zachodnich.
logo_mgok

21
kwietnia
2023

Wyniki Powiatowego Przeglądu Poezji Dziecięcej ,,Nasze kochane zwierzątka"

miniatura_wyniki-powiatowego-przegldu-poezji-dziecicej-nasze-kochane-zwierztka
Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego klas 1-3 w Kamiennej Gorze: KLASY 1: Nadia Ołdak - Laureatka Lorain Gritli - wyróżnienie Hanna Suszek - wyróżnienie KLASY 2: Veronika Mazgaj -wyróżnienie Oliwia Miała - wyróżnienie Aurelia Tomasik - wyróżnienie KLASY 3: Bianka Salamon- wyróżnienie Filip Głód - wyróżnienie Serdecznie gratulujemy
logo_mgok

19
kwietnia
2023

80 rocznica wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim

miniatura_80-rocznica-wybuchu-powstania-w-getcie-warszawskim
Dzisiaj 19 kwietnia 2023 roku obchodziliśmy 80. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie.  Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile ma na celu propagowanie wiedzy na temat powstania w getcie warszawskim.
logo_mgok

19
kwietnia
2023

Obwieszczenie Wójta Gminy Kamienna Góra o udziale społeczeństwa w postępowaniu decyzji środowiskowej dla "Eksploatacji i przeróbki kopaliny z udokumentowanego złoża Olszyny I ".

miniatura_obwieszczenie-wjta-gminy-kamienna-gra-o-udziale-spoeczestwa-w-postpowaniu-decyzji-rodowiskowej-dla-eksploatacji-i-przerbki-kopaliny-z-udokumentowanego-zoa-olszyny-i
Zawiadomienie- Obwieszczenie Wójta Gminy Kamienna Góra z dnia 13 kwietnia 2023 roku (znak: KROŚ.6220.1.2022) o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa przy wydawaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia przez Spółkę Sudecka Grupa Inwestycyjna "SUDETI" Sp. z o.o.

Przeglądaj aktualności