• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

06
grudnia
2018

Informacja dla czytelników i dzieci!

miniatura_informacja-dla-czytelnikw-i-dzieci
W dniu 7 grudnia 2018 r. (piątek) Biblioteka Gminna w Lubawce będzie nieczynna. Zajęcia dla dzieci zaplanowane na dzień 8 grudnia b.r. nie odbędą się - zostają przeniesione na 15 grudnia b.r. (przyszła sobota).
logo_mgok

04
grudnia
2018

"Znam zabytki mojego powiatu!"

miniatura_znam-zabytki-mojego-powiatu
We wtorkowe popołudnie (4 grudnia br.) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty zabytkowej architektury sakralnej powiatu kamiennogórskiego dla dzieci pn. "Znam zabytki mojego powiatu!". Projekt warsztatów był współfinansowany przez Powiat Kamiennogórski.
logo_mgok

04
grudnia
2018

Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć w ramach projektu: "Mali Geniusze-rozwój uczniów w Gminie Lubawka"

miniatura_pomoce-dydaktyczne-do-prowadzenia-zaj-w-ramach-projektu-mali-geniusze-rozwj-uczniw-w-gminie-lubawka
Szanowni Państwo, w ramach projektu: "Mali Geniusze-rozwój uczniów w Gminie Lubawka", realizowanego przez Gminę Lubawka, dostarczono pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
logo_mgok

03
grudnia
2018

IV Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubawce - relacja

miniatura_iv-jarmark-boonarodzeniowy-w-lubawce-relacja
1 grudnia 2018 r. w Lubawce odbyła się już czwarta edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tradycyjnie jarmark rozpoczęła parada Świętego Mikołaja przy akompaniamencie lubawskiej Orkiestry Dętej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawki. Parada wyruszyła z Domu Kultury na lubawski rynek, gdzie przywitała ich i oficjalnie otworzyła jarmark Burmistrz Miasta Ewa Kocemba.
logo_mgok

30
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl w Chełmsku Śląskim

miniatura_mikoajkowy-spektakl-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 16:00 w WDK. Wstęp bezpłatny.
logo_mgok

30
listopada
2018

Nabór do służby wojskowej

miniatura_nabr-do-suby-wojskowej
Obecnie prowadzony jest nabór ochotników na I turnus służby przygotowawczej kształconych na potrzeby korpusu szeregowych w 2019 r. Szkolenie rozpocznie się już 7 stycznia i potrwa do 26 kwietnia 2019 r. W listopadzie br. w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Kłodzku komisja rekrutacyjna przeprowadzać będzie rozmowy kwalifikacyjne w postępowaniu rekrutacyjnym do służby przygotowawczej.
logo_mgok

29
listopada
2018

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

miniatura_dyskoteka-andrzejkowa
W naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Jej organizatorem był samorząd uczniowski, którego opiekunemjest pani Ewelina Rudna. W ten dzień klasy 4 rywalizowały podczas otrzesin.
logo_mgok

27
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl dla dzieci w Lubawce

miniatura_mikoajkowy-spektakl-dla-dzieci-w-lubawce
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 18:00 na sali widowiskowej, wstęp bezpłatny.

Przeglądaj aktualności