• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

26
stycznia
2017

"Uwierz Miłości- Uwierz, że Można.."

miniatura_uwierz-mioci-uwierz-e-mona
Już jutro tj. 27 stycznia br. o godzinie 18:00 w Kościele pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim odbędzie się Koncert Kolęd "Uwierz Miłości- Uwierz, że Można ku pamięci Andrzeja Lubienieckiego.
logo_mgok

24
stycznia
2017

Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował

miniatura_jak-to-sobieski-pod-wiedniem-wojowa
Dzisiaj tj. 24.01.2017 r. w Domu Kultury w Lubawce uczniowie Szkoły Podstawowej z Lubawki uczestniczyli w przedstawieniu ?Jak to Sobieski pod Wiedniem wojował ? w wykonaniu Agencji Widowisk Historycznych z Torunia ARKONA.
logo_mgok

21
stycznia
2017

Ruszył LubawSKI Stok Narciarski

miniatura_ruszy-lubawski-stok-narciarski
STAŁO SIĘ ! Po kilku latach przerwy ruszył LubawSKI Stok Narciarski. Po mimo, że był to próbny rozruch frekfwencja zaskoczyła wszystkich. Dziekujemy za przybycie i zapraszamy w dniu jutrzejszym .
logo_mgok

21
stycznia
2017

I ZIMOWY PIKNIK "POD FLORIANEM"

miniatura_i-zimowy-piknik-pod-florianem
Dzisiaj, tj.: 21 stycznia br.  na polanie przy figurze św. Floriana odbył się I ZIMOWY PIKNIK "POD FLORIANEM" z okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowany przez Stowarzyszenie "Przymierze" im. opata Bernarda Rosy oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce.
logo_mgok

21
stycznia
2017

Dzień Babci i Dziadka.

miniatura_dzie-babci-i-dziadka
Z okazji święta Babci i Dziadka wnuczęta  przygotowały drobne upominki wykonane własnoręcznie, życzenia płynące z głębi serca oraz program artystyczny, którym dziadkowie byli oczarowani.
logo_mgok

20
stycznia
2017

KONCERT KOLĘD - ZAPROSZENIE

miniatura_koncert-kold-zaproszenie
W niedzielę 22 stycznia w Kościele parafialnym w Lubawce na początku mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce na który serdecznie zapraszam. K.
logo_mgok

18
stycznia
2017

Rusza LubawSKI Stok Narciarski!

miniatura_rusza-lubawski-stok-narciarski
Już w najbliższą sobotę rusza wyciąg narciarski na ul. Lipowej w Lubawce. Do dyspozycji narciarzy będzie stok o długości 650 m obsługiwany przez mechanizm orczykowy. To pierwsze uruchomienie stoku od kilku lat, sprzyjają temu opady śniegu i ujemne temperatury, które pozwalają na utrzymanie się dostatecznej pokrywy śniegowej.

Przeglądaj aktualności