• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

07
kwietnia
2017

Grupa Przedszkolaków "Wesołe Bąki" z wizytą w Urzędzie.

miniatura_grupa-przedszkolakw-wesoe-bki-z-wizyt-w-urzdzie
W dniu dzisiejszym tj. /07.04/ grupa 4-5-6 latków ?Wesołe Bąki? z lubawskiego przedszkola z siedzibą przy ulicy Dworcowej odwiedziła Urząd Miasta w Lubawce. Przedszkolaków przywitała Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, wraz z Zastępcą Burmistrza Bożeną Kończak.
logo_mgok

03
kwietnia
2017

Podpisanie umowy na roboty budowlane ZSP Lubawka

miniatura_podpisanie-umowy-na-roboty-budowlane-zsp-lubawka
W dniu dzisiejszym tj. /03.04/ o godzinie 11:00 w gabinecie burmistrza w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka odbyło się oficjalne podpisanie umowy, którego przedmiotem są roboty ogólnobudowlane wraz z dostawą nowych urządzeń z rozbudową i przebudową Zespołu Szkół Publicznych położonego przy ulicy Mickiewicza 4 w Lubawce.
logo_mgok

01
kwietnia
2017

Jubileusz 50 lecia Państwa Fudała

miniatura_jubileusz-50-lecia-pastwa-fudaa
W dniu dzisiejszym tj. 01.04. br o godzinie 11:00 w gabinecie burmistrza w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka odbyła się uroczystość 50 lecia pożycia małżeńskiego Państwa Anieli i Albina Fudała.
logo_mgok

27
marca
2017

Otwarte Spotkanie samorządowców województwa Dolnośląskiego.

miniatura_otwarte-spotkanie-samorzdowcw-wojewdztwa-dolnolskiego
W dniu dzisiejszym /27.03./ Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Lubawce Wandą Zabiegło  uczestniczyła w otwartym spotkaniu samorządowców, którego istotą stała się chęć nawiązania porozumienia większej ilości samorządów Dolnego Śląska.
logo_mgok

21
marca
2017

Zebranie wiejskie w Miszkowicach

miniatura_zebranie-wiejskie-w-miszkowicach
W dniu 20 marca 2017 roku we wsi Miszkowice odbyło się zebranie wiejskie na którym mieszkańcy wsi przejęli uchwałę sołectwa zatwierdzającą  - Sołecką Strategię Rozwoju Wsi Miszkowice.
logo_mgok

21
marca
2017

Uroczyste Powitanie Wiosny

miniatura_uroczyste-powitanie-wiosny
21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, z tej okazji w dniu dzisiejszym na lubawskim rynku odbyło się uroczyste powitanie wiosny zorganizowane przez: ZSP Przedszkole z siedzibą przy ul. Szymrychowskiej, oraz I klasy ZSP w Lubawce. Przybyłych przedszkolaków, oraz uczniów klas I przywitała Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba.
logo_mgok

20
marca
2017

Sukces w Kladnie

miniatura_sukces-w-kladnie
Świetnie wypadli uczniowie naszej szkoły, którzy w sobotę (18.03.2017 r) wzięli udział w Festiwalu Tańca Indiańskiego w Kladnie (Czeska Republika). W kategorii Junior Boys Northern Traditional Dance III miejsce zdobył Konrad Niciejewski (SP). W kategorii Junior Girls Traditional Dance I miejsce zajęła Sara Niciejewska (Gim), II Paulina Krok ? Orzechowska (SP), III Eliza Kołodziej.

Przeglądaj aktualności