• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

29
sierpnia
2018

Dożynki Gminy Lubawka 2018

miniatura_doynki-gminy-lubawka-2018
Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Sołectwa Okrzeszyn i Uniemyśl serdecznie zapraszają na Dożynki Gminy Lubawka 2018, które odbędą się 1 września br. w Parku Watra. Szczegółowy program wydarzenia dostępny na załączonym plakacie.
logo_mgok

29
sierpnia
2018

24. MTB

miniatura_24-mtb
8-9 września odbędą się 24. Międzynarodowe Otwarte Zawody w Kolarstwie Górskim.
logo_mgok

25
sierpnia
2018

Zakończenie wakacji 2018

miniatura_zakoczenie-wakacji-2018
24 sierpnia (piątek) na Stadionie Miejskim w Lubawce o godzinie 16:00 odbył się pożegnalny piknik z racji końca wakacji, w ramach którego przygotowano moc atrakcji dla dzieci (zabawy ruchowe, konkursy, konkurencje, malowanie twarzy, upominki) jak i dorosłych. Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Przymierze im Opata Bernarda Rosy.
logo_mgok

24
sierpnia
2018

Pozytywna opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu

miniatura_pozytywna-opinia-regionalnej-izby-obrachunkowej-we-wrocawiu
Gmina Lubawka otrzymała pozytywną opinię  Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu w sprawie możliwości spłaty planowanego kredytu, który Gmina chce zaciągnąć w związku z realizacją zadań: ''Zwiększenie efektywności energetycznej zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce'', "Zagospodarowanie terenów zieleni miejskiej Park Watra w Lubawce", "Łączy nas Bóbr".
logo_mgok

23
sierpnia
2018

Karkonoskie wędrówki

miniatura_karkonoskie-wdrwki
 8 września zachęcamy do wzięcia udziału w karkonoskich wędrówkach - tradycyjnej imprezy z okazji otwarcia Bajkowej Ścieżki prowadzącej przez Małą Upę.
logo_mgok

23
sierpnia
2018

MAPA ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH

miniatura_mapa-obkw-i-klubw-dziecicych
Drodzy Rodzice i Opiekunowie, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło na Portalu Informacyjno-Usługowym Emp@tia pod adresem: https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/mapa-zlobkow-i-klubow-dzieciecych#, mapę żłobków i klubów dziecięcych działających w Polsce.
logo_mgok

22
sierpnia
2018

Zakończenie wakacji - Stadion Lubawka

miniatura_zakoczenie-wakacji-stadion-lubawka
Już 24 sierpnia (piątek) na Stadionie Miejskim w Lubawce o godzinie 16:00 rozpocznie się pożegnalny piknik z racji końca wakacji. Na moc przygotowanych w tym dniu atrakcji zaprasza Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie im. Bernarda Rosy "Przymierze". Szczegóły na załączonym plakacie.
logo_mgok

22
sierpnia
2018

Opawskie przygody Zosi

miniatura_opawskie-przygody-zosi
W piątek 24 sierpnia o godzinie 15:00 zapraszamy do Opawskiej Przystani na wycieczkę na Pańską Górę w celu powstania bajki o opawskich przygodach Zosi.

Przeglądaj aktualności