• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
września
2019

Tydzień Przedsiębiorcy- wsparcie na rozwój firmy

miniatura_tydzie-przedsibiorcy-wsparcie-na-rozwj-firmy
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń  Społecznych Oddział w Wałbrzychu  - Inspektorat  w Jeleniej Górze zaprasza  na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Możliwość uzyskania wsparcia na prowadzenie i rozwój firmy, organizowane w ramach akcji -  Tydzień Przedsiębiorcy.
logo_mgok

09
września
2019

Warsztaty dawnych zawodów - REVIVAL!

miniatura_warsztaty-dawnych-zawodw-revival
Już 15. września od godziny 14:00 rynek w Chełmsku Śląskim ponownie zamieni się w dawną osadę! Zapraszamy na bogaty program "Warsztatów dawnych zawodów" ukazujących specyfikę i piękno ich tradycyji. Warsztatom towarzyszyć będą występy lokalnych zespołów i artystów. Do tego swojeskie jadło i lokalne rękodzieło. Szczegóły w "czytaj więcej".
logo_mgok

05
września
2019

V Zawody Dogtrekkingowe LENDOG

miniatura_v-zawody-dogtrekkingowe-lendog
Serdeczenie zapraszamy 21. września br. do Chełmska Śląskiego na kolejną, już 5. edycję zawodów dogtrekkingowych "LENDOG".  Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy". Szczegóły i zapisy na załączonym plakacie oraz na stronie: www.lendog.

Przeglądaj aktualności