• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

29
października
2018

Dzień Seniora 2018

miniatura_dzie-seniora-2018
W niedzielę, 28 października 2018 r. w Domu Kultury w Lubawce odbyły się gminne obchody Dnia Seniora - w wydarzeniu wzięło udział wielu zaproszonych gości, seniorów i emerytów z terenu całej gminy.
logo_mgok

26
października
2018

WSPARCIE DLA RĘKODZIEŁA

miniatura_wsparcie-dla-rkodziea
W związku z nadchodzącymi uroczystościami Wszystkich Świętych oraz 100-leciem Odzyskania Niepodległości dzieci uczęszczające na warsztaty rękodzieła będą wykonywać stroiki okolicznościowe, które umieszczone zostaną na grobach żołnierzy znajdujących się na Cmentarzu Komunalnym w Lubawce.
logo_mgok

24
października
2018

Dzień Patrona Szkoły

miniatura_dzie-patrona-szkoy
Dzisiaj, 24 października 2018 r. społeczność  ZSP im. Tkaczy Chełmskich uroczyście obchodziła 13-tą rocznicę nadania imienia placówce.
logo_mgok

24
października
2018

Wioletta Piasecka w Chełmsku Śl.

miniatura_wioletta-piasecka-w-chemsku-l
We wtorek ( 23.10.2018) dzieci z klas pierwszych i drugich SP w Chełmsku Śl. miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z pisarką Wiolettą Piasecką, która przyjechała z odległego Elbląga.
logo_mgok

23
października
2018

Operetka na Narodowy Dzień Niepodległości

miniatura_operetka-na-narodowy-dzie-niepodlegoci
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na uroczysty koncert operetkowy z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert obędzie się w WDK 11 listopada br. o godz. 19:00. Szczegóły na załączonym plakacie.
logo_mgok

22
października
2018

IV Zawody Dogtrekkingowe Lendog

miniatura_iv-zawody-dogtrekkingowe-lendog
20 października 2018 r. w Chełmsku Śląskim odbyła się czwarta edycja zawodów dogtrekkingowych "Lendog", organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" przy współpracy z Gminą Lubawka i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury z Wiejskim Domem Kultury w Chełmsku Śląskim.

Przeglądaj aktualności