• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
listopada
2017

Święto Niepodległości

miniatura_wito-niepodlegoci
Z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, w Przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej odbyła się uroczystość upamiętniająca to wydarzenie.
logo_mgok

10
listopada
2017

Wzorowa Gmina

miniatura_wzorowa-gmina
Jako Wzorowa Gmina chcemy pochwalić się wzorowymi uczniami oraz ich wychowawcami, dzięki którym na Narodowe Święto Niepodległości nasz Urząd zyskał wyjątkowo patriotyczny klimat.  Na parterze znajduję się mini wystawa prac najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
logo_mgok

08
listopada
2017

Niech żyje Ojczyzna! Niech żyje niepodległość! Niech żyje niepodległość! Niech żyje wolność!

miniatura_niech-yje-ojczyzna-niech-yje-niepodlego-niech-yje-niepodlego-niech-yje-wolno
Patriotyczny klimat dzięki Szkole Podstawowej w Miszkowicach mogliśmy poczuć już w zeszła środę - 8.11. 2017r. Uczniowie pod okiem wychowawców przygotowali piękny apel.  Musimy pamiętać, ze dążenie do wolności jest największa siła człowieka, choćby tłamszona, niszczona - nie da się jej zniszczyć! Człowiek nie jest w stanie wyrzec się wolności.
logo_mgok

08
listopada
2017

Zbliża się zima!

miniatura_zblia-si-zima
Przypominamy, że  do właścicieli nieruchomości, należy obowiązek  sprzątania błota,  śniegu,  lodu  i  innych  zanieczyszczeń z  chodników leżących bezpośrednio przy ich nieruchomościach.
logo_mgok

07
listopada
2017

Okres grzewczy

miniatura_okres-grzewczy
Burmistrz Miasta Lubawka przypomina, że w związku z trwającym okresem grzewczym należy zwrócić szczególną uwagę na sprawność instalacji wentylacyjnych i kominowych w użytkowanych budynkach.
logo_mgok

03
listopada
2017

Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 1.5.2 Rozwój produktów i usług w MŚP- ZIT AW.

miniatura_instytucja-poredniczca-aglomeracji-wabrzyskiej-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-dla-potencjalnych-beneficjentw-poddziaania-1-5-2-rozwj-produktw-i-usug-w-mp-zit-aw
Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 1.5.2 Rozwój produktów i usług w MŚP- ZIT AW (Schemat 1.5 A Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP) - z wyłączeniem mikroprzedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą krócej niż 2 lata - zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach ww.
logo_mgok

03
listopada
2017

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie w sprawie pozyskania wsparcia na rozwój dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

miniatura_punkt-informacyjny-funduszy-europejskich-w-wabrzychu-zaprasza-na-spotkanie-w-sprawie-pozyskania-wsparcia-na-rozwj-dolnolskich-mikro-maych-i-rednich-przedsibiorstw
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na rozwój dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci instrumentów zwrotnych grantów i dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
logo_mgok

02
listopada
2017

Zawody w Czechach

miniatura_zawody-w-czechach
Tradycją stało się, że uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych z Lubawki jeżdżą do szkoły do Zaclerza na różne rozgrywki sportowe. Tym razem opiekun Łukasz Wincza zabrał ze sobą 17 chłopców, aby w przyjaznej atmosferze pograć z uczniami ze szkoły z Zaclerza w piłkę nożną. W ogólnym rozrachunku nasza starsza drużyna chłopców zajęła 1 miejsce, a młodsza 4 miejsce.

Przeglądaj aktualności