• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

04
czerwca
2019

Puchar Prezydenta RP

miniatura_puchar-prezydenta-rp
Niezmiernie miło nam poinfomować, że dotarł do nas Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Trofeum zostanie przyznane zwycięzcom kategorii rodzin w 25. MTB XC Lubawka. Prezentacja pucharu w "czytaj więcej".
logo_mgok

04
czerwca
2019

Piknik Profilaktyczny

miniatura_piknik-profilaktyczny
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza na Piknik Profilaktyczny "TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO". Piknik odbędzie się w dniu 08.06.2019 r. pod Skocznią Narciarską w Lubawce. Ideą Pikniku jest zachęcenie społeczności lokalnej do zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej oraz popularyzowanie idei trzeźwościowych.
logo_mgok

31
maja
2019

Zakończono przebudowę drogi w Uniemyślu

miniatura_zakoczono-przebudow-drogi-w-uniemylu
W dniu dzisiejszym odbył się odbiór  zakończonej przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Uniemyślu. Odbioru drogi o długości 195 mb dokonał przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.  W ramach prac wykonano nawierzchnię asfaltową z pełną podbudową i  robotami odwodnieniowymi.
logo_mgok

31
maja
2019

Informacja na temat SP ZOZ !

miniatura_informacja-na-temat-sp-zoz
W trakcie sesji Rady Miejskiej w Lubawce, która odbyła się w dniu 30 maja 2019 roku, pojawiła się nieprawdziwa informacja dotycząca złożenia przez lekarzy podstawowej opieki medycznej zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lubawce wypowiedzeń zawartych z nimi umów o pracę.
logo_mgok

30
maja
2019

II Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne

miniatura_ii-gminne-igrzyska-lekkoatletyczne
W najbliższy piątek (31 maja 2019 r.) o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędą się kolejne sportowe zmagania uczniów szkół z terenu całej gminy podczas II Gminnych Igrzysk Lekkoatletycznych.
logo_mgok

29
maja
2019

Posiedzenie Komitetu Sterującego Porozumienia SUDETY 2030 w Lubawce

miniatura_posiedzenie-komitetu-sterujcego-porozumienia-sudety-2030-w-lubawce
W dniu wczorajszym tj. 28.05.2019 r. w lubawskim ratuszu odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego Porozumienia "SUDETY 2030".  W jego skład wchodzą reprezentanci samorządów, które stanowią możliwie najszerszą reprezentację wszystkich obszarów subregionów: wałbrzyskiego oraz jeleniogórskiego .

Przeglądaj aktualności