• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
maja
2018

Spotkanie z mieszkańcami ulicy Krótkiej, Wiejskiej oraz Jagiellońskiej.

miniatura_spotkanie-z-mieszkacami-ulicy-krtkiej-wiejskiej-oraz-jagielloskiej
Dnia 10 maja 2018 roku o godz. 14,00 w Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie z mieszkańcami z ulicy Krótkiej, Jagiellońskiej i Wiejskiej w Lubawce poświęcone omówieniu rozwiązań projektowych oraz  realizacji zadania pn.  Przebudowa ul. Krótkiej, ul. Jagiellońskiej, ul. Wiejskiej w Lubawce wraz z budowa kanalizacji deszczowej.
logo_mgok

09
maja
2018

Ruszyła kolejna edycja sezonowych pociągów do Trutnova

miniatura_ruszya-kolejna-edycja-sezonowych-pocigw-do-trutnova
Nie masz pomysłu na weekend? Teraz w każdy weekend możesz pojechać trasą z Lubawki do Trutnova bądź do Jeleniej Góry. Jazda pociągiem, pozwala spędzić rodzinnie czas, wybrać się na zakupy do Jeleniej Góry czy zobaczyć walory krajobrazowe naszych czeskich sąsiadów.
logo_mgok

09
maja
2018

Odwiedziny przedszkolaków w Urzędzie

miniatura_odwiedziny-przedszkolakw-w-urzdzie
Dzieci z przedszkola przy ulicy Dworcowej poznały miejsce, które spełnia istotną rolę w życiu każdego miasta, czyli Ratusz. Zostały przywitane przez burmistrza Panią Ewę Kocembę, która pokazała małym mieszkańcom gabinet burmistrza oraz opowiedziała, na czym polega jej praca.
logo_mgok

09
maja
2018

Marsz dla Polski

miniatura_marsz-dla-polski
 08-05 -2018 odbyła się II edycja Marszu dla Polski w Chełmsku Śląskim. W tym roku z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. oraz 73 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.
logo_mgok

08
maja
2018

Uwaga żmije!

miniatura_uwaga-mije
Drodzy mieszkańcy i turyści ruszyła kolejna edycja sezonowych pociągów Jelenia Góra - Trutnov, które kursują w weekendy, święta oraz wybrane dni. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o uwagę podczas przesiadek oraz na niebezpieczeństwo z związku z pojawieniem się m.in. gadów z rodziny żmijowatych.
logo_mgok

04
maja
2018

"Songs of May", czyli Majówka w Parku Watra

miniatura_songs-of-may-czyli-majwka-w-parku-watra
SONGS of MAY, czyli muzyczna majówka w Parku Watra. Wydarzenie pilotażowe tegorocznego długiego majowego weekendu odbyło się w piątek (4 maja br.) w Lubawce na terenie Parku Watra. Rozpoczęcie imprezy od godz. 16:00 dokonała Zastępca Burmistrza Bożena Kończak oraz Dyrektor MGOK Sławomir Sławiński.

Przeglądaj aktualności