• dark
  • lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

11
grudnia
2018

Mikołajkowy teatrzyk dla dzieci w Chełmsku Śląskim

miniatura_mikoajkowy-teatrzyk-dla-dzieci-w-chemsku-lskim
W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim 7 grudnia na dzieci czekał mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Po spektaklu animatorzy przygotowali moc atrakcji dla dzieci ze słodkimi nagrodami.
logo_mgok

11
grudnia
2018

Zbiórka gadżetów - 27. Finał WOŚP w Chełmsku Śląskim

miniatura_zbirka-gadetw-27-fina-wop-w-chemsku-lskim
Zbliża się kolejny, już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku z czlokalizowany przy Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli do przekazywania gadżetów do licytacji i loterii fantowej. Finał odbędzię 13 stycznia 2019 r. na sali gimnazstycznej w Zespole Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich.
logo_mgok

11
grudnia
2018

Zbliża się 27. Finał WOŚP - zbiórka gadżetów

miniatura_zblia-si-27-fina-wop-zbirka-gadetw
Zbliża się kolejny, już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku z czym sztab nr 4891 zlokalizowany przy Domu Kultury w Lubawce zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli do przekazywania gadżetów do licytacji i loterii fantowej. Finał odbędzię 13 stycznia 2019 r. na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

07
grudnia
2018

Koncert duetu Stereo Naked - gramy dla 27. Finału WOŚP

miniatura_koncert-duetu-stereo-naked-gramy-dla-27-finau-wop
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza 21 grudnia br. o godz. 19:00 na niesamowity, niepowtarzalny i klimatyczny  koncert zagranicznego zespołu / duetu: STEREO NAKED, który tworzą: wokalistka i instrumentalistka (banjo) Julia Zech pochodząca z Niemiec oraz Pierce Black - kontrabasista z Nowej Zelandii.
logo_mgok

07
grudnia
2018

Nowości listopada w Bibliotece w Chełmsku Śl.

miniatura_nowoci-listopada-w-bibliotece-w-chemsku-l
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, serdecznie zapraszam wszystkich czytelników do skorzystania z nowej oferty zakupu nowości wydawniczych sfinansowanego przez Bibliotekę Narodową. Wiele ciekawych propozycji dla każdego. Szczegóły  w załączniku.
logo_mgok

06
grudnia
2018

Informacja dla czytelników i dzieci!

miniatura_informacja-dla-czytelnikw-i-dzieci
W dniu 7 grudnia 2018 r. (piątek) Biblioteka Gminna w Lubawce będzie nieczynna. Zajęcia dla dzieci zaplanowane na dzień 8 grudnia b.r. nie odbędą się - zostają przeniesione na 15 grudnia b.r. (przyszła sobota).
logo_mgok

04
grudnia
2018

"Znam zabytki mojego powiatu!"

miniatura_znam-zabytki-mojego-powiatu
We wtorkowe popołudnie (4 grudnia br.) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty zabytkowej architektury sakralnej powiatu kamiennogórskiego dla dzieci pn. "Znam zabytki mojego powiatu!". Projekt warsztatów był współfinansowany przez Powiat Kamiennogórski.

Przeglądaj aktualności