• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

21
października
2021

Kolejne dwie drużyny z naszej szkoły zagrają w finale wojewódzkim w unihokeja

miniatura_kolejne-dwie-druyny-z-naszej-szkoy-zagraj-w-finale-wojewdzkim-w-unihokeja
Kolejny SUKCES naszych uczniów. Dziewczyny i Chłopcy z awansem do finału województwa. Dziś (21.10.2021 r) w naszej hali sportowej odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt, oraz chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły 3 szkoły: SP Lubawka, SP Krzeszów, SP Smolnik.
logo_mgok

20
października
2021

Tydzień ze zDolnym Ślązakiem

miniatura_tydzie-ze-zdolnym-lzakiem
Niezwykłym zainteresowaniem cieszą się w tym roku szkolnym konkursy przedmiotowe pod nazwą ,,zDolny Ślązak", których organizatorem jest Dolnośląski Kurator Oświaty. W dniach od 18 - 22.10.2021 r codziennie o tej samej godzinie do konkursów przystepują uczniowie z województwa dolnośląskiego.
logo_mgok

19
października
2021

Zagrają w Finale Wojewódzkim w Unihokeju

miniatura_zagraj-w-finale-wojewdzkim-w-unihokeju
Cztery drużyny wzięły udział w Finale Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się dziś (19.10.2021 r) w hali sportowej naszej szkoły. Do współzawodnictwa stanęły: SP Krzeszów, SP Smolnik, SP Mysłakowice, SP Lubawka. Ostatecznie po zaciętych meczach awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 05.11.

Przeglądaj aktualności