• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

02
marca
2022

Zbiórka dla Ukrainy

miniatura_zbirka-dla-ukrainy
Pięknie się spisali uczniowie naszej szkoły podczas dwudniowej zbiórki dla mieszkańców Ukrainy. Trafiały do nas produkty zarówno spożywcze, ubrania, chemia gospodarcza jak i kocyki i karma dla zwierząt. Wszystko zostało pięknie posegregowane i zapakowane w pudełka. My akcji nie kończymy i nadal można przynosić dary - również w godzinach popołudniowych od 16:00 - 19:30 i zostawić w świetlicy.
logo_mgok

01
marca
2022

WAŻNA INFORMACJA

miniatura_wana-informacja
Zwracamy się do osób oferujących transport, którzy w przypadku zaistnienia konieczności, będą mogli pojechać do Wrocławia i przywieźć do Lubawki obywateli Ukrainy.
logo_mgok

28
lutego
2022

Pomoc Ukrainie

miniatura_pomoc-ukrainie
W dniu dzisiejszym Gminy Zespół Zarządzania Kryzysowego uczestniczył w telekonferencji z Wojewodą Dolnośląskim i przedstawicielami samorządów z terenu województwa. Podczas konferencji rozmawiano o działaniach podejmowanych przez lokalne samorządy, przedstawiono kolejne wskazówki dotyczące dalszej pomocy obywatelom Ukrainy, nałożono na gminy obowiązek koordynacji działań na swoich terytoriach.
logo_mgok

27
lutego
2022

Pomoc dla Ukrainy

miniatura_pomoc-dla-ukrainy
Dzień dobry, Szanowni Państwo, w związku z trudną sytuacją na Ukrainie od wtorku 01.03.2021 r. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lubawce, w trosce o zdrowie i życie bratniej, słowiańskiej społeczności ukraińskiej przyłącza się do zbiórki rzeczy najbardziej potrzebnych w życiu codziennym dla mieszkańców Ukrainy.
logo_mgok

27
lutego
2022

Będzie Muzeum Otto Mullera

miniatura_bdzie-muzeum-otto-mullera
Bardzo dobra wiadomość, dla naszej szkoły. W piątek na stronie UNICEFU ukazała się wiadomość, która dotyczy II edycji programu grantowego TO(działa)MY, do której pan Krzysztof Jawor wraz z młodzieżą szkolną napisał projekt ,,Niezwykłe Muzeum Otto Mullera".

Przeglądaj aktualności