• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

09
grudnia
2022

W krainie książek

miniatura_w-krainie-ksiek
7 grudnia w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia czytelniczo-plastyczne pod hasłem:"W krainie książek "- wiersze o choince. Po przeczytaniu wierszy przez Panią Magdalenę dzieci wykonały piękne choinki z papieru które ozdobiły prezentami. Zajęcia prowadziły Panie: M.Czuba, M.Sobczak i K.
logo_mgok

08
grudnia
2022

Mikołajkowe warsztaty w Kinie za Rogiem

miniatura_mikoajkowe-warsztaty-w-kinie-za-rogiem
Dziś klasa 1b wraz z wychowawczynią Panią Magdaleną Legutko-Bizoń oraz Panią Elżbietą Sarzyńską wzięła udział w mikołajkowych warsztatach w Kinie za Rogiem w Krzeszowie. Dzieci oglądnęły bajkę, a następnie, w specjalnie przygotowanej chatce Mikołaja, pod okiem animatorów wykonały piękne anioły ze sznurków. Pracy przyglądał się gość specjalny - św.
logo_mgok

08
grudnia
2022

Sprzedaż węgla w Gminie Lubawka

miniatura_sprzeda-wgla-w-gminie-lubawka
Informujemy, że od dnia 8 grudnia 2022 r. rozpoczęła się sprzedaż węgla. Wszyscy mieszkańcy Gminy Lubawka, którzy złożyli wnioski o zakup preferencyjny węgla, zostaną poinformowani telefonicznie o sposobie dokonania płatności.
logo_mgok

07
grudnia
2022

Strategia Rozwoju Gminy Lubawka na lata 2023-2030

miniatura_strategia-rozwoju-gminy-lubawka-na-lata-2023-2030
Przypominamy, że do końca dzisiejszego dnia można wziąć udział w tworzeniu strategicznego dokumentu poprzez poświęcenie chwili i wypełnienie anonimowej ankiety, na potrzeby tworzenia Strategii Rozwoju Gminy Lubawka na lata 2023-2030.
logo_mgok

06
grudnia
2022

Mikołajki

miniatura_mikoajki
Któż z nas nie lubi spotkań z Mikołajem, bo ja lubię bardzo. A co ma zrobić Mikołaj jak ma tyle dzieci do obdarowania, a czasu ma mało? Nasz miał wielu pomocników, by szybko trafić ze słodkościami nie tylko do szkolnych dzieci, ale i przedszkolnych.
logo_mgok

05
grudnia
2022

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

miniatura_midzynarodowy-dzie-wolontariusza
Dzisiaj (05.12.2022 r.) obchodzony jest Międzynarodowy dzień Wolontariusza. Z tej okazji pani dyrektor Ewa Telega i pani vicedyrektor Edyta Kogut odwiedziły ze słodkościami naszych wolontariuszy, by w ten sposób im podziękować za wzorową postawę.

Przeglądaj aktualności