• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

17
kwietnia
2020

Wirtualny spacer po muzeum

miniatura_wirtualny-spacer-po-muzeum
Dzisiaj zabierzemy Was do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zobacz ponad 200 eksponatów z historia lotnictwa. Wszystkie statki powietrzne zostały opisane numerami modeli. Modele eksponowane są w krajobrazie lotniska z początku minionego stulecia, we wnętrzach dawnych i stylizowanych przestrzeni hangarowych. Miłego zwiedzania!!! https://skrzydlawielkiejwojny.wkraj.
logo_mgok

16
kwietnia
2020

Prace w w budynku świetlicy wiejskiej w Opawie trwają w najlepsze!

miniatura_prace-w-w-budynku-wietlicy-wiejskiej-w-opawie-trwaj-w-najlepsze
Trwają prace związane z ociepleniem budynku świetlicy wiejskiej w Opawie. Ułożona jest instalacja ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. W całości budynku wykonano posadzki oraz instalację elektryczną. Wykonawca złożył wnioski materiałowe na zakup paneli fotowoltaicznych i inwertera. W najbliższym czasie Wykonawca zamierza zakończyć pierwszy etap inwestycji.
logo_mgok

15
kwietnia
2020

Dzieci uczą rodziców w domu!

miniatura_dzieci-ucz-rodzicw-w-domu
Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl ukazują się materiały do pobrania całkowicie za darmo.
logo_mgok

14
kwietnia
2020

Maseczki dla potrzebujących

miniatura_maseczki-dla-potrzebujcych
Od czwartku, 16 kwietnia 2020 r. będziemy mogli wyjść na zewnątrz z zasłoniętymi ustami i nosem. Nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy części odzieży, maski albo maseczki, ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Przeglądaj aktualności