• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

01
lutego
2023

W świecie automatycznych maszyn

miniatura_w-wiecie-automatycznych-maszyn
,,W świecie automatycznych maszyn" tak brzmiał tytuł dzisiejszej audycji muzycznej w wykonaniu artystów z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Podczas audycji uczniowie klas I - VIII  mieli okazję wysłuchać utworów takich kompozytorów Jak Hoffmana, Dvoraka, Gershwina.
logo_mgok

31
stycznia
2023

Zajęcia i turnieje w czasie ferii

miniatura_zajcia-i-turnieje-w-czasie-ferii
Zajęcia są bezpłatne. Szkoła zapewnia materiały. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje pisemna zgoda rodziców (druk zgody do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie www szkoły i librusie.
logo_mgok

30
stycznia
2023

Rekrutacja do przedszkola

miniatura_rekrutacja-do-przedszkola
Drodzy Rodzice i Opiekunowie zapraszamy do zapoznania się z ZARZĄDZENIEM Nr 22/2023 Burmistrza Miasta Lubawka z dnia 24 stycznia 2023 roku dotyczącym: ustalenia terminów czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym no rok szkolny 2023/2024 do przedszkoli, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lubawka
logo_mgok

29
stycznia
2023

Wolontariusze w Domu Kultury

miniatura_wolontariusze-w-domu-kultury
W niedzielę podczas finału WOŚP wspaniale zagrały dzieci ze Szkolnego Koła Wolontariatu klas 1-3. Było wspólne śpiewanie, trochę tańca i kilka przydatnych porad jak dbać o zdrowie. Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i pomoc w organizacji występu oraz paniom Wiesławie Jarzmik, Elżbiecie Jojczyk, Małgorzacie Łazarek, Marioli Mrowickiej i Magdalenie Legutko-Bizoń za przygotowanie dzieci.
logo_mgok

27
stycznia
2023

WOŚP - szkolne podsumowanie

miniatura_wop-szkolne-podsumowanie
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2023 r. W naszej szkole jak co roku kilka tygodni przed finałem Szkolne Koła Wolontariatu zorganizowały kiermasze cieszące się ogromną popularnością. Uczniowie i nauczyciele sprzedawali słodkości, rękodzieło, książki, gry, pluszaki w zamian za datki do puszek WOŚP.
logo_mgok

26
stycznia
2023

Zaproszenie do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

miniatura_zaproszenie-do-modzieowej-druyny-poarniczej
W dniu dzisiejszym (26.01.2023 r) do naszej szkoły zawitał druh Ryszard Migdalski wraz z maskotką lubawskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Pan Ryszard zachęcał dzieci oraz młodzież do wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która wkrótce będzie się tworzyła.

Przeglądaj aktualności