• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

29
listopada
2021

Gminie Lubawka przyznano dofinansowanie za wymianę przez mieszkańców nieekologicznych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym

miniatura_gminie-lubawka-przyznano-dofinansowanie-za-wymian-przez-mieszkacw-nieekologicznych-rde-ciepa-opalanych-paliwem-staym
Gmina Lubawka otrzymała dofinansowanie w formie pożyczki na  realizację współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu projektu pn. Likwidacja lokalnych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym na terenie Gminy Lubawka- Edycja 4, obejmującego wymianę przez mieszkańców nieekologicznych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym.
logo_mgok

25
listopada
2021

Dziki zachód w naszej szkole

miniatura_dziki-zachd-w-naszej-szkole
Dzisiaj (25.11.2021 r) do szkoły zawitał Dziki Zachód. Dzieci miały za zadanie upodobnić się do bohaterów westernu. W każdej klasie znalazło się sporo przebranych osób. Fantazja Dzikiego Zachodu opanowała naszą szkołę. Podczas przerw towarzyszyła nam muzyka country oraz projekcja krajobrazów, miasteczek, postaci charakterystycznych dla Dzikiego Zachodu. Odbył się konkurs pt.
logo_mgok

24
listopada
2021

Sześciobój na polsko - czeskim pograniczu

miniatura_szeciobj-na-polsko-czeskim-pograniczu
Zakończenie projektu "Sport nie zna granic", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków z budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa pomału dobiega końca. Dzisiaj (24.11.
logo_mgok

23
listopada
2021

Konkurs ,,Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu"

miniatura_konkurs-wiem-jak-w-banku-wszystko-o-pienidzu
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez PAP "Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu". Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do poszerzenia wiedzy o obrocie gotówkowym i bezgotówkowym oraz roli Narodowego Banku Polskiego w tym zakresie.
logo_mgok

23
listopada
2021

Etap Powiatowy zDolnego Ślązaka

miniatura_etap-powiatowy-zdolnego-lzaka
W dniu dzisiejszym w naszej szkole zakończyliśmy etap powiatowy zDolnego Ślązaka, do którego zakwalifikowało się troje uczniów:   Język polski - Szymon Porada klasa 7a Fizyka - Wiktoria Skrok klasa 8b Geografia - Stanisław Bodzek klasa 7a Gratulujemy udziału w etapie powiatowym i trzymamy kciuki za kwalifikacje do konkursu wojewódzkiego.
logo_mgok

23
listopada
2021

Sezon grzewczy już się rozpoczął

miniatura_sezon-grzewczy-ju-si-rozpocz
Przypominamy, aby zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin. Wraz z sezonem grzewczym wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Najskuteczniejszym sposobem ochrony przed niebezpiecznym działaniem tlenku węgla jest wyposażenie pomieszczeń w odpowiednie detektory czadu.
logo_mgok

22
listopada
2021

Portret Jesieni

miniatura_portret-jesieni
Dnia 19.11.2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Portret jesieni". Konkurs został zorganizowany przez p. Magdalenę Winter i p.Monikę Fedoruk. Polegał na przygotowaniu przez uczniów pracy plastyczno-technicznej, w której uczniowie będą mogli wykazać  się  kreatywnością plastyczną, twórczym podejściem do tematyki oraz pokazać bogactwo barw danej pory roku.

Przeglądaj aktualności