• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

14
października
2022

II a w Muzeum Tkactwa

miniatura_ii-a-w-muzeum-tkactwa
W tym tygodniu klasa 2a była na wycieczce pociągiem w Kamiennej Górze. Uczniowie brali udział w lekcji muzealnej pt. Od łuczywa do lampy w Muzeum Tkactwa, a podczas warsztatów plastycznych wykonali własnoręcznie lampiony. Podczas zajęć uczniowie mogli zapoznać się ze sposobami oświetlania pomieszczeń dawniej i dziś. Potem wszyscy razem udaliśmy się na obiad do Pizzerii Rados.
logo_mgok

13
października
2022

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dziś (13.10.2022 r) cała społeczność szkolna miała okazję wziąć udział w uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były życzenia, wyniki konkursu ogłoszonego z okazji tego święta oraz program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod okiem pani Cecylii Błońskiej.
logo_mgok

13
października
2022

Pasowanie na uczniów klas I

miniatura_pasowanie-na-uczniw-klas-i
13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I. W uroczystości brali dyrektor szkoły pani Ewa Telega, wicedyrektor pani Edyta Kogut oraz zaproszeni goście.
logo_mgok

12
października
2022

Spacery Historyczne

miniatura_spacery-historyczne
Poznawaj sudeckie miejscowości podczas Spacerów Historycznych ? najbliższe już w niedzielę! 16 października odbędą się Spacery Historyczne Sudety.pro po Chełmsku Śląskim i Lubawce. W ramach specjalnie opracowanych tras poznasz najciekawsze miejsca w urokliwych sudeckich miasteczkach i usłyszysz ich historię.
logo_mgok

12
października
2022

Zasady odbioru preparatów jodowych w punktach dystrybucji

miniatura_zasady-odbioru-preparatw-jodowych-w-punktach-dystrybucji
Zgodnie z poleceniem Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewody Dolnośląskiego przedstawiam informację o zasadach postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego (przy czym decyzję o uruchomieniu wydawania tabletek jodku potasu wydaje Wojewoda Dolnośląski lub Prezes Rady Ministrów)
logo_mgok

07
października
2022

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

miniatura_wiatowy-dzie-tabliczki-mnoenia
W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (wmtday) Akcja ma na celu przypomnienie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Jest to również okazja do nadrobienia tabliczkowych zaległości po wakacjach.

Przeglądaj aktualności