• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
czerwca
2016

Jak nie czytam, jak czytam.

miniatura_jak-nie-czytam-jak-czytam
Dnia 10 czerwca 2016 roku Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam" zorganizowanej przez Społeczność Szkoły Podstawowej w Miszkowicach.
logo_mgok

09
czerwca
2016

Dzień Języków Obcych

miniatura_dzie-jzykw-obcych
Dnia 9 czerwca 2016 r na lubawskim rynku odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Języków Obcych, zorganizowane w połączeniu z Otwartym Dniem Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce.
logo_mgok

07
czerwca
2016

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
Burmistrz Miasta Lubawka informuje, że w dniach 7-9 czerwca 2016r. odbędzie się trening "ostrzegania i alarmowania".
logo_mgok

03
czerwca
2016

Przedszkolaki w Ratuszu

miniatura_przedszkolaki-w-ratuszu
Dnia 2 czerwca 2016 roku do lubawskiego Urzędu Miasta z wizytą zawitały przedszkolaki z Przedszkola Publicznego z siedzibą przy ulicy Dworcowej 27. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadań Zastępcy Burmistrza Miasta Lubawka Bożeny Kończak.
logo_mgok

02
czerwca
2016

70 lat Ochotniczego Pożarnictwa na Ziemi Lubawskiej

miniatura_70-lat-ochotniczego-poarnictwa-na-ziemi-lubawskiej
5 czerwca /niedziela/ na stadionie w Opawie  odbędą się uroczystości 70-lecia Ochotniczego Pożarnictwa na Ziemi Lubawskiej, połączone z obchodami Dnia Dziecka. W programie imprezy przewidziane są liczne animacje dla dzieci, które rozpoczną się od godziny 14:00, oraz msza święta w intencji strażaków z uroczystym przemarszem na stadion.
logo_mgok

01
czerwca
2016

Spotkanie na stadionie

miniatura_spotkanie-na-stadionie
W dniu 1 czerwca 2016 r. o godzinie 11:00 odbyła się rada budowy dotycząca inwestycji p.n.: "Modernizacja obiektów lekkoatletycznych i boiska do piłki nożnej przy ul. Przyjaciół Żołnierza 6a w Lubawce".
logo_mgok

01
czerwca
2016

Dzień Dziecka w Lubawce!

miniatura_dzie-dziecka-w-lubawce
W dniu dzisiejszym w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka oraz lubawskim rynku spotkać można było klauna, rozdającego cukierki i drobne upominki z okazji Dnia Dziecka.
logo_mgok

01
czerwca
2016

Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka

miniatura_pikna-i-aktywna-wie-gminy-lubawka
Burmistrz Miasta Lubawka ogłasza konkurs "Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka" Karty zgłoszeń pobrać można  na stronie www.lubawka.eu, które następnie należy przesłać do Urzędu Miasta w Lubawce do dnia 10 czerwca 2016 roku.

Przeglądaj aktualności