• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

09
stycznia
2017

Finał WOŚP w Chełmsku - zapowiedź

miniatura_fina-wop-w-chemsku-zapowied
Sztab WOŚP w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na kolejny już finał orkiestry. Główna część wydarzenia odbędzie się w Zespole Szkół im. Tkaczy Chełmskich, oprócz tego od 12:00 prowadzona będzie sprzedaż ciast i losów loterii fantowej w Wiejskim Domu Kultury. Dokładny plan w "czytaj więcej".
logo_mgok

09
stycznia
2017

Kolejny finał WOŚP w Lubawce - zapowiedź

miniatura_kolejny-fina-wop-w-lubawce-zapowied
W najbliższą niedzielę w lubawskim Domu Kultury rozbrzmiewać będą po raz kolejny dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczyć będziemy mogli występy różnorodnych grup muzycznych i tanecznych. Całość będzie przeplatana licytacjami gadżetów a zwieńczy ją pokaz sztucznych ogni "światełko do nieba".
logo_mgok

04
stycznia
2017

KOMUNIKAT zmiana ustawy o ochronie przyrody i ustawy o lasach

miniatura_komunikat-zmiana-ustawy-o-ochronie-przyrody-i-ustawy-o-lasach
Urząd Miasta Lubawka informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 16 grudnia 2016r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody i ustawy o lasach (Dz. U. z 2016r. poz.2249) od 1-go stycznia 2017 r. nie jest wymagane uzyskanie zezwolenia właściwego organu na usunięcie poniższych podmiotów.
logo_mgok

03
stycznia
2017

Koncert kolęd ku pamięci Andrzeja

miniatura_koncert-kold-ku-pamici-andrzeja
Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd, który odbędzie się w kościele parafialnym w Chełmsku Śląskim w piątek, 27 stycznia 2017 r. Wydarzenie będzie poświęcone pamięci zmarłego przed miesiącem Andrzeja Lubienieckiego. Szczegóły oraz lista artystów w "czytaj więcej".
logo_mgok

30
grudnia
2016

Jubileusz 50-lecia!

miniatura_jubileusz-50-lecia
W dniu dzisiejszym tj. 30.12.2016 r. w gabinecie burmistrza odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Jadwigi i Tadeusza Baczyńskich.
logo_mgok

23
grudnia
2016

Życzenia Świąteczne

miniatura_yczenia-witeczne
Z okazji świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2017.
logo_mgok

21
grudnia
2016

Życzenia Świąteczne!

miniatura_yczenia-witeczne
Świąt Bożego Narodzenia pełnych wiary, nadziei i miłości. Spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Samych pozytywnych doświadczeń w Nowym 2017 Roku życzą: Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lubawce Wanda Zabiegło.
logo_mgok

20
grudnia
2016

Pomoc dla Sary!

miniatura_pomoc-dla-sary
Aneta Olszewska - Dyrektor Oddziału w Świdnicy Banku BGŻ PNB Paribas S.A wręczyła prezent świąteczny wraz z pomocą na rehabilitację dla uczennicy Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce - Sary Niciejewskiej.
logo_mgok

20
grudnia
2016

Delegacja strażaków z miejscowości Gosda!

miniatura_delegacja-straakw-z-miejscowoci-gosda
W sobotę, 17 grudnia 2016 Gminę Lubawka odwiedziła delegacja strażaków z miejscowości Gosda. Strażacy zapoznali się z jednostkami włączonymi do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego OSP w Lubawce i Chełmsku Śląskim.

Przeglądaj aktualności