• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

27
grudnia
2022

BURMISTRZ MIASTA LUBAWKA ogłasza I przetarg ograniczony (licytacje ustną) na sprzedaż nieruchomości z zasobów mienia komunalnego

miniatura_burmistrz-miasta-lubawka-ogasza-i-przetarg-ograniczony-licytacje-ustn-na-sprzeda-nieruchomoci-z-zasobw-mienia-komunalnego
Nieruchomość gruntowa w granicach działki nr 126 położonej w obrębie 1 Lubawka o powierzchni 0,3933 ha  w tym: ŁIV - 0,3933 ha,  wraz z częścią kwatery odpadów (II etap wysypisko śmieci) wzniesionych ze środków własnych PGK Sanikom Sp. z o.o. w Lubawce położona w obrębie I Lubawka gmina Lubawka - powiat kamiennogórski, województwo dolnośląskie.
logo_mgok

23
grudnia
2022

Świąteczne Życzenia

miniatura_witeczne-yczenia
"Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia. To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia.
logo_mgok

22
grudnia
2022

Kolędowanie

miniatura_koldowanie
Po pięknych Jasełkach, które przedstawiły klasy II b i III c, uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w koncercie kolęd, który pod okiem Pani Danuty Mamak przygotowali uczniowie klas IV - VIII. Niespodziankę przygotowali również nauczyciele naszej szkoły, którzy również przygotowali i zaśpiewali kolędy. Po koncercie uczniowie rozeszli się do swoich klas na klasowe Wigilie.
logo_mgok

22
grudnia
2022

Jasełka

miniatura_jaseka
,,Są święta w naszym kalendarzu najdroższe i najbliższe bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych. Ich dziwny czar ten nastrój stwarza dla życia najważniejszy, rozlewa się na ludzkich twarzach uśmiechem najpiękniejszym."                                                        K.
logo_mgok

22
grudnia
2022

W poszukiwaniu Mikołaja

miniatura_w-poszukiwaniu-mikoaja
Klasa 1A pod opieką Pani Justyny Król wybrała się na zimową wyprawę do Zamku Książ w Wałbrzychu na bajeczne poszukiwania św. Mikołaja. Po wejściu do zamku przywitały nas pięknie rozświetlone choinki i można było poczuć wspaniałą świąteczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Podczas zwiedzania zamku Snieżynka opowiadała dzieciom bajeczną historię zamku.
logo_mgok

22
grudnia
2022

Pyszne pierniki

miniatura_pyszne-pierniki
W czwartek 21.12.2022 uczniowie klasy 1 b wraz z paniami Magdaleną Legutko-Bizoń i Elżbietą Sarzyńską piekli pierniczki. W cudownej (i nieco gwarnej) atmosferze dzieci przygotowały ciasto na pierniki. Zostały podzielone na grupy odpowiedzialne za poszczególne zadania: wałkowanie ciasta, wycinanie pierników z foremek, wkładanie pierników do piekarnika, mierzenie czasu (10 min.
logo_mgok

22
grudnia
2022

,,Stroik dla Seniora"

miniatura_stroik-dla-seniora
Podobnie jak w ubiegłym roku Szkolne Koło Wolontariatu klas 1-3 zorganizowało przedświąteczną akcję ,,Stroik dla Seniora". Mali wolontariusze przygotowali stroiki dla osób starszych i samotnych z Dziennego Domu Pobytu SENIOR + W Bukówce. Dzieci drogą internetową złożyły świąteczne życzenia, a na ręce pani kierownik MGOPS w Lubawce pani Aldony Popardowskiej przekazały przygotowane ozdoby.

Przeglądaj aktualności