• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

24
kwietnia
2020

#WDK_poleca - weekendowe propozycje wydarzeń kulturalnych on-line

miniatura_wdk-poleca-weekendowe-propozycje-wydarze-kulturalnych-on-line
Za oknem piękna pogoda, która zachęca do wyjścia... ale póki co nadal najlepszym wyjściem jest pozostanie w domu. W związku z tym, mamy dla Państwa świetne propozycje wydarzeń kulturalnych on-line, które warto zobaczyć w nadchodzący weekend zostając w swoich czterech kątach! Szczegóły w "czytaj więcej".
logo_mgok

24
kwietnia
2020

Wirtualny spacer po muzeum

miniatura_wirtualny-spacer-po-muzeum
Dzisiaj zabierzemy Was do Guggenheim Museum w Nowym Jorku. Będziecie mogli zwiedzać słynne spiralne schody Guggenheima bez wychodzenia z domu. Stamtąd możesz odkryć niesamowite dzieła sztuki z epoki impresjonizmu, postimpresjonizmu, nowoczesności i współczesności.
logo_mgok

23
kwietnia
2020

Informacja Burmistrza Miasta Lubawka dot. danych osobowych mieszkańców Gminy Lubawka zawartych w spisach wyborców

miniatura_informacja-burmistrza-miasta-lubawka-dot-danych-osobowych-mieszkacw-gminy-lubawka-zawartych-w-spisach-wyborcw
W reakcji na niepokoje mieszkańców Gminy Lubawka, Burmistrz Miasta Lubawka informuje, że dane osobowe mieszkańców Gminy Lubawka zawarte w spisach wyborców, w obecnie obowiązujących przepisach prawa, nie mogą być udostępnione dla przedsiębiorstwa Poczta Polska S.A. ani dla żadnej innej instytucji nieuprawnionej w związku z planowanymi na dzień 10 maja 2020 r. wyborami prezydenckimi.
logo_mgok

23
kwietnia
2020

ARiMR: Wydłużone terminy naborów z PROW 2014-2020

miniatura_arimr-wyduone-terminy-naborw-z-prow-2014-2020
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, z powodu utrudnień związanych z pandemią koronawirusa, wydłużyła terminy naborów wniosków o przyznanie pomocy z PROW 2014-2020 na inwestycje chroniące przed ASF lub powodzią, a także w nawadnianie gospodarstw.
logo_mgok

23
kwietnia
2020

Główny Inspektor Sanitarny - nie zaleca się uruchamiania fontann

miniatura_gwny-inspektor-sanitarny-nie-zaleca-si-uruchamiania-fontann
W związku z trwającą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, jak również dynamiczną sytuacją w zakresie ogłaszania kolejnych etapów znoszenia ograniczeń oraz zbliżającą się korzystną aurą pogodową Główny Inspektor Sanitarny informuje, iż nie zaleca się uruchamiania fontann, ulicznych instalacji wodnych z wyrzucanymi na wysokość kilku metrów strumieniami wodnymi...
logo_mgok

23
kwietnia
2020

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich!

miniatura_wiatowy-dzie-ksiki-i-praw-autorskich
 Dziś obchodzimy święto wszystkich miłośników czytania - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji życzymy Wam - Czytelnikom wielu literackich inspiracji i przyjemnych chwil z dobrą książką w ręku. Autorom zaś niekończącej się weny twórczej oraz cudownych spotkań z czytelnikami.
logo_mgok

23
kwietnia
2020

Program "Posiłek w szkole i w domu"

miniatura_program-posiek-w-szkole-i-w-domu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmsku Śląskim złożył wniosek w ramach Wieloletniego Rządowego Programu "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023, który przewiduje wsparcie finansowe w udzieleniu pomocy organizacji i doposażenia w sprzęt stołówek oraz miejsc do spożywania posiłków dla uczniów placówek oświatowych.

Przeglądaj aktualności