• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

09
września
2022

Narodowe Czytanie w szkole

miniatura_narodowe-czytanie-w-szkole
W niedzielę 3 września na rynku naszego miasta odbyło się Narodowe Czytanie, w którym wzieli udział pod okiem pani Krystyny Danileckiej uczniowie naszej szkoły. Teraz postanowili ,,Ballady i Romanse" Adama Mickiewicza  przedstawić uczniom klas IV - VI naszej szkoły.
logo_mgok

09
września
2022

24-godzinny marszobieg charytatywny - Łączy nas Bóbr

miniatura_24-godzinny-marszobieg-charytatywny-czy-nas-bbr
Serdecznie zapraszamy do udziału w 24-godzinnym marszobiegu charytatywnym ? Łączy nas Bóbr, organizowanym przez Stowarzyszenie im. Opata Bernarda Rosy przy współpracy Gminy Lubawka, który trwać będzie od dzisiaj (9 września br., od godz. 19.00) do jutra (10 września br. do godz. 19.00).
logo_mgok

08
września
2022

Święto Miasta Lubawka

miniatura_wito-miasta-lubawka
Rok 2022 jest szczególnym dla naszej Gminy. Obchodzimy 730. lecie nadania praw miejskich miastu Lubawka, a jego kulminacyjną częścią będzie Święto Miasta Lubawka, przypadające na 22-25 września.
logo_mgok

06
września
2022

Konkurs na stanowisko ds. inwestycji, dróg i mostów

miniatura_konkurs-na-stanowisko-ds-inwestycji-drg-i-mostw
Informujemy o prowadzanym naborze na stanowisko ds. inwestycji, dróg i mostów w Wydziale Inwestycji i Infrastruktury. Termin składania dokumentów do dnia 19 września do godz. 15.00. Przewidywane zatrudnienie w miesiącu październiku 2022 r. Więcej szczegółów na stronie BIP Lubawka.
logo_mgok

03
września
2022

Narodowe Czytanie 2022

miniatura_narodowe-czytanie-2022
Jak co roku - uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w NARODOWYM CZYTANIU. Impreza, odbyła się w sobotę, 3 września o godzinie 11.00 na Rynku w Lubawce przy udziale lokalnej społeczności oraz mediów. Tematem tegorocznego Narodowego Czytania były ,,Ballady i romanse"  Adama Mickiewicza. Nasi uczniowie przeczytali trzy ballady - ,,Lilije", ,,Świteziankę" oraz ,,Powrót taty".
logo_mgok

03
września
2022

Narodowe Czytanie 2022 w Lubawce

miniatura_narodowe-czytanie-2022-w-lubawce
Za Nami kolejna -  jedenasta odsłona Narodowego Czytania organizowana przez Miejsko ? Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce, Bibliotekę Gminną, Zespół- Szkolno Przedszkolny oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.
logo_mgok

02
września
2022

Szkolny Dzień Integracji

miniatura_szkolny-dzie-integracji
Tradycyjnie dzień po rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole jest Szkolnym Dniem Integracji. Wszyscy uczniowie z wychowawcami spędzają go w różny sposób. Tego dnia odbywają się rajdy, wycieczki po okolicy, ogniska, rozgrywki sportowe. Klasa VIII b wraz ze swoim wychowawcą wzięła udział w queście ,,Barokowe skarby Lubawki".
logo_mgok

01
września
2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

miniatura_uroczyste-rozpoczcie-roku-szkolnego-2022-2023
Za nami uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które miało miejsce dziś o godzinie 8 w sali gimnastycznej. Podczas uroczystości troje uczniów naszej szkoły, którzy nie mogli być ze względu na zawody na uroczystej gali odebrało z rąk pani Burmistrz Ewy Kocemby ,,Orły" za osiągnięcia sportowe. Złotego Oła otrzymał Stanisław Bodzek, srebrnego Małgorzata Lubos, a brązowego Hania Dereń.

Przeglądaj aktualności