• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

14
lutego
2021

Walentynki okiem przedszkolaka

miniatura_walentynki-okiem-przedszkolaka
Dziękujemy wszystkim dzieciom, że zgodziły się porozmawiać z nami na walentynkowe tematy. W materiale wystąpiły dzieci z: Przedszkola w Lubawce z ul. Szymrychowskiej oraz z ul. Dworcowej.
logo_mgok

12
lutego
2021

Klasa II b na nartach

miniatura_klasa-ii-b-na-nartach
Dzięki panu Arturowi Bodzkowi w klasie 2 b odbyła się niesamowita lekcja w-f. Dzieci miały możliwość nauki jazdy na nartach biegowych.
logo_mgok

11
lutego
2021

81 rocznica masowej deportacji Polaków na Sybir

miniatura_81-rocznica-masowej-deportacji-polakw-na-sybir
10 lutego obchodziliśmy 81 rocznicę masowej deportacji Polaków na Sybir. Uczniowie klas: 1 b i 3 c wraz z paniami: Elżbietą Jojczyk i Wiesławą Jarzmik upamiętnili to wydarzenie. W tym dniu wysłuchali fragmentów książki Łukasza Wierzbickiego pt. Dziadek i niedźwiadek  oraz wykonali prace plastyczne z niedźwiadkiem.
logo_mgok

10
lutego
2021

Międzynarodowy Dzień Pizzy w klasie 2 B

miniatura_midzynarodowy-dzie-pizzy-w-klasie-2-b
Na całym świecie 9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. W naszej szkole również obchodzimy to święto. Klasa 2 B wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Legutko - Bizoń przygotowała pyszną pizzę. Wielką frajdę sprawiły już same przygotowania: wyrabianie i formowanie ciasta drożdżowego, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników.
logo_mgops

10
lutego
2021

APEL DO MIESZKAŃCÓW- NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

miniatura_apel-do-mieszkacw-nie-bd-obojtny
Zgodnie z prognozami w najbliższych dniach temperatury będą się utrzymywać znacznie poniżej zera, a nocami spadać nawet do minus kilkunastu stopni Celsjusza, mogą pojawiać się intensywne opady śniegu.

Przeglądaj aktualności