• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
czerwca
2020

Wspólnie dla Chełmska

miniatura_wsplnie-dla-chemska
Nieformalna Grupa Działania "Wspólnie dla Chełmska" prowadzona przez Damiana Skroupińskiego i Szczepana Zająca zaprasza na internetowe premiery realizowanych przez siebie filmów dokumentalnych o Chełmsku Śląskim, jego historii i jego mieszkańcach.
logo_mgops

10
czerwca
2020

Projekt "Spinacz - kontynuacja"

miniatura_projekt-spinacz-kontynuacja
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zachęca do udziału w projekcie pn. "Spinacz - kontynuacja", który realizowany jest przez Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju.
logo_mgok

09
czerwca
2020

FOLKwtorek: Polonez Nocą

miniatura_folkwtorek-polonez-noc
Dzisiejszy FOLK wtorek przenosi nas z nostalgią do rozpoznawalnej w regionie, chełmskiej tradycji żegnania absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej tanecznym krokiem. Widowisko artystyczne pn. "Polonez Nocą" wykreował i prowadził od samego początku p. Damian Skorupiński. Chełmsko tańczyło poloneza od 23 lat... do tego roku.
logo_mgok

08
czerwca
2020

Koła gospodyń wiejskich mogą składać wnioski o pomoc

miniatura_koa-gospody-wiejskich-mog-skada-wnioski-o-pomoc
Rok 2020 jest trzecim z rzędu, w którym koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na swoją działalność.  Nabór wniosków rozpoczął się 5 czerwca  2020 r. i potrwa do 30 września 2020 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie tegoroczna pula środków przewidziana na ten cel, która wynosi 40 mln zł  O pomoc można ubiegać się w biurach powiatowych Agencji.
logo_mgops

08
czerwca
2020

12 czerwca 2020 r. Miejsko -Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce będzie nieczynny

miniatura_12-czerwca-2020-r-miejsko-gminny-orodek-pomocy-spoecznej-w-lubawce-bdzie-nieczynny
Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, iż 12 czerwca 2020 r. ośrodek będzie nieczynny zgodnie z Zarządzeniem Nr 7/2020 Kierownika Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce z dnia 5 czerwca 2020 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego za święto przypadające w sobotę dla wszystkich pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w  Lubawce.
logo_mgops

08
czerwca
2020

Pomoc psychologiczna dla mieszkańców gminy Lubawka

miniatura_pomoc-psychologiczna-dla-mieszkacw-gminy-lubawka
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że od dnia 10.06.2020 r. wznowione zostają konsultacje indywidualne prowadzone przez psychologa w siedzibie MGOPS w Lubawce. Pomoc przeznaczona jest dla osób i rodzin uwikłanych w przemoc, osób z problemami rodzinnymi i osobistymi.

Przeglądaj aktualności