• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgops

02
grudnia
2020

28 grudnia 2020 r. Miejsko -Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce będzie nieczynny

miniatura_28-grudnia-2020-r-miejsko-gminny-orodek-pomocy-spoecznej-w-lubawce-bdzie-nieczynny
Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, iż 28 grudnia 2020 r. ośrodek będzie nieczynny zgodnie z Zarządzeniem Nr 16/2020 Kierownika Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego za święto przypadające w sobotę dla wszystkich pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w  Lubawce.
logo_mgok

30
listopada
2020

Uwaga, 30 listopada rozpoczęły się ...

miniatura_uwaga-30-listopada-rozpoczy-si
W ostatnim dniu listopada ruszyły dwa z czterech planowanych jeszcze na ten rok naborów wniosków o pomoc finansową z PROW na lata 2014-2020. W ARiMR można już ubiegać się o wsparcie na realizację inwestycji zabezpieczających gospodarstwa przed skutkami suszy oraz na rozwój usług rolniczych.
logo_mgok

30
listopada
2020

1 XII - ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

miniatura_1-xii-wiatowy-dzie-walki-z-aids
1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS.  Święto obchodzone jest corocznie 1 grudnia od 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Symbolem solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS, ich rodzinami i przyjaciółmi a także symbolem poświęcenia i zaangażowania w walkę z AIDS jest czerwona wstążeczka. Idea czerwonej wstążeczki powstała w 1991 roku.
logo_mgok

25
listopada
2020

Konkurs "Z misiem w obiektywie"

miniatura_konkurs-z-misiem-w-obiektywie
25 listopada w całej Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Biblioteka Gminna ogłasza konkurs pod nazwą ,,Z misiem w obiektywie''.
logo_mgok

23
listopada
2020

Wyniki konkursu ,,Mam swoje prawa"

miniatura_wyniki-konkursu-mam-swoje-prawa
W ramach Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka p. Monika Fedoruk i p. Magdalena Winter zorganizowały konkurs na najciekawszy film ,,Mam swoje prawa". Konkurs dedykowany był dla klas 3.  Zadanie polegało na utworzeniu filmiku wideo, gdzie mały aktor miał za zadanie przekazać widzowi jak rozumie wybrane przez siebie prawo. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni na koniec roku szkolnego.

Przeglądaj aktualności