• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

01
kwietnia
2022

Labolatoria przyszłości w Gminie Lubawka

miniatura_labolatoria-przyszoci-w-gminie-lubawka
"Laboratoria przyszłości" to program realizowany we wszystkich trzech szkołach z Gminy Lubawka, którego celem jest wsparcie szkół podstawowych poprzez stworzenie nowoczesnej szkoły. Zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy przy pomocy zakupionego sprzętu i materiałów dydaktycznych, w ramach projektu.
logo_mgok

28
marca
2022

Zmiana sygnału TV naziemnej cyfrowej

miniatura_zmiana-sygnau-tv-naziemnej-cyfrowej
Zmiana sposobu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej staje się faktem: 28 marca  ruszają pierwsze przełączenia a do 28 czerwca przejście na DVB-T2/HEVC nastąpi w całym kraju. Nowocześniejszy  i korzystniejszy standard DVB-T2/HEVC pozwoli na odbiór większej liczby programów telewizyjnych, w jeszcze lepszej jakości obrazu.
logo_mgok

25
marca
2022

Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego

miniatura_od-mieszka-i-do-bolesawa-krzywoustego
Dziś (25.03.2022r.) uczniowie klas I -VIII naszej szkoły wzięli udział w niezwykłej lekcji historii pt. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego. Rekonstruktorzy w strojach z epoki przybliżyli im najważniejsze wydarzenia i daty z okresu Polski pierwszych Piastów. Uczniowie mieli okazję zobaczyć min. walki wojowników słowiańskich oraz wziąć udział w scenkach historycznych np.
logo_mgops

25
marca
2022

INFORMACJA O WSPARCIU DLA RODZINY Z ZUS

miniatura_informacja-o-wsparciu-dla-rodziny-z-zus
Masz pod opieką dziecko, które przybyło z Ukrainy po 23.02.2022r.? Możesz otrzymać wsparcie dla rodziny z ZUS. W dniach 26-27.03.2022 w godzinach 9.00.-15.00 Inspektorat ZUS Kamienna Góra.

Przeglądaj aktualności