• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

28
maja
2020

Kwiaty na klomby w Gminie Lubawka

miniatura_kwiaty-na-klomby-w-gminie-lubawka
Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce informuje, że zostały zakupione  rozsady kwiatowe: begonie, aksamitki, starce, które sukcesywnie są sadzone na klombach gminnych.
logo_mgok

26
maja
2020

FOLKwtorek: Dzień Matki

miniatura_folkwtorek-dzie-matki
Dzisiejszy FOLKwtorek jest wyjątkowy - dziś swoje święto obchodzą nasze kochane Mamy- nie ma nic nie piękniejszego na świecie niż uśmiechnięta twarz i otwarte ramiona najbliższej nam osoby, a dla każdego z nas Mama ma wyjątkowe miejsce w sercu!
logo_mgok

26
maja
2020

Pozytywna ocena formalna projektu pn. "Budowa wiat turystycznych z elementami małej architektury na terenie Gminy Lubawka"

miniatura_pozytywna-ocena-formalna-projektu-pn-budowa-wiat-turystycznych-z-elementami-maej-architektury-na-terenie-gminy-lubawka
Gmina Lubawka uzyskała pozytywną ocenę formalną projektu pn. "Budowa wiat turystycznych z elementami małej architektury na terenie Gminy Lubawka" z Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Glacensis Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Republika Czeska - Polska w osi priorytetowej 2: Rozwój potencjału przyrodniczego i kulturowego na rzecz wspierania...

Przeglądaj aktualności