• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

02
grudnia
2022

Spotkanie z Harrym Potterem

miniatura_spotkanie-z-harrym-potterem
Dzisiaj sala 111 zamieniła się na dwie godziny w Szkołę Magii i Czarodziejstwa - Hogwart. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni przez Tiarę Przydziału na cztery domy: Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin. Uczniowie mogli popisać się znajomością serii powieści J. K. Rowling, odpowiadając na pytania quizu i odgadując hasła w kalamburach.
logo_mgok

02
grudnia
2022

Konkurs wiedzy o Lubawce

miniatura_konkurs-wiedzy-o-lubawce
W piątek 2 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Lubawce pt. Moja mała ojczyzna. W konkursie brali udział uczniowie klas 7 i 8. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test, w którym musieli wykazać się znajomością historii Lubawki, jej zabytków oraz atrakcji turystycznych najbliższej okolicy. Konkurs przygotowały i przeprowadziły Ewa Bienias i Małgorzata Liszkowska.
logo_mgok

01
grudnia
2022

Świąteczna audycja muzyczna

miniatura_witeczna-audycja-muzyczna
W świąteczny klimat wprowadzili nas dziś (1.12.2022 r.) muzycy Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Tytuł audycji dla klas I - III brzmiał ,,Muzyka pachnąca choinką", natomiast dla klas IV -VIII ,,Tradycjowy zawrót głowy".
logo_mgok

01
grudnia
2022

Światowy Dzień AIDS

miniatura_wiatowy-dzie-aids
Od 1988 roku dzień 1 grudnia jest obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. Jego celem jest uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Jest to bardzo ważna data, która integruje wiele działań związanych z profilaktyką HIV/AIDS, podejmowanych na całym świecie.
logo_mgok

30
listopada
2022

Ogólnopolska Zbiórka Żywności w Lubawce

miniatura_oglnopolska-zbirka-ywnoci-w-lubawce
W dniach 25 - 26 listopada w Lubawce po raz kolejny odbyła się Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności. Ponad 60 wolontariuszy ze szkoły podstawowej objęło dyżury w sklepach. Zbierali żywność dla potrzebujących z Lubawki i okolicznych wiosek.
logo_mgok

29
listopada
2022

Lubawka - moja mała ojczyzna

miniatura_lubawka-moja-maa-ojczyzna
Z okazji 730 rocznicy nadania praw miejskich miastu Lubawka klasy I-III wzięły udział w warsztatach o charakterze patriotycznym pod hasłem: Lubawka- moja mała ojczyzna. Najpierw uczniowie zapoznali się z historią miasta a następnie przystąpili do zadań. Uczniowie klas pierwszych ułożyli z puzzli herb miasta.
logo_mgok

29
listopada
2022

Pierniczki na kiermasz

miniatura_pierniczki-na-kiermasz
Sobotni kiermasz świąteczny tuż tuż, więc uczniowie klasy 3 b przygotowali pyszne pierniczki i zapraszają na swoje stoisko.
logo_mgok

29
listopada
2022

Bieg Mikołaja 2022

miniatura_bieg-mikoaja-2022
Zapraszamy na pierwszą edycję Biegu Mikołaja! W "czytaj więcej" znajdziesz regulamin i formularz do zapisów.

Przeglądaj aktualności