• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

15
października
2021

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

miniatura_narodowy-program-rozwoju-czytelnictwa-2-0
Miło nam poinformować, że Biblioteka Gminna w Lubawce po raz kolejny  otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025  "Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych".
logo_mgok

14
października
2021

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dziś (14.10.2021 r) w naszej szkole o godzinie 10:30 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Humorystyczny program artystyczny przygotowali uczniowie klasy VIII b pod okiem pani Eweliny Rydnej, pana Łukasza Winczy i pana Macieja Tkaczenko. Dekorację przygotowała pani Monika Sobczak.
logo_mgok

14
października
2021

Dwa pasowania

miniatura_dwa-pasowania
Dziś (14.10.2021 r) w Dniu Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole dwa pasowania na uczniów. Na godzinę 8 pasowanie mieli uczniowie klas I, a na 9 uczniowie klas II. Ta niespotykana sytuacja miała miejsce po raz pierwszy ze względu na covid. W tamtym roku nie było pasowania klas I. Uroczystego pasowania dokonała pani vicedyrektor Agnieszka Kasprzyk - Żmudzińska.
logo_mgok

14
października
2021

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dzień Edukacji Narodowej, to święto wszystkich Pracowników Oświaty, dlatego życzymy Państwu wielu sił, pomyślności i realizacji zawodowych planów.
logo_mgok

13
października
2021

Wyniki konkursu na nietypowy kalendarz ekologiczny

miniatura_wyniki-konkursu-na-nietypowy-kalendarz-ekologiczny
Znamy już wyniki konkursu na nietypowy kalendarz ekologiczny. Skierowany był do klas VII  i VIII, a organizatorem była pani Anetta Dwulat. Uczniowie na wykonanie kalendarza mieli 3 tygodnie, forma była dowolna. Jury pod przewodnictwem pani dyrektor Ewy Telegi oceniło prace w następujący sposób: I miejsce klasa VIII c, II klasa VII b, III klasa VII d.
logo_mgok

13
października
2021

Unihokej w ZSP w Lubawce

miniatura_unihokej-w-zsp-w-lubawce
Tym razem młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce rywalizowała z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej w Zaclerzu w grze zespołowej Unihokej. Zawody zostały rozegrane w ranach projektu "Sport nie zna granic".
logo_mgok

12
października
2021

Unihokej na pograniczu

miniatura_unihokej-na-pograniczu
Nasze czesko - polskie spotkania sportowe na pograniczu nie tracą impetu. W ostatni piątek rywalizowaliśmy w rzucanego w Zaclerzu, a już dziś (12.10.2021 r) nasi czescy koledzy przyjechali do nas, by zagrać w unihokeja. Trzeba przyznać, że współzawodnictwo było bardzo zacięte, a nasi koledzy zza granicy okazali się lepsi zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
logo_mgok

12
października
2021

Sukces dziewcząt w wojewódzkim finale biegów sztafetowych

miniatura_sukces-dziewczt-w-wojewdzkim-finale-biegw-sztafetowych
Finał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych w Twardogórze za nami. Zawody odbyły się dziś (12.10.2021 r) i drużyna dziewcząt starszych wywalczyła brązowy medal. Nasze medalistki wystąpiły w składzie: Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń, Izabela Sajdak, Milena Liber, Julia Mielko, Małgorzata Lubos.

Przeglądaj aktualności