• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

21
stycznia
2021

Dzień Babci i Dziadka - wolontariusze

miniatura_dzie-babci-i-dziadka-wolontariusze
Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, dlatego też nasi mali wolontariusze z klas: 1b, 2a, 2b oraz 3c z wychowawcami nie zapomnieli o podopiecznych Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Bukówce.
logo_mgok

20
stycznia
2021

Prosimy o zachowanie ostrożność

miniatura_prosimy-o-zachowanie-ostrono
Opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz dodatnia temperatura sprawiły, że biały puch zaczął znikać. Tony śniegu zalegające na dachach zaczynają się z nich osuwać, a ostre sople spadają, stwarzając zagrożenie życia i zdrowa. Drodzy Mieszkańcy uważajcie na siebie.
logo_mgok

20
stycznia
2021

Badania mammograficzne

miniatura_badania-mammograficzne
LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.
logo_mgops

19
stycznia
2021

Informacja o wyborze Wykonawcy na zadanie dotyczące: Zakup i sukcesywna dostawa węgla kamiennego do miejsca zamieszkania klientów MGOPS w Lubawce w 2021 roku oraz Ekogroszku workowanego 25 kg do Dziennego Domu Pobytu Senior + w Bukówce w 2021 roku.

miniatura_informacja-o-wyborze-wykonawcy-na-zadanie-dotyczce-zakup-i-sukcesywna-dostawa-wgla-kamiennego-do-miejsca-zamieszkania-klientw-mgops-w-lubawce-w-2021-roku-oraz-ekogroszku-workowanego-25-kg-do-dziennego-domu-pobytu-senior-w-bukwce-w-2021-roku
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje o wyborze oferty dotyczącej;  Zakup i sukcesywna dostawa węgla kamiennego do miejsca zamieszkania klientów Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce w 2021 roku oraz zakup i sukcesywna dostawa Ekogroszku workowanego 25 kg do Dziennego Domu Pobytu Senior + w Bukówce w 2021 roku.
logo_mgok

18
stycznia
2021

Dostęp do Legimi w 2021 roku!

miniatura_dostp-do-legimi-w-2021-roku
Od stycznia 2021 roku obowiązuje nowa pula kodów. Oznacza to, że wszyscy czytelnicy, którzy korzystają z Legimi, będą musieli przyjść po nowe kody, ponieważ te pobrane w 2020 roku tracą ważność.

Przeglądaj aktualności