• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

22
lutego
2022

Edukacja sposobem na sukces - podsumowanie zajęć rozwijających z przyrody

miniatura_edukacja-sposobem-na-sukces-podsumowanie-zaj-rozwijajcych-z-przyrody
W bieżącym roku szkolnym zakończyły się również zajęcia rozwijające z przyrody w klasach I-III w ramach projektu edukacyjnego pt.: ,,Edukacja sposobem na sukces". Program zajęć umożliwił uczniom rozwijać zainteresowania i uzdolnienia przyrodnicze, poszerzyć i pogłębić wiadomości i umiejętności, rozwijać pomysłowości w myśleniu i działaniu a także przygotować do dalszej edukacji przyrodniczej.
logo_mgok

22
lutego
2022

Łydka Grubasa w Lubawce

miniatura_ydka-grubasa-w-lubawce
W sobotę, 26 marca w Domu Kultury w Lubawce zagra zespół Łydka Grubasa. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży internetowej.
logo_mgok

22
lutego
2022

Trzeci stopień alarmowy CRP (CHARLIE CRP)

miniatura_trzeci-stopie-alarmowy-crp-charlie-crp
Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające trzeci stopień alarmowy CRP (CHARLIE CRP) na terytorium całego kraju. Stopień alarmowy obowiązuje od 21 lutego 2022 r. od godz. 21.00 do 4 marca 2022 r. do godz. 23.59.
logo_mgok

21
lutego
2022

Mistrzostwa Polski w Biathlonie

miniatura_mistrzostwa-polski-w-biathlonie
W dniach 17-20 luty 2022 w Kościelisku odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w biathlonie. W zawodach startowali nasi uczniowie i absolwenci - Julia Fedoruk, Milena Liber, Marcel Wilczyński, Mateusz Gałkowski, Stanisław Bodzek, Antoni Sopata, Małgorzata Lubos, Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń, Hanna Dereń, Nadia Andrzejczak oraz Jagoda Klag.
logo_mgok

20
lutego
2022

Na pomoc zwierzętom

miniatura_na-pomoc-zwierztom
Pomyślnie zakończyła się w ZS-P kolejna zbiórka karmy dla bezdomnych psów i kotów z fundacji NA POMOC ZWIERZĘTOM z Boguszowa-Gorc. Fundacja ma na celu niesienie pomocy porzuconym i krzywdzonym zwierzętom oraz walkę z szerzącym się problemem bezdomności zwierząt. Zebrana w szkole karma w sobotę, 20 lutego, trafiła do Boguszowa.

Przeglądaj aktualności