• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

14
kwietnia
2020

Zdalne nauczanie

miniatura_zdalne-nauczanie
Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Informuję, że po przerwie wielkanocnej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, od jutra do 26 kwietnia br. będą kontynuowane zajęcia dydaktyczne w systemie pracy zdalnej. Szkoła realizuje również zdalnie pomoc psychologiczno-pedagogiczną. W sytuacjach pilnych, wymagających kontaktu osobistego, np. w celu uzyskania zaświadczenia czy innego dokumentu.
logo_mgok

14
kwietnia
2020

Święto Chrztu Polski - 14 kwietnia 2020 r.

miniatura_wito-chrztu-polski-14-kwietnia-2020-r
W celu upamiętnienia chrztu Polski, datowanego na 14 kwietnia 966 r., zważywszy na doniosłość decyzji Mieszka I, uznawanej za początek Państwa Polskiego, dzień 14 kwietnia został ustanowiony Świętem Chrztu Polski.
logo_mgok

10
kwietnia
2020

Wirtualny spacer po muzeum

miniatura_wirtualny-spacer-po-muzeum
Dzisiaj zwiedzimy muzeum Salvadora Dali w Katalonii, gdzie zobaczyć można niemal 360 prac Dalego. Muzeum jest o tyle ciekawe, że całe ozdobione jest ogromnymi jajkami. Miłego zwiedzania https://www.salvador-dali.
logo_mgok

10
kwietnia
2020

Serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych!

miniatura_serdeczne-yczenia-z-okazji-wit-wielkanocnych
Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych: pełnych nadziei, miłości i wiary na lepsze jutro. Życzymy pogody ducha i wzajemnej życzliwości. Niech te święta będą dla Państwa źródłem energii, tak bardzo potrzebnej w obecnej sytuacji.

Przeglądaj aktualności