• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

15
kwietnia
2022

OSP Chełmsko Śląskie odbiera wóz!

miniatura_osp-chemsko-lskie-odbiera-wz
Miło nam poinformować, że w dniu 11 kwietnia 2022 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Chełmsku Śląskim po intensywnych staraniach pozyskała nieodpłatnie używany samochód ratowniczo-gaśniczy z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży we Wrocławiu.
logo_mgok

14
kwietnia
2022

Bezpłatny webinar informacyjny pt. "DOTACJE DLA ROLNICTWA"

miniatura_bezpatny-webinar-informacyjny-pt-dotacje-dla-rolnictwa
Już po raz kolejny Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk, Poseł na Sejm Agnieszka Soin oraz Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mają zaszczyt zaprosić na bezpłatny webinar informacyjny pt. "DOTACJE DLA ROLNICTWA".
logo_mgops

13
kwietnia
2022

Wesołych Świąt

miniatura_wesoych-wit
Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce życzy wszystkim Mieszkańcom Gminy Lubawka zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
logo_mgok

12
kwietnia
2022

Wzruszająca uroczystość

miniatura_wzruszajca-uroczysto
Dnia 12 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce odbył się uroczysty apel z okazji 82 rocznicy drugiej deportacji obywateli polskich w głąb Związku Sowieckiego z udziałem całej społeczności szkolnej wraz z nauczycielami i uczniami z Ukrainy, Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości Sybiraków oraz przedstawicieli Urzędu Miasta i Gminy Lubawka.
logo_mgok

11
kwietnia
2022

Rodzina 500+

miniatura_rodzina-500
Informujemy, że wnioski o świadczenia z programów Rodzina 500+ i Rodzinny Kapitał Opiekuńczy możesz złożyć tylko elektronicznie: na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS: www.zus.pl, przez bankowość elektroniczną, na portalu emp@tia.
logo_mgok

08
kwietnia
2022

Ogłoszenie o sprzedaży

miniatura_ogoszenie-o-sprzeday
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce przeznacza do sprzedaży samochód stanowiący rzeczowy składnik majątku ruchomego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.
logo_mgok

05
kwietnia
2022

Warsztaty robienia palm wielkanocnych

miniatura_warsztaty-robienia-palm-wielkanocnych
Dzisiaj (05.04.2022 r) w domu kultury odbyły się warsztaty robienia palm wielkanocnych, w których udział wzięli uczniowie oraz wychowawcy (Elżbieta Jojczyk, Halina Chmielewska, Małgorzata Czop) klasy II b naszej szkoły. Warsztaty uświetniły panie z zespołu ,,Wrzos": Wanda Kogut, Irena Nowak, Teresa Gołuch oraz Wiesława Surdyka, która opowiedziała dzieciom wiele ciekawostek.

Przeglądaj aktualności