• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

21
października
2020

Zawieszone zajęcia - DK w Lubawce

miniatura_zawieszone-zajcia-dk-w-lubawce
UWAGA! Z dniem dzisiejszym, tj. 20 października 2020 r. zawieszone do końca października zostają wszystkie zajęcia stałe, odbywające się w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

21
października
2020

Nabór Wolontariuszy WOŚP - DK Lubawka

miniatura_nabr-wolontariuszy-wop-dk-lubawka
W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra.
logo_mgok

20
października
2020

Ostatni etap rozpoczęty!

miniatura_ostatni-etap-rozpoczty
19 października 2020 r. podpisano umowę oraz przekazano plac budowy firmie Energobest Sieci i Instalacje Energetyczne. Artur Migacz; Wykonawcy ostatniego etapu robót budowlanych w ramach projektu Łączy nas Bóbr na który Gmina Lubawka otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska Polska 2014-2020.
logo_mgok

19
października
2020

Od 20 października 2020r. przedszkola przy ul. Szymrychowskiej oraz przy ul. Dworcowej w Lubawce przechodzą w tryb nauki zdalnej.

miniatura_od-20-padziernika-2020r-przedszkola-przy-ul-szymrychowskiej-oraz-przy-ul-dworcowej-w-lubawce-przechodz-w-tryb-nauki-zdalnej
Informuję o potwierdzonym pozytywnym wyniku testu na koronawirus SARS-CoV 2 u jednego z pracowników przedszkola w Lubawce. Osoba ta miała kontakt z pracownikami i dziećmi w obu przedszkolach, dlatego też zgodnie z rekomendacją Sanepidu dla bezpieczeństwa nas wszystkich od 20 października 2020r. przedszkola: przy ul. Szymrychowskiej oraz przy ul.
logo_mgok

19
października
2020

Zajęcia JOGI - odwołane

miniatura_zajcia-jogi-odwoane
Informujemy, że na prośbę pani Instruktor, odwołujemy zajęcia jogi przez najbliższe dwa tygodnie. O powrocie do zajęć poinformujemy, gdy tylko podejmiemy decyzję o ich przywróceniu.

Przeglądaj aktualności