• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

30
kwietnia
2020

Nabór wniosków na KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2020

miniatura_nabr-wnioskw-na-konkurs-dziaaj-lokalnie-2020
Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Granica" z siedzibą w Lubawce ul. Dworcowa 33 ogłasza nabór wniosków na KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2020 na terenie gmin: Lubawka, Marciszów, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice i Kamienna Góra (gmina wiejska).
logo_mgok

29
kwietnia
2020

Dobra informacja dla rolników z Gminy Lubawka

miniatura_dobra-informacja-dla-rolnikw-z-gminy-lubawka
Miło nam poinformować, iż Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udzielił Gminie Lubawka dofinansowania w formie dotacji do kwoty 14 300,00 zł na przedsięwzięcie pod nazwą: "Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag".
logo_mgok

27
kwietnia
2020

Ikony Kultury w WDK - Krzysztof Komeda

miniatura_ikony-kultury-w-wdk-krzysztof-komeda
Dokładnie 89 lat temu urodził się polski geniusz muzyki filmowej, kompozytor i pianista, autor międzynarodowych standardów jazzowych, z wykształcenia lekarz - Krzysztof Komeda Trzciński.
logo_mgok

27
kwietnia
2020

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy

miniatura_dolnolski-pakiet-gospodarczy
Informujemy, że został uruchomiony Dolnośląski Pakiet Gospodarczy. To system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku. Wartość różnorodnych działań oferowanych w jego zakresie przekroczy miliard złotych. Przygotowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego Pakiet złagodzi ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2.

Przeglądaj aktualności