• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

18
czerwca
2020

Bliskie Kino: "Historia nieskończona - Szymrych"

miniatura_bliskie-kino-historia-nieskoczona-szymrych
W czwartkowe spotkania z cyklu "Bliskie kino on-line" wracamy do lokalnej twórczości . "Historia nieskończona - Szymrych"  to kontynuacja pierwszego filmu grupy Wspólnie dla Chełmska tworzonej przez Damiana Skorupińskiego i Szczepana Zająca. Przedstawione zostały w nim losy, wspomnienia, relacje kolejnych osób pamiętających czasy po II wojnie światowej.
logo_mgok

18
czerwca
2020

Odwołanie konkursu "Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka" w roku 2020

miniatura_odwoanie-konkursu-pikna-i-aktywna-wie-gminy-lubawka-w-roku-2020
Burmistrz Miasta Lubawka informuje, że ze względu na trwający nadal stan epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w związku z odwołaniem wszystkich wydarzeń kulturalnych i sportowych zaplanowanych w kalendarzu Gminy Lubawka do 30 września 2020 roku, w tym również dożynek gminnych, konkurs "Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka" w tym roku zostaje odwołany.
logo_mgok

15
czerwca
2020

Współpraca ARiMR i Państwowej Straży Pożarnej

miniatura_wsppraca-arimr-i-pastwowej-stray-poarnej
10 czerwca 2020 r. Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Tomasz Nowakowski oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak podpisali w centrali ARiMR w Warszawie porozumienie o współpracy.
logo_mgok

12
czerwca
2020

Plac Street Workout w Lubawce

miniatura_plac-street-workout-w-lubawce
Na terenie Stadionu Miejskiego w Lubawce powstała siłownia zewnętrzna typu crossfit. Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Przymierze im. Opata Bernarda Rosy dzięki wsparciu Lokalnej Grupy Działania Kwiat Lnu w ramach projektów grantowych.

Przeglądaj aktualności