• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

05
grudnia
2020

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

miniatura_midzynarodowy-dzie-wolontariusza
Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dziękujemy Wam za bezinteresowną pomoc i działanie na rzecz drugiego człowieka. Każdego dnia dajecie nam to co macie najcenniejsze czyli swój czas i serce.
logo_mgok

04
grudnia
2020

NIech żyja nam górniczy stan!

miniatura_niech-yja-nam-grniczy-stan
Barbórka jest świętem, które pozwala nam złożyć hołd i podziękowanie za bardzo ciężką i niezwykle niebezpieczną pracę Górników. Dzisiaj, tak jak wtedy z ogromnym szacunkiem do pracy Górników kultywujemy i pamiętamy o ich święcie.
logo_mgok

03
grudnia
2020

Spotkanie w sprawie S3.

miniatura_spotkanie-w-sprawie-s3
W w Urzędzie Miasta w Lubawce odbyło się spotkanie Przedstawicieli Budowy Mosty Łódź S.A. & PBDI S.A. S3 Bolków - granica państwa, zadanie IV.
logo_mgops

03
grudnia
2020

Zapytanie ofertowe na : "Przygotowywanie, dostarczanie i wydawanie gorącego posiłku podopiecznym Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce w roku 2021."

miniatura_zapytanie-ofertowe-na-przygotowywanie-dostarczanie-i-wydawanie-gorcego-posiku-podopiecznym-miejsko-gminnego-orodka-pomocy-spoecznej-w-lubawce-w-roku-2021
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza do składania ofert na zadanie pn.  Przygotowywanie, dostarczanie i wydawanie gorącego posiłku podopiecznym Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce  w  roku 2021.". Termin składania ofert upływa dnia 11.12.2020r. do godz. 10.00.
logo_mgok

03
grudnia
2020

Wystartowała platforma pomocy dla emigrantów z Białorusi

miniatura_wystartowaa-platforma-pomocy-dla-emigrantw-z-biaorusi
Trzy i pół miesiąca po wyborach prezydenckich, a protesty na Białorusi wciąż trwają. Wiele osób czując zagrożenie planuje opuszczenie kraju. Pomocną rękę wyciągamy my - przyjaciele z zachodu. Organizacja ADRA Polska we współpracy z organizacją ADRA Białoruś zapewni kompleksową pomoc psychologiczną, prawną oraz poradnictwo w kwestiach pracy i schronienia poprzez portal internetowy GrupaWsparcia.
logo_mgok

02
grudnia
2020

Czynne biblioteki!

miniatura_czynne-biblioteki
Drodzy Czytelnicy, z radością informujemy, że biblioteki gminne (w Lubawce oraz Chełmsku Śląskim) będą czynne od dnia 4 grudnia 2020 r. (piątek).

Przeglądaj aktualności