• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

20
grudnia
2022

Konkurs na przestrzennego Mikołaja

miniatura_konkurs-na-przestrzennego-mikoaja
Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie na wykonanie przestrzennego Mikołaja. Wpłynęło ponad 40 prac. Każdy Mikołaj był piękny i oryginalny. Trudno było wybrać laureatów konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Konkurs przygotowała pani Elżbieta Jojczyk z pomocą pań Haliny Chmielewskiej i Małgorzaty Czop.
logo_mgok

19
grudnia
2022

WESOŁYCH ŚWIĄT

miniatura_wesoych-wit
Wszystkim czytelnikom Biblioteki Gminnej w Lubawce życzymy zdrowych, radosnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym Roku niech towarzyszy Wam zawsze dobra książka! 
logo_mgok

14
grudnia
2022

,,Kulinarne Podróże po Europie" - ciasteczka i pierniki

miniatura_kulinarne-podre-po-europie-ciasteczka-i-pierniki
Dnia 12.12.2022 r. w Zespole Szkół Specjalnych odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu: "Kulinarne Podróże po Europie", w którym uczestniczyli uczniowie ZSS w Kamiennej Górze i uczniowie klasy V b ZS-P w Lubawce. W pierwszej części uczniowie obu szkół wspólnie tłumaczyli i omawiali etapy przygotowania pierników i ciasteczek według oryginalnej niemieckiej receptury.
logo_mgok

13
grudnia
2022

Dentobus w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym

miniatura_dentobus-w-naszym-zespole-szkolno-przedszkolnym
Dziś do naszego Zespółu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce zawitał dentobus. Dzieci których rodzice wyrazili taką zgodę będą w nim mieli sprawdzany stan uzębienia. Dentobus będzie do dyspozycji naszych uczniów przez dwa dni.
logo_mgok

13
grudnia
2022

Wyróżnienie dla Mileny Słowik

miniatura_wyrnienie-dla-mileny-sowik
Mielna Słowik - uczennica klasy VIII b naszej szkoły otrzymała za pracę plastyczną pt. ,,Tajemnicza Pani Jesień" wyróżnienie w edycji XXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kalendarz GOK 2023" organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. W konkursie wzięli udział uczniowie z 60 szkół. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przeglądaj aktualności