• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

16
czerwca
2023

Nasi uczniowie na gali XX Powiatowego Spotkania Mistrzów Sportu Szkolnego

miniatura_nasi-uczniowie-na-gali-xx-powiatowego-spotkania-mistrzw-sportu-szkolnego
Dziś (16.06.2023 r) w sali widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury odbyło się XX Powiatowe Spotkanie Mistrzów Sportu Szkolnego, podczas którego podsumowano współzawodnictwo sportowe klas VII-VIII i ponadpodstawowych. W gali wzięła udział liczna reprezentacja naszej szkoły, która została uhonorowana w czterech kategoriach.
logo_mgok

15
czerwca
2023

II PRZETARG NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W OPAWIE

miniatura_ii-przetarg-nieograniczony-na-sprzeda-nieruchomoci-w-opawie
Przetargiem objęty jest lokal użytkowy po byłej świetlicy wiejskiej położony na parterze w budynku mieszkalno - użytkowym nr 59 w Opawie gmina Lubawka, powiat kamiennogórski, województwo dolnośląskie.  Przetarg odbędzie się w dniu 20 lipca 2023 roku o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka w sali posiedzeń pokój numer 10.
logo_mgok

13
czerwca
2023

Wyróżnienie dla Antoniego Grzybowskiego w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

miniatura_wyrnienie-dla-antoniego-grzybowskiego-w-oglnopolskim-konkursie-plastycznym
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Antoni Grzybowski z klasy VI a zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym #Nasza Flaga. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką (np. rysunek, grafika, malarstwo, collage, haft, techniki elektroniczne). Na każdej pracy koniecznie musiała się znaleźć polska flaga państwowa lub biało-czerwony motyw.
logo_mgok

12
czerwca
2023

Międzynarodowy sukces uczennicy naszej szkoły

miniatura_midzynarodowy-sukces-uczennicy-naszej-szkoy
Miło nam poinformować, że Milena Słowik uczennica klasy VIII b naszej szkoły zajęła I miejsce w XXV Międzynarodowym Konkursie ,,Ludzie ludziom zgotowali ten los". Praca uczennicy powstawała pod kierunkiem Pani Lidii Staszak. Gratulujemy Milenie i życzymy dalszych sukcesów.
logo_mgok

12
czerwca
2023

Mammobus w Lubawce

miniatura_mammobus-w-lubawce
Uprzejmie informujemy, że w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia, w dniu 13.06.2023 r. o godz. 9:00 zostanie ustawiony mammobus przy Urzędzie Miasta w Lubawce. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania wszystkie zainteresowane kobiety w wieku 50-69 lat.
logo_mgok

12
czerwca
2023

Turniej piłkarski o Puchar Lata LZS

miniatura_turniej-pikarski-o-puchar-lata-lzs
W Krzeszowie został rozegrany turniej piłkarski o Puchar Lata LZS, jako mistrzostwa powiatu i eliminacje do finału strefy jeleniogórskiej. W zawodach zagrało pięć drużyn dziecięcych kategorii wiekowej Orlik.

Przeglądaj aktualności