• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

14
października
2020

Inauguracja V roku U3W - fotorelacja

miniatura_inauguracja-v-roku-u3w-fotorelacja
Wczoraj w Domu Kultury w Lubawce na Sali widowiskowej odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego, 2020/2021 w której Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął kolejny rok nauki. Wszyscy uczestnicy zachowali zasady bezpieczeństwa.
logo_mgok

12
października
2020

Wielki sukces we współzawodnictwie sportowym

miniatura_wielki-sukces-we-wspzawodnictwie-sportowym
Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk prowadzi współzawodnictwo sportowe szkół naszego województwa. Szkoły zdobywają przez cały rok szkolny punkty za zdobyte miejsca w szkolnych zawodach sportowych ujętych w kalendarzu. Nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy I - VI SP) zajęła bardzo wysokie 9 miejsce. Sklasyfikowanych zostało 487 szkół.
logo_mgok

12
października
2020

Patrol Graniczny za nami

miniatura_patrol-graniczny-za-nami
Ubiegła sobota minęła pod znakiem górskiego wysiłku. Do Opawy licznie zjechali uczestnicy Patrolu Granicznego, wydarzenia biegowo-rowerowego odbywającego się na pograniczu polsko-czeskim.
logo_mgok

11
października
2020

Zawody w strzelectwie

miniatura_zawody-w-strzelectwie
We wtorek (6.10.2020 r) reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w finale wojewódzkim w strzelectwie sportowym, które odbywały się na obiektach WKS Śląsk we Wrocławiu. Drużyna w składzie Małgorzata Lubos, Maria Bizoń, Kornelia Kmiecik, Małgorzata Sajdak, Hanna Dereń, Stanisław Bodzek, Mateusz Szajkowski, Mateusz Gałkowski, Miłosz Surma i Krystian Lichota zajęła bardzo dobre 4 miejsce...

Przeglądaj aktualności