• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

26
września
2019

NIE TYLKO BIATHLON - ROZWIJAMY POTECJAŁ

miniatura_nie-tylko-biathlon-rozwijamy-potecja
Dzieci i młodzież z  Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Narciarski "Pod Stróżą" rozpoczęła naukę pływania na kamiennogórskim basenie. Pod okiem instruktora nauczą się pływać bądź udoskonalą technikę pływania.
logo_mgok

23
września
2019

Lendog V

miniatura_lendog-v
W minioną sobotę (21. września) w Chełmsku Śląskim odbyła się piąta edycja zawodów dogtrekkingowych "LENDOG" organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy". przy wsparciu m.in. Wiejskiego Domu Kultury i  MGOK Lubawka.
logo_mgok

22
września
2019

Warsztaty w Mościcku

miniatura_warsztaty-w-mocicku
W Mościsku odbyły się warsztaty w których uczsetniczyła Lubawka oraz nasi partnerzy z gmin Kłodzko i Dzierżoniów. Wzieliśmy udział w wielu ciekawych zajęciach, m.in. z ozdabiania słoików według dawnych tradycji i w warsztatach piernikowych. Wszyscy uczestnicy poznali też trudną sztukę tworzenia koronki czółenkowej i makram.
logo_mgok

20
września
2019

Sprzątaliśmy las

miniatura_sprztalimy-las
Dzisiaj (20.09.2019 r) uczniowie klas 7 wraz ze swoimi wychowawcami: Elizą Grzelewską, Aldoną Pastor, Krzysztofem Jaworem wzięli udział w sprzątaniu lasu. Akcja odbyła się w ramach ogólnoświatowej akcji Sprzątania Świata oraz zainicjowanej przez Prezydenta Andrzeja Dudę akcji  #sprzątaMY.
logo_mgok

19
września
2019

Pasowanie na pierwszoklasistę

miniatura_pasowanie-na-pierwszoklasist
Dziś (19.09.2019 r) w poczet uczniów naszej szkoły wstąpiło 44 uczniów. Uroczyste pasowanie na uczniów klas I odbyło sie w sali gimnastycznej i było poprzedzone programem artystycznym. Następnie uczniowie udali się do swoich klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Przeglądaj aktualności