• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgops

13
kwietnia
2017

Zmiana zajęć w Punkcie Konsultacyjnym z Panią Marceliną Kohut

miniatura_zmiana-zaj-w-punkcie-konsultacyjnym-z-pani-marcelin-kohut
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce informuje, że zajęcia w Punkcie Konsultacyjnym dla osób po podstawowym programie psychoterapii uzależnień, które zaplanowane były w poniedziałki w godzinach od 15:00 do 18:00 z Panią Marceliną Kohut, od dnia 21.04.2017 r. będą odbywały się w każdy piątek w godzinach od 15:00 do 18:00.
logo_mgok

12
kwietnia
2017

Życzenia Świąteczne

miniatura_yczenia-witeczne
Aby Święta Wielkiej Nocy były czasem napełniającym serca: miłością, spokojem, oraz wzajemną życzliwością. Niech te szczególne dni przyniosą nadzieję budzącej się do życia wiosny, oraz wiarę w sens życia.
logo_mgok

11
kwietnia
2017

Spotkanie z Robertem Soto

miniatura_spotkanie-z-robertem-soto
Wczoraj wieczorem gościliśmy w Domu Kultury Indianina z plemienia Apache Lipan. Podczas spotkania zaprezentowane zostały zwyczaje, tradycje oraz tańce. Gość wraz z lubawską grupą Rise of the Suen zaprezentowali wspólny taniec.
logo_mgok

11
kwietnia
2017

Działaj Lokalnie X edycja 2017

miniatura_dziaaj-lokalnie-x-edycja-2017
Ośrodek  Działaj Lokalnie -  Stowarzyszenie Społeczno  Kulturalne Granica z siedzibą w Lubawce ul. Dworcowa 33 ogłasza nabór wniosków na Konkurs Działaj Lokalnie X 2017.
logo_mgok

07
kwietnia
2017

Spotkanie z Robertem Soto

miniatura_spotkanie-z-robertem-soto
W  poniedziałek (10.04.2017) zespół Rise of the Sun oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce, zapraszają na spotkanie z Robertem Soto z plemienia Apache Lipan z Teksasu.
logo_mgops

07
kwietnia
2017

Kampania społeczna pn. Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa

miniatura_kampania-spoeczna-pn-modzieowe-forum-bezpieczestwa
W 2017 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce realizuje i koordynuje kampanię społeczną pn. Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa. Kampania obejmuje cykl działań informacyjno-edukacyjnych, skierowanych do społeczności Gminy Lubawka, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Przeglądaj aktualności