• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

25
sierpnia
2017

Spektakl "Blooming Surprise" na Rynku w Lubawce

miniatura_spektakl-blooming-surprise-na-rynku-w-lubawce
W najbliższy wtorek (29 sierpnia) Rynek Miejski w Lubawce gościł będzie spektakl w wykonaniu aktorki wenezuelskiego pochodzenia, na codzień mieszkającej w Wielkiej Brytanii - Saras Feijóo. Artystka wystawi nieme przedstawienie pt. "Blooming Surprise", które opowiadać będzie o miłości, samotności, nadziei i dążeniu do spełniania swoich marzeń.
logo_mgok

19
sierpnia
2017

X Jarmark Tkaczy Śląskich "Z Lnem w Europie"

miniatura_x-jarmark-tkaczy-lskich-z-lnem-w-europie
W sobotę, 19 sierpnia br. na Rynku w Chełmsku Śląskim miała miejsce jubileuszowa odsłona Jarmarku Tkaczy Śląskich "Z Lnem w Europie". Działania Jarmarku zostały dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Patronat nad X Jarmarkiem Tkaczy Śląskich objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Obecna w Chełmsku Śląskim była Wicemarszałek Iwona Krawczyk.
logo_mgok

17
sierpnia
2017

Jarmark Tkaczy Śląskich - zapowiedź

miniatura_jarmark-tkaczy-lskich-zapowied
Kolejna odsłona Jarmarku Tkaczy Śląskich przed nami. Już 19 sierpnia Chełmski rynek zapełni się stoiskami z wyrobami lnianymi, produktami ekologicznymi i naturalnymi, rękodziełem, a także przeprowadzane będą różnorodne warsztaty i zajęcia o tematyce włókienniczej. Całość podsumowana zostanie koncertem zespołu Wawele a zakończy się zabawą taneczną.
logo_mgok

17
sierpnia
2017

VIII Festyn Parafialny w Miszkowicach.

miniatura_viii-festyn-parafialny-w-miszkowicach
 W niedzielę 20.08.2017r. na  godz. 14.00 mieszkańcy Miszkowic zapraszają na VIII Festyn Parafialny. Bogata gastronomia,festynowe atrakcje,muzyka i tańce,a o godz.16.00 rozpocznie się Turniej Rodzin - czytaj dalej.

Przeglądaj aktualności