• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

08
stycznia
2024

,,Magiczny Świat Harrego Pottera"

miniatura_magiczny-wiat-harrego-pottera
W piątek 5 stycznia uczniowie naszej szkoły mogli się przenieść w "Magiczny świat Harrego Pottera" za sprawą filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Film oparty jest na książce o tym samym tytule i stanowi prequel wydarzeń z Harrego Pottera.
logo_mgok

04
stycznia
2024

Dzień Spaghetti

miniatura_dzie-spaghetti
Dnia 04.01.2024 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy "Dzień Spaghetti ". Dzieci z tej okazji oglądnęły krótki film o historii makaronu i spaghetti. Na koniec w grupach wykonały pracę plastyczną pt. "Kolorowy talerz".
logo_mgok

03
stycznia
2024

Sukces Lucjana Tomasika

miniatura_sukces-lucjana-tomasika
Miło nam poinformować, że Lucjan Tomasik, uczeń klasy 8a zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu zDolnego Ślązaka z geografii  Opiekunem ucznia jest nauczyciel geografii, pani Ewa Bienias.
logo_mgok

29
grudnia
2023

Zabezpieczenie terenu wokół ruiny w Chełmsku Śląskim

miniatura_zabezpieczenie-terenu-wok-ruiny-w-chemsku-lskim
W dniu dzisiejszym po sygnale dotyczącym  zagrożenia życia i zdrowia w związku z postępującą degradacją ruin budynku przy ulicy Kamiennogórskiej 11 w Chełmsku Śląskim podjęto niezwłoczne działania zmierzające do natychmiastowego zabezpieczenia terenu wokół ruiny.
logo_mgok

29
grudnia
2023

Zamknięcie ulicy Bocznej w Lubawce

miniatura_zamknicie-ulicy-bocznej-w-lubawce
Informujemy o czasowym ZAMKNIĘCIU ulicy Bocznej w Lubawce w związku z istniejącym zagrożeniem życia i zdrowia mieszkańców Gminy Lubawka. Wyłączenie z ruchu ulicy Bocznej w Lubawce obowiązuje do odwołania.
logo_mgok

28
grudnia
2023

Spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

miniatura_spotkanie-gminnego-zespou-zarzdzania-kryzysowego
W dniu 27 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, którego tematem było omówienie podjętych działań w związku z pożarami, do których doszło w miesiącu grudniu 2023 roku oraz niebezpiecznymi warunkami pogodowymi.
logo_mgok

26
grudnia
2023

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

miniatura_yczenia-noworoczne
Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku - wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz mieszkańcom Chełmska Śląskiego i Gminy Lubawka.

Przeglądaj aktualności