• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

24
sierpnia
2020

Spotkanie z Biblioteką w Chełmsku Śląskim

miniatura_spotkanie-z-bibliotek-w-chemsku-lskim
W bajkach i baśniach występuje wiele różnych zwierzątek, niektóre wręcz fantastyczne mających wiele cech z wróżek. Serdecznie zapraszam na samodzielne wykonanie takiej postaci z papieru oraz filcu. Czwartek 27.08.2020 od 10 -12 w bibliotece. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Proszę o kontakt tel. 75/742 21 97 wew. 3 lub bezpośrednio w Bibliotece.
logo_mgok

21
sierpnia
2020

Wakacyjne warsztaty Einsteina

miniatura_wakacyjne-warsztaty-einsteina
Szalony tydzień Warsztatów Einsteina niestety już za nami. Dzieci przez te dni mogły się nauczyć dużo interesujących rzeczy. Wzbogaciły swoją kreatywność i pracę w grupach.
logo_mgok

21
sierpnia
2020

Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

miniatura_awans-zawodowy-na-stopie-nauczyciela-mianowanego
21 sierpnia 2020 roku w Urzędzie Miasta Lubawka odbyło się spotkanie Komisji Egzaminacyjnej w sprawie uzyskania stopnia awansu zawodowego nauczyciela.  Stopień nauczyciela mianowanego uzyskała: Pani Aleksandra Marciniak, nauczycielka Przedszkola Publicznego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
logo_mgok

18
sierpnia
2020

Teatr Maska z Krakowa - WDK Chełmsko Śląskie

miniatura_teatr-maska-z-krakowa-wdk-chemsko-lskie
Już dziś zapraszamy WSZYSTKIE dzieci na Rynek w Chełmsku Śląskim na godz. 16:00  dnia 28.08.2020 gdzie na zakończenie Akcji Lato 2020 wystąpi teatr Maska z Krakowa. Dzieci będą mogły zobaczyć "Baśń dla małych łakomczuszków- tajemnica zdrowych brzuszków''.
logo_mgok

18
sierpnia
2020

Warsztaty Robotyki Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim - zapisy

miniatura_warsztaty-robotyki-wiejski-dom-kultury-w-chemsku-lskim-zapisy
Warsztaty dla dzieci pozwalające przyswoić podstawy programowania, działania silników i robotyki. Warsztaty są bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy, ze względu na ograniczoną liczbę osób. Więcej informacji pod nr tel. 75 74 22 197 (w godz. 8 - 16), w Wiejskim Domu Kultury lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Przeglądaj aktualności