• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

09
czerwca
2017

Porozumienie o współpracy

miniatura_porozumienie-o-wsppracy
W dniu dzisiejszym tj. 9 czerwca br. w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka w gabinecie Burmistrza Miasta Lubawka odbyło się oficjalne podpisanie porozumienia o współpracy zawarte między Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu reprezentowanym przez prof. dr. hab. Annę Chełmońską- Soyta prorektorem ds.
logo_mgops

08
czerwca
2017

Zajęcia w terenie

miniatura_zajcia-w-terenie
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Placówkach Wsparcia Dziennego w Lubawce i Miszkowicach w ramach realizowanego projektu odbywają się nie tylko w salach szkolnych.
logo_mgok

07
czerwca
2017

V Konferencja z cyklu "Nauka-Praktyce"

miniatura_v-konferencja-z-cyklu-nauka-praktyce
5 czerwca br. Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka Bożena Kończak wraz z mieszkańcami obszarów wiejskich gminy uczestniczyła w V Konferencji z cyklu Nauka- Praktyce, która odbyła się w siedzibie Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
logo_mgok

06
czerwca
2017

Nabór wniosków

miniatura_nabr-wnioskw
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Kwiat Lnu ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach podziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność.
logo_mgok

03
czerwca
2017

Zakończenie roku U3W

miniatura_zakoczenie-roku-u3w
W sobotę 3 czerwca zakończył się pierwszy rok Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubawce. Gala połączona z wręczeniem podziękowań i dyplomów została zorganizowana w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

01
czerwca
2017

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!

miniatura_yczenia-z-okazji-dnia-dziecka
Z okazji Dnia Dziecka chcielibyśmy złożyć wszystkim dzieciom tym małym i dużym najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam tyle spokoju, ile potrzebujecie, oraz tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne.

Przeglądaj aktualności