• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

06
marca
2017

Współzawodnictwo w Czechach

miniatura_wspzawodnictwo-w-czechach
W czwartek 2 marca grupa uczniów z naszej szkoły (SP Lubawka) pojechała na zawody do zaprzyjaźnionej szkoły z Zaclerza. Tym razem graliśmy w unihokeja - chłopcy i zbijaka - dziewczęta. Chłopcy, po zaciętej rywalizacji z dwoma drużynami z Zacerza ukończyli zmagania na 2 miejscu, a dziewczęta sprawiły miłą niespodziankę wygrywając zawody w zbijaka.
logo_mgok

02
marca
2017

Lekki Tornister

miniatura_lekki-tornister
 W miesiącu lutym uczniowie klas I - III naszej szkoły w Lubawce przystąpili do kampanii edukacyjno - informacyjnej pt.:"Lekki Tornister". Projekt powstał z inicjatywy Fundacji Rosa w 2011 roku, która została założona w 2004 roku, a od 2011 roku dołączyła do grona organizacji zrzeszonych w Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.
logo_mgok

01
marca
2017

Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej

miniatura_ogoszenie-o-naborze-do-komisji-konkursowej
Ogłoszenie o naborze do komisji konkursowej powoływanej do opiniowania ofert na realizację zadań publicznych w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego  Zarządzeniem Burmistrza Miasta Lubawka nr 24/2017 z dnia 23 lutego 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji w roku 2017.
logo_mgok

27
lutego
2017

II Klubowy Turniej KALAKI

miniatura_ii-klubowy-turniej-kalaki
Początek ferii Karatecy Fight Clubu zaczęli  bardzo intensywnie.  Najmłodsi Karatecy uczestniczyli w Turnieju KALAKI który odbył się w sali Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

24
lutego
2017

Pamiętaj! Domowy piec nie jest przeznaczony do spalania odpadów.

miniatura_pamitaj-domowy-piec-nie-jest-przeznaczony-do-spalania-odpadw
Przepisy prawne nie wystarczą, aby chronić nas przed konsekwencjami złych nawyków. W Polsce obowiązuje ustawowy zakaz spalania odpadów komunalnych w urządzeniach nie przystosowanych do tego celu, ale to my sami musimy mieć świadomość, na co narażamy siebie i sąsiadów paląc śmieci w domowym piecu.

Przeglądaj aktualności