• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

18
września
2018

Spotkanie organizacyjne w ramach projektu "MALI GENIUSZE" w Gminie Lubawka

miniatura_spotkanie-organizacyjne-w-ramach-projektu-mali-geniusze-w-gminie-lubawka
Szanowni Mieszkańcy, w dniu dzisiejszym, tj. 18 września 2018 r. w Urzędzie Miasta Lubawka w gabinecie Burmistrza odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce i  Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim, a także z osobami zaangażowanymi w pomoc w realizacji projektu "Mali Geniusze", który od 1 września 2018 r. realizowany jest w Gminie Lubawka.
logo_mgok

15
września
2018

Akcja "MASZ GŁOS" 2018

miniatura_akcja-masz-gos-2018
Szanowni Państwo,  po raz kolejny rozpoczynamy nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy.
logo_mgok

14
września
2018

Odbiór promesy dla OSP Lubawka

miniatura_odbir-promesy-dla-osp-lubawka
Po wielu, długich miesiącach szkukania źródeł finansowania, pisania wniosków o dofinansowanie, spinania budżetu i ustalania specyfikacji technicznej, ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce odebrali promesę.
logo_mgok

10
września
2018

Zawody kolarskie za nami

miniatura_zawody-kolarskie-za-nami
Za nami 24. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Na trasach pod skocznią narciarską Krucza Skała w Lubawce stanęło około 180 kolarzy. Wydarzenie było realizowane dzięki projektowi "Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem".
logo_mgok

09
września
2018

24. MTB Lubawka - wyniki

miniatura_24-mtb-lubawka-wyniki
W niedzielnych zawodach w kolarstwie górskim udział wzięło blisko 180 zawodników w wieku od dwóch do pięćdziesięciu lat. Łącznie zawodnicy wystartowali w trzydziestu ośmiu kategoriach.
logo_mgok

08
września
2018

Narodowe Czytanie 2018

miniatura_narodowe-czytanie-2018
Narodowe Czytanie - to  polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej, w której obszerne fragmenty dzieł odczytywane są publicznie; akcja ta została zapoczątkowana w 2012 roku przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Przeglądaj aktualności