• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

12
kwietnia
2022

Wzruszająca uroczystość

miniatura_wzruszajca-uroczysto
Dnia 12 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce odbył się uroczysty apel z okazji 82 rocznicy drugiej deportacji obywateli polskich w głąb Związku Sowieckiego z udziałem całej społeczności szkolnej wraz z nauczycielami i uczniami z Ukrainy, Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości Sybiraków oraz przedstawicieli Urzędu Miasta i Gminy Lubawka.
logo_mgok

11
kwietnia
2022

Rodzina 500+

miniatura_rodzina-500
Informujemy, że wnioski o świadczenia z programów Rodzina 500+ i Rodzinny Kapitał Opiekuńczy możesz złożyć tylko elektronicznie: na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS: www.zus.pl, przez bankowość elektroniczną, na portalu emp@tia.
logo_mgok

08
kwietnia
2022

Ogłoszenie o sprzedaży

miniatura_ogoszenie-o-sprzeday
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce przeznacza do sprzedaży samochód stanowiący rzeczowy składnik majątku ruchomego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.
logo_mgok

05
kwietnia
2022

Warsztaty robienia palm wielkanocnych

miniatura_warsztaty-robienia-palm-wielkanocnych
Dzisiaj (05.04.2022 r) w domu kultury odbyły się warsztaty robienia palm wielkanocnych, w których udział wzięli uczniowie oraz wychowawcy (Elżbieta Jojczyk, Halina Chmielewska, Małgorzata Czop) klasy II b naszej szkoły. Warsztaty uświetniły panie z zespołu ,,Wrzos": Wanda Kogut, Irena Nowak, Teresa Gołuch oraz Wiesława Surdyka, która opowiedziała dzieciom wiele ciekawostek.
logo_mgok

01
kwietnia
2022

Labolatoria przyszłości w Gminie Lubawka

miniatura_labolatoria-przyszoci-w-gminie-lubawka
"Laboratoria przyszłości" to program realizowany we wszystkich trzech szkołach z Gminy Lubawka, którego celem jest wsparcie szkół podstawowych poprzez stworzenie nowoczesnej szkoły. Zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy przy pomocy zakupionego sprzętu i materiałów dydaktycznych, w ramach projektu.
logo_mgok

28
marca
2022

Zmiana sygnału TV naziemnej cyfrowej

miniatura_zmiana-sygnau-tv-naziemnej-cyfrowej
Zmiana sposobu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej staje się faktem: 28 marca  ruszają pierwsze przełączenia a do 28 czerwca przejście na DVB-T2/HEVC nastąpi w całym kraju. Nowocześniejszy  i korzystniejszy standard DVB-T2/HEVC pozwoli na odbiór większej liczby programów telewizyjnych, w jeszcze lepszej jakości obrazu.
logo_mgok

25
marca
2022

Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego

miniatura_od-mieszka-i-do-bolesawa-krzywoustego
Dziś (25.03.2022r.) uczniowie klas I -VIII naszej szkoły wzięli udział w niezwykłej lekcji historii pt. Od Mieszka I do Bolesława Krzywoustego. Rekonstruktorzy w strojach z epoki przybliżyli im najważniejsze wydarzenia i daty z okresu Polski pierwszych Piastów. Uczniowie mieli okazję zobaczyć min. walki wojowników słowiańskich oraz wziąć udział w scenkach historycznych np.

Przeglądaj aktualności