• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

21
listopada
2019

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

miniatura_dzie-yczliwoci-i-pozdrowie
Po raz czwarty, w naszej szkole obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji uczniowie edukacji wczesnoszkolnej dzieląc  się uśmiechem rozdawali odznaki "ŻYCZLIWOŚĆ WYSTARCZY".  Rozpoczęliśmy akcję od zbiórki gier planszowych i puzzli, które ku zadowoleniu dzieci wzbogaciły świetlicę szkolną. W poprzednich latach uroczystość odbywała się jedynie na terenie szkoły.
logo_mgok

20
listopada
2019

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

miniatura_midzynarodowy-dzie-praw-dziecka
Dziś (20.11.2019 r.) uczniowie naszej szkoły brali udział w światowych obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka organizowanych przez UNICEF Polska. W tym roku przypada wyjątkowa - 30. rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. 20 listopada to szczególna data, która powinna zwracać naszą uwagę na dzieci i ich prawa.
logo_mgok

20
listopada
2019

Kolor zamknięty w szkle

miniatura_kolor-zamknity-w-szkle
We wtorek, 19 listopada zainaugurowany został cykl spotkań z lokalnymi artystami i pasjonatami. Jako pierwsza zaprezentowała się pani Celina Katana, która przywiozła ze sobą mnósto pięknych witraży. Podczas wystawy swój recital zagrał również Maciej Lubos - lubawski, młody pianista.
logo_mgok

20
listopada
2019

Światowy Dzień Rzucania Palenia - 21 listopada 2019 r.

miniatura_wiatowy-dzie-rzucania-palenia-21-listopada-2019-r
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamiennej Górze przypomina, iż 21 listopada 2019 r. obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Tego dnia osoby palące zachęcane są do tego, by przynajmniej w tym jednym dniu podjąć próbę zaprzestania palenia.
logo_mgok

18
listopada
2019

Bieg Kruczej Skały za nami

miniatura_bieg-kruczej-skay-za-nami
Na trasach biegowych w Lubawce, u podnóża Gór Kruczych 17 listopada 2019 r. odbył się I Bieg Kruczej Skały, który był jednocześnie memoriałem upamiętniającym postać zmarłego w 2016 roku trenera - Wiesława Dygonia. Wydarzenie zostało  podzielone na 3 części: Bieg Główny 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg Motyla dla dzieci, w którym udział wzięli najmłodsi, już od 4. roku życia.
logo_mgok

18
listopada
2019

"Nie tylko biathlon - rozwijamy potencjał"

miniatura_nie-tylko-biathlon-rozwijamy-potencja
Dzieci i młodzież z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Narciarski "Pod Stróżą" realizuje naukę pływania na kamiennogórskim basenie. Pod okiem instruktora część zawodników uczy się pływać bądź doskonali technikę pływania.

Przeglądaj aktualności