• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

30
października
2017

Uprzejmie przypominamy

miniatura_uprzejmie-przypominamy
Wszystkie ważne informacje z Gminy Lubawka zarówno ostrzegawcze jak i informacyjne mogą przychodzić do Państwa SMS-em.
logo_mgok

27
października
2017

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
Operetka każdorazowo spotyka się w Lubawce z dużym zainteresowaniem. Po raz kolejny na scenie zobaczymy solistów z Poznania, tym razem będą to - Karolina Garlińska, Bartosz Kuczyk i Wiesław Poprzycki. Artyści ci są znani z dobrego kontaktu z publicznościa oraz wysokiego poziomu artystycznego, prezentowanego podczas swoich występów.
logo_mgok

26
października
2017

Rytmika i taniec nowoczesny

miniatura_rytmika-i-taniec-nowoczesny
Informujemy, że w dniu jutrzejszym (piątek, 27 października br.) zajęcia tańca nowoczesnego i rytmiki dla dzieci zostały odwołanie przez instruktora. Zapraszamy w następnym tygodniu.
logo_mgok

26
października
2017

Okolica, w której się zakochasz.

miniatura_okolica-w-ktrej-si-zakochasz
Serdeczne gratulację i podziękowania za godne reprezentowanie i promocję Miasta i Gminy Lubawka dla Państwa Małgorzaty i Czesława Mrówka oraz Państwa Barbary i Kazimierza Jochymków.
logo_mgok

26
października
2017

Międzynarodowy Dzień Seniora

miniatura_midzynarodowy-dzie-seniora
We wtorek, 24 października 2017 roku w Domu Kultury w Lubawce odbył się obchody Międzynarodowego Dnia Seniora. Dla seniorów został przygotowany poczęstunek oraz program artystyczny w wykonaniu zespołu dziecięgo Kwiatuszki Lnu oraz zespołów ludowych Zgoda z Chełmska Śląskiego i Wrzos z Lubawki.
logo_mgok

26
października
2017

Już niebawem 1 listopada - Wszystkich Świętych!

miniatura_ju-niebawem-1-listopada-wszystkich-witych
Drodzy mieszkańcy i goście uprzejmie przypominamy, że na stronie internetowej "Cmentarze Komunalne w Gminie Lubawka" można uzyskać dokładną informację o położeniu i wirtualną wizualizację danego grobu. Wszyscy którzy nie mogą być w ten pamiętny dzień ze zmarłymi, mogą zapalić wirtualną świeczkę. Ta usługa jest całkowicie darmowa i dostępna przez cały rok.

Przeglądaj aktualności