• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

27
marca
2018

Spotkanie organizacyjne sekcji siatkarskiej

miniatura_spotkanie-organizacyjne-sekcji-siatkarskiej
Dzisiaj o 16:00 w holu - korytarzu na parterze szkoły przy ul. Mickiewicza odbędzie się spotkanie chętnych do wstąpienia w szeregi sekcji siatkarskiej. Zaproszenie skierowane jest do uczniów i uczennic klas 5 i 6.
logo_mgok

25
marca
2018

XVIII Konkurs Palm Wielkanocnych i VI Konkurs Zdobienia Jaj - galeria

miniatura_xviii-konkurs-palm-wielkanocnych-i-vi-konkurs-zdobienia-jaj-galeria
25 marca 2018 r. w Chełmskim Kościele podczas Niedzieli Palmowej został przeprowadzony XVIII Konkurs Palm Wielkanocnych oraz VI Konkurs Zdobienia Jajek Wielkanocnych. Wręczenia nagród w obu konkursach dokonała Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sławomir Sławiński.
logo_mgok

23
marca
2018

Spotkanie autorskie - "Wszystko, czego pragniesz.." - galeria

miniatura_spotkanie-autorskie-wszystko-czego-pragniesz-galeria
W piątkowe popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie z niesamowitą Pauliną Moffitt - autorką książki pt. "Wszystko, czego pragniesz". Podczas spotkania pisarka opowiedziała o podróżach, rozwoju osobistym, a także zdradziła kulisy powstawania i wydawania publikacji.
logo_mgok

23
marca
2018

Spotkanie z agroturystami

miniatura_spotkanie-z-agroturystami
W dniu 23 marca 2018 roku w karczmie "Dwa Dęby" odbyło się spotkanie z agroturystami W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Bożena Kończak, Izabela Michniewicz z Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Renata Maciorowska,  Przewodnik Turystyczny Mariusz Bąk,  Przewodnicy z PTTK z Kamiennej Góry oraz liczni agroturyści z Gminy Lubawka.
logo_mgok

23
marca
2018

I Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Lubawka

miniatura_i-turniej-piki-nonej-halowej-o-puchar-burmistrza-miasta-lubawka
Dnia 21 marca klasa 7 wzięła udział w I Turnieju Wiosennym o Puchar Dyrektorów Gminy Lubawka. Impreza odbyła się na nowo wybudowanej hali w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje 3 szkół z terenu naszej gminy: z Miszkowic, z Chełmska Śląskiego i z Lubawki. Jednocześnie odbywał się I Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Lubawka.
logo_mgok

22
marca
2018

I Wiosenny Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza

miniatura_i-wiosenny-turniej-piki-halowej-o-puchar-burmistrza
W pierwszy dzień wiosny (21 marca 2018 r.) drużyny młodzieżowe z całego obszaru gminy Lubawka spotkały się w nowo wybudowanej sali przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce aby walczyć o Puchar Burmistrza Miasta oraz Puchar Dyrektorów Szkół w turnieju piłki halowej.
logo_mgok

21
marca
2018

Przypominamy!

miniatura_przypominamy
PRZYPOMINAMY, ŻE ZABRONIONE JEST WYRZUCANIE LUB PODRZUCANIE ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH OBOK POJEMNIKÓW NA ODPADY, DO PRZYDROŻNYCH ROWÓW, LASÓW, NA TERENY NIEUŻYTKÓW.

Przeglądaj aktualności