• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

14
listopada
2017

Zaproszenie na Europejskie Dni Pracodawców

miniatura_zaproszenie-na-europejskie-dni-pracodawcw
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy wraz z Dolnośląskimi Pracodawcami - regionalnym związkiem pracodawców Konfederacji Lewiatan, będącym jednym z partnerów EURES - TriRegio, zapraszają Państwa na dni doradcze organizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców.
logo_mgok

13
listopada
2017

Szanowni Rodzice

miniatura_szanowni-rodzice
Informuję, że w dniu dzisiejszym miało miejsce rozszczelnienie gazu na przyłączu zewnętrznej ściany budynku Przedszkola przy ul. Dworcowej  (w innym miejscu niż poprzednim razem).
logo_mgok

10
listopada
2017

Narodowe Święto Niepodległości w Lubawce

miniatura_narodowe-wito-niepodlegoci-w-lubawce
W wigilię Narodowego Święta Niepodległości w Domu Kultury w Lubawce odbyła się uroczysta akademia patriotyczna poprzedzona prelekcją histroyczną. W uroczystościach wzięła udział m.in. Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz przedstawiciele Związku Kombatantów z Lubawki oraz Jeleniej Góry.
logo_mgok

10
listopada
2017

Święto Niepodległości

miniatura_wito-niepodlegoci
Z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, w Przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej odbyła się uroczystość upamiętniająca to wydarzenie.
logo_mgok

10
listopada
2017

Wzorowa Gmina

miniatura_wzorowa-gmina
Jako Wzorowa Gmina chcemy pochwalić się wzorowymi uczniami oraz ich wychowawcami, dzięki którym na Narodowe Święto Niepodległości nasz Urząd zyskał wyjątkowo patriotyczny klimat.  Na parterze znajduję się mini wystawa prac najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
logo_mgok

08
listopada
2017

Niech żyje Ojczyzna! Niech żyje niepodległość! Niech żyje niepodległość! Niech żyje wolność!

miniatura_niech-yje-ojczyzna-niech-yje-niepodlego-niech-yje-niepodlego-niech-yje-wolno
Patriotyczny klimat dzięki Szkole Podstawowej w Miszkowicach mogliśmy poczuć już w zeszła środę - 8.11. 2017r. Uczniowie pod okiem wychowawców przygotowali piękny apel.  Musimy pamiętać, ze dążenie do wolności jest największa siła człowieka, choćby tłamszona, niszczona - nie da się jej zniszczyć! Człowiek nie jest w stanie wyrzec się wolności.

Przeglądaj aktualności