• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

15
maja
2017

Oferta Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej

miniatura_oferta-dolnolskiej-agencji-wsppracy-gospodarczej
 Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes albo problem ze znalezieniem pracy, spróbuj swoich sił i załóż własną działalność gospodarczą.  Weź 23 tys. dotacji  na założenie własnej firmy. Zapoznaj się z ofertą Dolnośląskiej Agencki Współpracy Gospodarczej.
logo_mgops

12
maja
2017

Warsztaty "Uzależnienie - kosztowny bilet donikąd" w ramch kampanii edukacyjno-profilaktycznej pn. MŁODZIEŻOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA

miniatura_warsztaty-uzalenienie-kosztowny-bilet-donikd-w-ramch-kampanii-edukacyjno-profilaktycznej-pn-modzieowe-forum-bezpieczestwa
W dniu dzisiejszym w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty profilaktyczne, które przeprowadzone zostały metodą METAPLANU. Warsztaty były jednym z etapów kampanii edukacyjno-profilaktycznej pn. MŁODZIEŻOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA, które w tym roku odbywa się pod hasłem Uzależnienie - kosztowny bilet donikąd.
logo_mgok

10
maja
2017

Sala gimnastyczna

miniatura_sala-gimnastyczna
Realizacja inwestycji p.n."Budowa pełnowymiarowej Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce".
logo_mgok

09
maja
2017

III Lendog przed nami

miniatura_iii-lendog-przed-nami
Kolejna, cykliczna, sportowo-rekreacyjna impreza z psią łapą w tle odbędzie się już 20 maja w Chełmsku Śląskim. Na czterech trasach staną miłośnicy spacerowania ze swoimi psami. Do wygrania cenne nagrody, ponadto wiele atrakcji, w tym również dla najmłodszych.
logo_mgok

08
maja
2017

Placówka Wsparcia Dziennego w Bukówka

miniatura_placwka-wsparcia-dziennego-w-bukwka
W dniu dzisiejszym tj. 08.05 br. w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka odbyło się robocze spotkanie dot. Placówki Dziennego Wsparcia w Bukówce, na którą w ramach Wieloletniego Programu Senior+ na lata 2015-2020, edycja 2017  moduł I przyznane zostało dofinansowanie w wysokości 300 000, 00 zł.
logo_mgok

05
maja
2017

Z wizytą w Sověticach.

miniatura_z-wizyt-w-sovticach
5 maja br rolnicy z powiatu kamiennogórskiego oraz Gminy Lubawka wraz z Zastępcą Burmistrza Miasta Lubawka Bożeną Kończak uczestniczyli w Rolniczym Święcie, które zorganizowane zostało w czeskiej miejscowości Sovětice. Spotkanie stało się idealną okazją do wymiany doświadczeń, oraz nawiązania współpracy przez rolników zarówno ze strony czeskiej jak i polskiej.

Przeglądaj aktualności