• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

07
czerwca
2019

Informacja od Burmistrza Miasta Lubawka

miniatura_informacja-od-burmistrza-miasta-lubawka
Urząd Miasta informuje, że dnia 21 czerwca (piątek) 2019 roku jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miasta. Informujemy również, że dzień ten zostanie odpracowany 29 czerwca (sobota) 2019 roku w godzinach 7-30 do 14-00.
logo_mgok

07
czerwca
2019

Parada Przedszkolaków

miniatura_parada-przedszkolakw
Dzieci z Przedszkola przy ul.Dworcowej i Przedszkoa przy  ul.Szymrychowskiej zawitały w dniu dzisiejszym na rynek lubawski. Każdy przedszkolak miał piękny strój bajkowy. Rodzice, dziadkowie i inni mieszkańcy Lubawki mieli okazję zobaczyć przepiękne tańce w wykonaniu wszystkich dzieci. Pani Burmistrz przekazała cukierki dla wszystkich przedszkolaków.
logo_mgok

06
czerwca
2019

"Kuźnia wiedzy i doświadczeń (...)" w Chełmsku Śląskim

miniatura_kunia-wiedzy-i-dowiadcze-w-chemsku-lskim
W czwartkowe przedpołudnie (06.06. br.) na chełmskim rynku śpiewająco została przywitana grupa studyjna uczestnicząca w projekcie pn. "Kuźnia wiedzy i doświadczeń w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu". Projekt ten realizowany i koordynowany jest przez Gminę Dzierżoniów przy partnerstwie Gminy Kłodzko i Gminy Lubawka.
logo_mgok

31
maja
2019

Zakończono przebudowę drogi w Uniemyślu

miniatura_zakoczono-przebudow-drogi-w-uniemylu
W dniu dzisiejszym odbył się odbiór  zakończonej przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Uniemyślu. Odbioru drogi o długości 195 mb dokonał przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.  W ramach prac wykonano nawierzchnię asfaltową z pełną podbudową i  robotami odwodnieniowymi.
logo_mgok

31
maja
2019

Informacja na temat SP ZOZ !

miniatura_informacja-na-temat-sp-zoz
W trakcie sesji Rady Miejskiej w Lubawce, która odbyła się w dniu 30 maja 2019 roku, pojawiła się nieprawdziwa informacja dotycząca złożenia przez lekarzy podstawowej opieki medycznej zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lubawce wypowiedzeń zawartych z nimi umów o pracę.

Przeglądaj aktualności