• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

12
kwietnia
2019

Walne Zgromadzenie SUDETY 2030

miniatura_walne-zgromadzenie-sudety-2030
9 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Dobromierzu odbyło się Walne Zgromadzenie Sygnatariuszy Sudety 2030, w którym uczestniczyła Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba.
logo_mgok

11
kwietnia
2019

Strajk nauczycieli nadal trwa.

miniatura_strajk-nauczycieli-nadal-trwa
W dniu 11.04.2019 roku w ZSP w Lubawce i ZSP w Chełmsku Śląskim egzaminy gimnazjalne z części matematyczno-przyrodniczej odbywają się zgodnie z planem.
logo_mgok

11
kwietnia
2019

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY LUBAWKA W SPRAWIE GOSPODAROWANIA ODPADAMI NIEBEZPIECZNYMI ZAWIERAJĄCYMI AZBEST!

miniatura_informacja-dla-mieszkacw-gminy-lubawka-w-sprawie-gospodarowania-odpadami-niebezpiecznymi-zawierajcymi-azbest
Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest stosowanych na terytorium Polski przewiduje, że ze względu na zagrożenie jakie one stwarzają, powinny zostać usunięte ze wszystkich obiektów w kraju do 31.12.2032 roku. Koszty zabezpieczenia i w dalszej kolejności usuwania tych wyrobów ciążą na właścicielu nieruchomości, na terenie której się znajdują.
logo_mgok

11
kwietnia
2019

Bratki wiosenne kwiaty!

miniatura_bratki-wiosenne-kwiaty
 Bratki wiosenne kwiaty  pierwsze kolory w ogrodzie i w donicach to właśnie ich zasługa! Gmina zakupiła i rozdysponowała w tym celu  3 tys. bratków do obsadzenia terenów zielonych na terenie.
logo_mgok

08
kwietnia
2019

Akcja protestacyjna nauczycieli w Gminie Lubawka

miniatura_akcja-protestacyjna-nauczycieli-w-gminie-lubawka
Do akcji protestacyjnej w Gminie Lubawka przystąpili nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce oraz Szkoły Podstawowa w Miszkowicach. W związku z powyższym, zajęcia edukacyjne w obu placówkach zostały zawieszone na czas trwania strajku (do odwołania).
logo_mgok

05
kwietnia
2019

Goście z Litwy

miniatura_gocie-z-litwy
Przepiękny program artystyczny mogli zobaczyć dzisiaj (05.04.2019 r.) uczniowie naszej szkoły w wykonaniu uczniów gimnazjum z Niemenczyna na Litwie. Młodzi artyści przedstawili pieśni i tańce swojego narodu, a na koniec każdy uczeń mógł się nauczyć jednego z litewskich tańców. Chętnych było tak wielu, że trzeba było stworzyć dwa kręgi taneczne.

Przeglądaj aktualności