• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

17
września
2020

Dolnośląska Akademia Samorządu - spotkanie w Kamiennej Górze

miniatura_dolnolska-akademia-samorzdu-spotkanie-w-kamiennej-grze
Informujemy o naborze do Dolnośląskiej Akademii Samorządu oraz wydarzeniu towarzyszącym - spotkaniu w Ramach DASu w Urzędzie Miasta w Kamiennej Górze. Spotkanie odbędzie się 23 września o godzinie 9.00 w Sali Witrażowej. Podczas spotkania grupy projektowe, będą mogły opracować ewentualnie poprawić swoje projekty oraz wnioski do Dolnośląskiej Akademii Samorządu.
logo_mgok

16
września
2020

Fotograficzny rozkład jazdy

miniatura_fotograficzny-rozkad-jazdy
Powoli formuje się grupa miłośników stawania za obiektywem, a my przedstawiamy plan jej spotkań we wrześniu i październiku 2020. Znajdziesz go w "czytaj więcej".
logo_mgok

15
września
2020

Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!

miniatura_rozwi-skrzyda-z-moim-stypendium
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie działa wiele organizacji oferujących różnorodne programy stypendialne. Stypendium może pomóc m.in. sfinansować studia na wymarzonej uczelni osobom z małych miejscowości, umożliwić wyjazd na staż za granicę czy realizację projektu artystycznego.
logo_mgok

14
września
2020

Weź udział w Lidze NGOs!

miniatura_we-udzia-w-lidze-ngos
Informujemy o trwającej do 1 października rekrutacji do bezpłatnego programu Liga NGOs. Liga NGOs to program edukacyjny dla liderów społeczeństwa obywatelskiego.
logo_mgok

08
września
2020

Narodowe Czytanie 2020 w Chełmsku Śląskim

miniatura_narodowe-czytanie-2020-w-chemsku-lskim
W sobotę 5 września 2020 r. w Chełmsku Śląskim na Rynku przy figurze św. J. Nepomucena, odbyła się kolejna już 9 edycja Narodowego Czytania. W tym roku wybraną lekturą do wspólnego czytania była "Balladyna" J.Słowackiego.
logo_mgok

05
września
2020

Narodowe Czytanie 2020

miniatura_narodowe-czytanie-2020
W dniu dzisiejszym, na lubawskim rynku o godzinie 11:00 odbyła się kolejna odsłona Narodowego Czytania organizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Bibliotekę Gminną oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubawce.

Przeglądaj aktualności