• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgops

17
lutego
2021

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW GMINY LUBAWKA DO WYPEŁNIENIA ANONIMOWEJ ANKIETY!

miniatura_zapraszamy-mieszkacw-gminy-lubawka-do-wypenienia-anonimowej-ankiety
Szanowni Mieszkańcy Gminy Lubawka, zapraszamy do wypełnienia ankiety, która jest anonimowa i dobrowolna. Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat warunków życia w gminie oraz opinii dotyczących najważniejszych problemów społecznych, określenie potrzeb i wyznaczenie kierunków działań samorządu Gminy Lubawka w sferze społecznej.
logo_mgok

16
lutego
2021

Karnawał w klasie I b

miniatura_karnawa-w-klasie-i-b
W ostatni dzień Karnawału klasa 1 b miała zorganizowany "Bal przebierańców". Dzieci otrzymały w prezencie od swoich pań: Eli, Halinki i Gosi, świecące dekoracyjne elementy stroju. Brały udział w zabawach i tańcach przy muzyce. Dziękujemy Rodzicom za przygotowane stroje.
logo_mgok

16
lutego
2021

Zabawa karnawałowa w klasie II b

miniatura_zabawa-karnawaowa-w-klasie-ii-b
Dnia 16 lutego 2021 roku odbyła się w naszej klasie 2b zabawa karnawałowa. Niestety ze względu na zachowanie reżimu sanitarnego nie mogliśmy pobawić się z koleżankami i kolegami z innych klas.         Przebraliśmy się za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.
logo_mgok

16
lutego
2021

Sukcesy ,,małych" biegaczy

miniatura_sukcesy-maych-biegaczy
 W sobotę 13 lutego 2021 roku w Opawie odbyły się zawody w narciarstwie biegowym. Był to XIX Memoriał Stanisława Bodzka. Jako pierwsi wyruszyli najmłodsi. W kategorii dzieci wśród dziewczynek zwyciężyła Laura Wąsowska, druga była Milena Sopata, trzecia Lena Rysz, czwarta Lili Sabat, piąta Julia Garnkowska. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Igor Bizoń.
logo_mgok

14
lutego
2021

Walentynki okiem przedszkolaka

miniatura_walentynki-okiem-przedszkolaka
Dziękujemy wszystkim dzieciom, że zgodziły się porozmawiać z nami na walentynkowe tematy. W materiale wystąpiły dzieci z: Przedszkola w Lubawce z ul. Szymrychowskiej oraz z ul. Dworcowej.
logo_mgok

12
lutego
2021

Klasa II b na nartach

miniatura_klasa-ii-b-na-nartach
Dzięki panu Arturowi Bodzkowi w klasie 2 b odbyła się niesamowita lekcja w-f. Dzieci miały możliwość nauki jazdy na nartach biegowych.
logo_mgok

11
lutego
2021

81 rocznica masowej deportacji Polaków na Sybir

miniatura_81-rocznica-masowej-deportacji-polakw-na-sybir
10 lutego obchodziliśmy 81 rocznicę masowej deportacji Polaków na Sybir. Uczniowie klas: 1 b i 3 c wraz z paniami: Elżbietą Jojczyk i Wiesławą Jarzmik upamiętnili to wydarzenie. W tym dniu wysłuchali fragmentów książki Łukasza Wierzbickiego pt. Dziadek i niedźwiadek  oraz wykonali prace plastyczne z niedźwiadkiem.

Przeglądaj aktualności