• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

29
maja
2023

Wieczór poetycki ,,Poezja - wspomnienia słowem malowane"

miniatura_wieczr-poetycki-poezja-wspomnienia-sowem-malowane
Dziś (29.05.2023 r.) w naszej szkole odbył się wieczorek poetycki poświęcony utworom Pana Wacława Kwiecińskiego pt.: ,,Poezja - wspomnienia słowem malowane". Spotkanie było swoistą lekcją historii. Uczniowie klas 7 i 8 recytowali wiersze naszego Gościa Honorowego, byłego mieszkańca Lubawki, zabierając nas w niezwykłą podróż w czasie.
logo_mgok

28
maja
2023

#NaszaFlaga

miniatura_naszaflaga
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,#NaszaFlaga". Zapraszamy do galerii prac plastycznych dzieci, które zostały zakwalifikowane do konkursu.
logo_mgok

26
maja
2023

Laurki dla mam

miniatura_laurki-dla-mam
Dzisiaj z okazji Dnia Matki uczniowie naszej szkoły w świetlicy szkolnej przygotowywali piękne laurki dla swoich mam.
logo_mgok

26
maja
2023

Piękny wynik w trójboju klas IV

miniatura_pikny-wynik-w-trjboju-klas-iv
Dziś (26.05.2023 r.) w Kamiennej Górze odbył się trójbój powiatowy klas 4, podczas których uczniowie naszej szkoły zmagali się w 3 konkurencjach lekkoatletycznych. Oprócz naszej szkoły w zawodach wzięły udział: SP 1 i SP 2 w Kamiennej Górze oraz SP Krzeszów. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce. Opiekunem była Pani Danuta Mamak.
logo_mgok

24
maja
2023

,,Kulinarne podróże po Europie" - spotkanie w Kruczej Dolinie

miniatura_kulinarne-podre-po-europie-spotkanie-w-kruczej-dolinie
W dniu 22 maja uczniowie klasy 5b naszej szkoły uczestniczyli w 3 spotkaniu integracyjnym z uczniami ZSS w Kamiennej Górze w ramach wspólnie realizowanego projektu "Kulinarne podróże po Europie". Realizowany był też element programu ,,Trzymaj formę- aktywny wypoczynek". Tym razem spotkanie odbyło się w Lubawce, w Kruczej Dolinie.
logo_mgok

24
maja
2023

Poszukiwany właściciel psa

miniatura_poszukiwany-waciciel-psa
Szukamy właściciela psa błąkającego się we wsi Jarkowice. Wszelkie informację proszę kierować do pracownika Urzędu Miasta w Lubawce - tj. Natalia Głuchowska tel: 516 317 112.
logo_mgok

21
maja
2023

Sprzątanie Lubawki

miniatura_sprztanie-lubawki
W sobotę 20 maja 2023 r. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubawce zorganizował sprzątanie Lubawki. W akcji uczestniczyli uczniowie klas I ? VIII, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, rodzice m.in.

Przeglądaj aktualności