• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

15
marca
2017

Andrzej Grabowski w Domu Kultury!

miniatura_andrzej-grabowski-w-domu-kultury
Postać, którą kojarzy większość miłośników polskiego kina. Aktor nie tylko komediowy, jednak znany przede wszystkim z głównej roli Ferdynada Kiepskiego w sitcomie "Świat Według Kiepskich". Wystąpi w Domu Kultury w niedzielę, 30 kwietnia. Bilety do nabycia od jutra (16 marca) w Domu Kultury w Lubawce. Rezerwacja jest możliwa pod numerem 75 74 11 362.
logo_mgok

15
marca
2017

Konferencja Dolnośląskiej Izby Rolniczej

miniatura_konferencja-dolnolskiej-izby-rolniczej
9 marca w Polanicy Zdrój  na  Konferencji Dolnośląskiej Izby Rolniczej Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka Bożena Kończak została  odznaczona Srebrną  Odznaką Honorową Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego.
logo_mgok

15
marca
2017

Stypendia sportowe

miniatura_stypendia-sportowe
W dniu dzisiejszym /15.03./ w gabinecie Burmistrza Miasta Lubawka odbyło się oficjalne podpisanie umów dotyczących przyznania stypendiów sportowych. Wśród wyróżnionych sportowców znaleźli się Karolina Trzaska, oraz Tomasz Jurczak.
logo_mgok

14
marca
2017

1% podatku dla kombatantów.

miniatura_1-podatku-dla-kombatantw
Zarząd Okręgowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jeleniej Górze Zwraca się z apelem i prośbą o rozważenie możliwości przekazania 1% od wyliczonego podatku na rzecz Związku Okręgowego.
logo_mgok

13
marca
2017

Posprzątaj po mnie!

miniatura_posprztaj-po-mnie
Osoby utrzymujące zwierzęta domowe zobowiązane są do niezwłocznego usuwania zanieczyszczeń spowodowanych przez  zwierzęta w miejscach przeznaczonych do wspólnego użytku. Ponadto wyprowadzający zobowiązany jest do posiadania woreczka do zbierania odchodów zwierzęcych.

Przeglądaj aktualności