• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

04
lipca
2017

Akcja Lato 2017

miniatura_akcja-lato-2017
W dniu dzisiejszym w ramach Akcji Lato 2017 w siedzibie Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim, Ogrodzie Jadwigi, oraz Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lubawce odbyło się szereg spotkań wśród, których między innymi warsztaty pod nazwą Truskawka na różne sposoby.
logo_mgok

01
lipca
2017

MasakRUN - bieg z ekstremalnymi przeszkodami

miniatura_masakrun-bieg-z-ekstremalnymi-przeszkodami
Lubawka odsłoniła dziś swoje kolejne oblicze. Tym razem wcieliła się w rolę gospodarza jednego z najbardziej wyczerpujących i cieżkich sportów - biegu z ekstremalnymi przeszkodami. MasakRUN, bo tak nazywał się bieg, zgromadził na starcie 100 biegaczy z całej Polski.
logo_mgok

27
czerwca
2017

Wycinka drzew 2017 - Nowelizacja ustawy

miniatura_wycinka-drzew-2017-nowelizacja-ustawy
17 czerwca w życie weszła nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, a wraz z nią zmieniły się przepisy dotyczące wycinki drzew. Drzewa wciąż będzie można wycinać, ale osoby fizyczne będą musiały zgłosić zamiar wycinki gminie, jeśli tego nie zrobią, zapłacą karę.
logo_mgok

23
czerwca
2017

Zapraszamy na szkolenie Organizacje Pożytku Publicznego

miniatura_zapraszamy-na-szkolenie-organizacje-poytku-publicznego
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Lubawka na spotkanie szkoleniowe, którego celem będzie omówienie nowych druków sprawozdań dotyczących realizacji zadań publicznych. Omówiony zostanie również prawidłowy sposób opisywania dokumentów finansowo-księgowych oraz zasady rozliczania dotacji.
logo_mgops

23
czerwca
2017

Plan zajęć Placówek Wsparcia Dziennego w okresie wakacyjnym.

miniatura_plan-zaj-placwek-wsparcia-dziennego-w-okresie-wakacyjnym
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy w Lubawce informuje, że w okresie wakacyjnym tj. od dnia 26.06.2017 r. do 31.08.2017 r. Placówka Wsparcia Dziennego w Lubawce będzie funkcjonowała od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce, przy ul. Mickiewicza 4.

Przeglądaj aktualności