• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

08
października
2018

Nowy sprzęt do siłowni

miniatura_nowy-sprzt-do-siowni
Niezmiernie nam miło poinformować, że siłownia zlokalizowana przy Stadionie Miejskim w Lubawce już niedługo zostanie udostępniona mieszkańcom do użytku. W ubiegłym tygodniu zyskaliśmy nowy sprzęt do ćwiczeń - szczegóły dotyczące otwarcia i zasad funkcjonowania siłowni zostaną opublikowane wkróce na naszej stronie.
logo_mgops

05
października
2018

Seniorzy w filharmonii

miniatura_seniorzy-w-filharmonii
Z okazji przypadającego 1 października Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz 20 października Europejskiego Dnia Seniora, uczestnicy zajęć w Dziennym Domu Pobytu w Bukówce wysłuchali koncertu BAJKI DLA DOROSŁYCH  w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.
logo_mgok

02
października
2018

Budżet Gminy Lubawka: prorozwojowy i bezpieczny!

miniatura_budet-gminy-lubawka-prorozwojowy-i-bezpieczny
Pomimo różnych informacji dochody za I półrocze 2018 r. wynoszą 21.050.179,20 zł, a wydatki na poziomie niespełna 19.097.694,00 zł.- to wyznaczniki budżetu, w którym nie zabraknie pożądanych inwestycji przez społeczeństwo na drogownictwo, oświatę czy turystykę.
logo_mgok

02
października
2018

35. Sprawdzian Biegowy

miniatura_35-sprawdzian-biegowy
Już 6 października 2018 r. na trasach biegowych pod skocznią narciarską "Krucza Skała" w Lubawce spotkają się biegacze narciarscy (i nie tylko) z całej Polski, by sprawdzić swoją formę przed sezonem zimowym. Przed nami 35. Ogólnopolski Sprawdzian Biegowy Lubawka 2018.
logo_mgok

01
października
2018

Spotkanie z rolnikami w sprawie suszy

miniatura_spotkanie-z-rolnikami-w-sprawie-suszy
Nasz Dom Kultury gościł dzisiaj bardzo ważne dla całego regionu wydarzenie, którym była konferencja - spotkanie w sprawie suszy, w którym udział wzieli rolnicy z Gminy Lubawka oraz Miasta i Gminy Kamienna Góra.
logo_mgok

28
września
2018

Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

miniatura_inauguracja-roku-akademickiego-uniwersytetu-trzeciego-wieku
Dziś (28.09.2018 r) w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Arkadiusz Rzepka, a następnie głos zabrały panie: vicemarszałek województwa Iwona Krawczyk oraz pani burmistrz Ewa Kocemba.
logo_mgok

27
września
2018

Rajd "Kuratorka"

miniatura_rajd-kuratorka
Tegoroczna "Kuratorka" rozegrana została po raz czterdziesty czwarty, a gospodarzem zakończenia była Jelenia Góra, do którego w czasie dwu i trzydniowych wędrówek, na dziewięciu różnych trasach, zmierzały drużyny ze szkół naszego województwa.

Przeglądaj aktualności