• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
lutego
2018

Otwarcie hali sportowej i Międzynarodowy Turniej Karate Lubawka Cup 2018

miniatura_otwarcie-hali-sportowej-i-midzynarodowy-turniej-karate-lubawka-cup-2018
10 lutego 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce. Inauguracyjnym wydarzeniem sportowym w nowym obiekcie były pierwsze Międzynarodowe Zawody Karate Lubawka Cup 2018 organizowane przez Fight Club Lubawka. Na zawodach i uroczystości otwarcia pojawiło się wielu gości, m.in. Wicemarszałek Województwa Iwona Krawczyk.
logo_mgok

08
lutego
2018

Podsumowanie stanu bezpieczeństwa

miniatura_podsumowanie-stanu-bezpieczestwa
Dzisiaj odbyło się spotkanie w sprawie podsumowania stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu kamiennogorskiego w roku 2017 z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.
logo_mgok

07
lutego
2018

XVII Memoriał Staszka Bodzka - zapowiedź i regulamin

miniatura_xvii-memoria-staszka-bodzka-zapowied-i-regulamin
Przed nami 17. już odsłona Memoriału Staszka Bodzka, czyli największych zawodów w narciarstwie biegowym regionu kamiennogórskiego. W tym roku zmagania zaplanowane zostały na sobotę, 24 lutego i odbywać się będą tradycyjnie na trasach biegowych w Opawie.
logo_mgok

05
lutego
2018

Otwarcie hali sportowej w Lubawce

miniatura_otwarcie-hali-sportowej-w-lubawce
W prnajbliższą sobotę (10 lutego) odbędzie się inauguracja nowo wybudowanej hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce. Pierwszym eventem w tym obiekcie będzie Międzynarodowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Lubawka Cup 2018. Udział wezmą w nim kluby z Polski i Czech a w roli gospodarzy wystąpią zawodnicy z miejscowego teamu Fight Club Lubawka.
logo_mgok

31
stycznia
2018

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany

miniatura_przedsibiorco-za-profil-zaufany
Szanowni Państwo, Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy - płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.

Przeglądaj aktualności