• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

15
czerwca
2018

Ogłoszenie o Konsultacjach Społecznych Strategii Rozwoju Sudety 2030

miniatura_ogoszenie-o-konsultacjach-spoecznych-strategii-rozwoju-sudety-2030
 Burmistrz Miasta Lubawka, zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno - gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3), zwanej  Strategia Sudety 2030.
logo_mgok

14
czerwca
2018

OGŁOSZENIE!

miniatura_ogoszenie
W związku z przystąpieniem do opracowania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Lubawce - centrum logistycznego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko  informujemy o możliwości składania wniosków.
logo_mgok

14
czerwca
2018

OBWIESZCZENIE!

miniatura_obwieszczenie
W związku z przystąpieniem do opracowania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Lubawce - centrum logistycznego informujemy o możliwości składania wniosków dotyczących planu w nieprzekraczalnym terminie do 13 lipca 2018 roku!
logo_mgok

07
czerwca
2018

Lubawka w nowej książce

miniatura_lubawka-w-nowej-ksice
W dniach 06-07.06.2018 roku naszą Gminę odwiedził prof Konrad Czapliński autor książki "Praga Wrocław", który pisze drugie wydanie "Praga Dolny Śląsk".
logo_mgok

05
czerwca
2018

I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Lubawce

miniatura_i-gminne-igrzyska-lekkoatletyczne-w-lubawce
5 czerwca 2018 r. na Stadionie Miejskim w Lubawce odbyły się I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Lubawce, w których udział wzięli uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Lubawka. Zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy I - III, klasy IV - VI oraz klasy VII SP i II i III Gimnazjum.

Przeglądaj aktualności