• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

02
grudnia
2019

W zdrowym ciele - zdrowy duch: akcja profilaktyczna - bezpłatne badania skóry

miniatura_w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-akcja-profilaktyczna-bezpatne-badania-skry
30 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbyła się akcja profilaktyczna w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów skóry. Po prelekcji dotyczącej nowotworów skóry "W zdrowej skórze - zdrowy duch", którą  poprowadził specjalista onkologii klinicznej - dr n. med. Jacek Calik, odbyło się bezpłatne badanie dermatoskopowe dla mieszkańców Gminy Lubawka.
logo_mgok

02
grudnia
2019

Świąteczna Zbiórka Żywności

miniatura_witeczna-zbirka-ywnoci
W Lubawce po raz kolejny ruszyła Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności. W dniach 29 i 30 listopada (piątek i sobota) ponad 70 wolontariuszy ze szkoły podstawowej objęło dyżury w sklepach. Zbierali żywność dla potrzebujących z Lubawki i okolicznych wiosek.
logo_mgok

29
listopada
2019

Zaproszenie na akcję profilaktyczną

miniatura_zaproszenie-na-akcj-profilaktyczn
Zapraszamy na akcję profilaktyczną w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów skóry, która odbędzie się jutro, 30 listopada 2019 r. (sobota) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce.
logo_mgok

29
listopada
2019

Regulamin konkursu "Życzliwość"

miniatura_regulamin-konkursu-yczliwo
W załączeniu zamieszczamy regulamin konkursu "Życzliwość". Konkurs jest  realizowany w ramach kontynuacji Dnia Życzliwości i Pozdrowień organizowanego przez Radę Rodziców ZS-P w Lubawce (Szkoła Podstawowa) i Stowarzyszenie "Przymierze" im. Opata Bernarda Rosy. Konkurs na zdjęcie, pracę plastyczną, wiersz pt. "Życzliwość".
logo_mgok

28
listopada
2019

Akcja charytatywna "PIELUCHA DLA MALUCHA"

miniatura_akcja-charytatywna-pielucha-dla-malucha
Pracownicy Urzędu Miasta  Lubawka,  Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce oraz kilku mieszkańców Lubawki z dobrym sercem włączyli się do akcji charytatywnej "PIELUCHA DLA MALUCHA".
logo_mgok

27
listopada
2019

A u nas już jesień

miniatura_a-u-nas-ju-jesie
27 listopada 2019 r.  podsumowano wyniki  szkolnego  konkursu fotograficznego klas 1-3 pt. "A u nas już jesień". Do organizatora konkursu wpłynęło wiele pięknych fotografii, które ozdobiły wnętrza szkoły. Laureatom konkursu wręczono nagrody książkowe oraz dyplomy. Nagrodzono wszystkich 28 uczestników konkursu.
logo_mgok

27
listopada
2019

Zapraszamy na Jarmark!

miniatura_zapraszamy-na-jarmark
W sobotę, 7 grudnia na lubawskim rynku po raz piąty odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Odwiedzi nas rekordowa liczba rękodzielników! Nie zabraknie również programu artystycznego, który zaprezentują lokalne grupy.
logo_mgok

26
listopada
2019

Podsumowanie Szkolnego Roku Turystycznego 2018/2019

miniatura_podsumowanie-szkolnego-roku-turystycznego-2018-2019
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce przeprowadzono Podsumowanie Szkolnego Roku Turystycznego 2018/2019. Uczniowie tej szkoły od początku roku kalendarzowego aktywnie rozpoczęli współpracę z Oddziałem Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze w zakresie rozwijania zainteresowań turystyczno-krajoznawczych.
logo_mgok

25
listopada
2019

Profilaktyczne Spotkania z Policją

miniatura_profilaktyczne-spotkania-z-policj
Od 20 listopada w naszej szkole, na zaproszenie pedagogów szkolnych, Pani Dzielnicowa Iwona Grębla z Komisariatu Policji w Lubawce, przeprowadza dla uczniów cykl spotkań profilaktycznych. Omawiana jest tematyka: Bezpieczne i odpowiedzialne zachowania w szkole i poza terenem szkoły. Odpowiedzialność małoletnich wobec prawa. Szkodliwość używania substancji psychoaktywnych przez małoletnie osoby.
logo_mgok

25
listopada
2019

Dzień Pluszowego Misia

miniatura_dzie-pluszowego-misia
25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia! Pierwszy miś maskotka powstał w roku 1902 i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Dzień Pluszowego Misia został ustanowiony 25 listopada 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki. Z okazji tego święta w naszej szkole odbyły się spotkania dla klas I - III.

Przeglądaj aktualności