• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

05
kwietnia
2019

Pół wieku razem!

miniatura_p-wieku-razem
5 kwietnia w Urzędzie Miasta Lubawka, w Gabinecie Burmistrza obyła się uroczystość Złotych Godów Państwa Czuchońskich. Pani Natalia i Pan Anton są mieszkańcami Lubawki, z okazji tej wyjątkowej chwili otrzymali medal od Prezydenta RP za obchodzenie Złotych Godów.
logo_mgok

04
kwietnia
2019

REVIVAL! został wybrany projektem flagowym

miniatura_revival-zosta-wybrany-projektem-flagowym
REVIVAL! został laureatem "Konkursu na projekty flagowe Wspólnej Koncepcji Przyszłości". Wspólną Koncepcję Przyszłości dla polsko-niemieckiego obszaru powiązań - Wizja 2030 opracował od 2014 roku. Komitet ds. Gospodarki Przestrzennej Polsko-Niemieckiej Komisji Międzyrządowej.
logo_mgok

03
kwietnia
2019

Wieczór ze św. Janem Pawłem II

miniatura_wieczr-ze-w-janem-pawem-ii
We wtorek, 2 kwietnia mieszkańcy Lubawki zgromadzili się na rynku aby uczcić czternastą rocznicę śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Zaprezentowały się: Zespół Wrzos, Zespół W PORZĄDKU, Harcerze z grupy Górski Potok oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Lubawki.
logo_mgok

03
kwietnia
2019

Wybory sołtysa - Miszkowice

miniatura_wybory-sotysa-miszkowice
W dniu 30 marca 2019 roku odbyło się Wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Miszkowice, na którym wybrano nowego Sołtysa i nową Radę Sołecką.
logo_mgok

03
kwietnia
2019

Wybory sołtysa - Jarkowice

miniatura_wybory-sotysa-jarkowice
W dniu 30 marca 2019 roku odbyło się Wyborcze Zebranie Wiejskie Sołectwa Jarkowice, na którym wybrano nowego Sołtysa i nową Radę Sołecką.
logo_mgok

28
marca
2019

50 lat razem!

miniatura_50-lat-razem
Dzisiaj tj. 28-03-2019 roku w Urzędzie Miasta Lubawka, w Gabinecie Burmistrza odbyła się wyjątkowa uroczystość w związku z 50-leciem pożycia małżeńskiego Państwa Ruchała.

Przeglądaj aktualności