• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

12
kwietnia
2018

Przekazanie terenu i placu budowy!

miniatura_przekazanie-terenu-i-placu-budowy
Zbiornik wodny Bukówka to niewątpliwie jedna z największych atrakcji Gminy Lubawka. Wczoraj tj. 11.04.2018 r. odbyło się oficjalne przekazanie terenu i placu budowy dla robót budowlanych objętych projektem pn.: Łączy nas Bóbr.
logo_mgok

12
kwietnia
2018

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
3 maja 2018 r. o godz. 17.00 na scenie Domu Kultury  w Lubawce wystąpi małżeński duet operowy Dorota Ujda-Jankiewicz i Andrzej Jankiewicz. Artyści ci są znani z dobrego kontaktu z publicznością oraz wysokiego poziomu artystycznego, prezentowanego podczas swoich występów. Mamy nadzieję, że po raz kolejny koncert zapełni salę widowiskową naszego Domu Kultury.
logo_mgok

10
kwietnia
2018

Samorząd na plus

miniatura_samorzd-na-plus
Z przyjemnością informujemy, że Gmina Lubawka otrzymała CERTYFIKAT Samorząd na plus za dbałość w zarządzaniu należnościami i finansami oraz tworzenie dogodnych warunków rozwoju dla mieszkańców, przedsiębiorców i inwestorów.
logo_mgok

07
kwietnia
2018

34. Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne "Mała Wielkanoc"

miniatura_34-konkurs-na-tradycyjne-potrawy-wielkanocne-maa-wielkanoc
W sobotę (7 kwietnia 2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się jedno z najsmaczniejszych wydarzeń w regionie -  34. Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne "Mała Wielkanoc". Tegoroczna edycja była jak co roku bogata w smaki, kolory, zapachy, śpiewy i tańce. Szczegółowe informacje, wyniki i fotorelacja dostęna w "czytaj więcej".
logo_mgok

06
kwietnia
2018

Walne zebranie Sygnatariuszy Porozumienia SUDETY 2030

miniatura_walne-zebranie-sygnatariuszy-porozumienia-sudety-2030
W dniu wczorajszym w Kłodzku odbyło się walne zebranie sygnatariuszy POROZUMIENIA SUDETY 2030. W porozumieniu samorządów uczestniczy 106 samorządów południowej i zachodniej części Województwa Dolnoślaskiego, obejmującej swoim zasięgiem Subregion Wałbrzyski i Jeleniogórski. W spotkaniu naszą gminę reprezentowała Pani Bożena Kończak - Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka.

Przeglądaj aktualności