• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

25
listopada
2019

Eco-Chatka z Niedamirowa w Telewizji Polsat

miniatura_eco-chatka-z-niedamirowa-w-telewizji-polsat
Eko-Chatką w Niedamirowie po opublikowaniu informacji na portalu Relacje Regionalne zainteresowała się telewizja Polsat. W dniu 22 listopada został zrealizowany materiał, który został wyemitowany na antenie ogólnokrajowej.
logo_mgok

24
listopada
2019

Premiera filmu grupy CHAOS: "Meritum"

miniatura_premiera-filmu-grupy-chaos-meritum
W najbliższą niedzielę 1 grudnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu "Chełmsko MOVIE - bliżej kina", którego finałem jest premiera filmu "Meritum" stworzonego przez grupę CHAOS.
logo_mgok

22
listopada
2019

Spotkanie z przesłaniem

miniatura_spotkanie-z-przesaniem
Wczoraj (21.11.2019 r.) uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z panem Tadeuszem Prociakiem. Tym, którzy nie mieli okazji poznać pana Tadeusza, przypominamy, że jest mieszkańcem Lubawki i absolwentem naszej dawnej szkoły. Z zawodu jest fotografem, projektantem graficznym, instruktorem fotograficznym i podróżnikiem.
logo_mgok

22
listopada
2019

10-lecie zespołu Kwiatuszki Lnu - uroczysty koncert

miniatura_10-lecie-zespou-kwiatuszki-lnu-uroczysty-koncert
Z okazji 10-lecia działalności artystycznej Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego "Kwiatuszki Lnu" 29 listopada br. o godz. 17:00 w ZS-P w Chełmsku Śląskim odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy pt. "Od Andrzejek do Dożynek".
logo_mgok

22
listopada
2019

Przekazanie motopompy szlamowej dla jednostki OSP w Miszkowicach

miniatura_przekazanie-motopompy-szlamowej-dla-jednostki-osp-w-miszkowicach
22 listopada 2019 r. w remizie jednostki  OSP w Miszkowicach Zastępca Burmistrza Lubawki - Sławomir Antoniewski  wraz z Komendantem Gminnym Piotrem Rybakiem przekazali przedstawicielom jednostki OSP w Miszkowicach p. Leszkowi Kowal i p. Piotrowi Król motopompę szlamową, która służyć będzie poprawie bezpieczeństwa na terenie Gminy Lubawka.
logo_mgok

22
listopada
2019

Mikołajki w Gminie Lubawka

miniatura_mikoajki-w-gminie-lubawka
Zapraszamy serdecznie na spotkania ze św. Mikołajem, który do naszej Gminy przybędzie już 6 i 7 grudnia. Pełny plan spotkań w "czytaj więcej".
logo_mgok

22
listopada
2019

Zaproszenie na akcję profilaktyczną

miniatura_zaproszenie-na-akcj-profilaktyczn
Zapraszamy na akcję profilaktyczną w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów skóry, która odbędzie się 30 listopada 2019 r. (sobota) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce, ul. Mickiewicza 4 - świetlica. Rozpoczęcie nastąpi  o godz. 10.00 prelekcją dr. n. med. Pana Jacka Calika dotyczącą profilaktyki nowotworów skóry.
logo_mgok

21
listopada
2019

Światowy Dzień Rzucania Palenia 2019

miniatura_wiatowy-dzie-rzucania-palenia-2019
Na każdy trzeci czwartek listopada przypadają obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia. Tak też było dziś (21.11.2019 r ) w naszej szkole. Wszyscy wchodzący rano do szkoły otrzymywali nalepki z symbolem zakazu palenia oraz cukierka. Dla uczniów klas IV - VIII zorganizowany został drużynowy konkurs plastyczny, podczas którego mieli namalować plakat promujący ten dzień.

Przeglądaj aktualności