• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

04
maja
2017

Uroczyste otwarcie zakładu Sopp Packaging

miniatura_uroczyste-otwarcie-zakadu-sopp-packaging
W dniu dzisiejszym tj. 04.05 br. odbyło się uroczyste otwarcie zakładu Sopp Packaging. Obiekt powstały przy ulicy Przemysłowej w Kamiennej Górze zapewnić ma 680 nowych miejsc pracy. W uroczystości udział wzięła Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka Bożena Kończak.
logo_mgops

04
maja
2017

Rusza Projekt - Dom Dziennego Pobytu Senior+

miniatura_rusza-projekt-dom-dziennego-pobytu-senior
Gmina Lubawka uzyskała najwyższą kwotę dotacji z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w wysokości 300 000,00 zł w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020, edycja w 2017 r. na dofinansowanie utworzenia i wyposażenia Dziennego Domu "Senior+". W projekcie tym gminę reprezentuje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce.
logo_mgok

04
maja
2017

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

miniatura_yczenia-z-okazji-dnia-straaka
Wszystkim strażakom pragniemy złożyć słowa podziękowania za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków, za poświęcenie w ochronie życia, zdrowia oraz mienia ludzkiego.
logo_mgok

03
maja
2017

Koncert Pieśni Naszych

miniatura_koncert-pieni-naszych
3 maja br. w siedzibie Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się Koncert Pieśni Naszych - zorganizowany w ramach rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.
logo_mgok

01
maja
2017

Spotkanie z reżyserem filmowym Henrykiem Bielskim

miniatura_spotkanie-z-reyserem-filmowym-henrykiem-bielskim
W ramach cyklu spotkań w projekcie ASOS pn. "Miszkowice wczoraj i dziś" Aktywne Miszkowice miały zaszczyt gościć wybitnego reżysera filmowego Henryka Bielskiego. Spotkanie rozpoczęło się od projekcji filmu "Warszawskie gołębie".
logo_mgok

26
kwietnia
2017

Święto Ziemi w Miszkowicach

miniatura_wito-ziemi-w-miszkowicach
W dniu dzisiejszym /26.04/  Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba uczestniczyła w zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Miszkowicach Święcie Ziemi, który zrealizowany został w ramach projektu Fundacji Zielona Akcja Drzewa dla bioróżnorodności, Drzewa dla klimatu.
logo_mgok

23
kwietnia
2017

Mała Wielkanoc w Miszkowicach

miniatura_maa-wielkanoc-w-miszkowicach
Mała Wielkanoc w Miszkowicach, która odbyła się dnia 23 kwietnia 2017r.(niedziela) rozpoczęła cykl spotkań w ramach projektu Miszkowice wczoraj  i dziś, które mają za zadanie łączyć trzy pokolenia mieszkańców Miszkowic. Na spotkanie międzypokoleniowe przybyła bardzo liczna grupa seniorów, mieszkańców Miszkowic, oraz zaproszonych gości.
logo_mgok

22
kwietnia
2017

Mała Wielkanoc

miniatura_maa-wielkanoc
W sobotę, 22 kwietnia w Domu Kultury w Lubawce odbył się 33 Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne "Mała Wielkanoc", który został objęty patronatem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, pani Iwony Krawczyk. Gospodarzem wydarzenia była Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba.

Przeglądaj aktualności