• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

02
czerwca
2018

Dzień Dziecka "dzieci - dzieciom"

miniatura_dzie-dziecka-dzieci-dzieciom
W sobotę 2 czerwca br. na chełmskim rynku odbył się Dzień Dziecka "dzieci - dzieciom", czyli zabawy i animacje zorganizowane dla dzieci przez Wiejski Dom Kultury oraz ZSP im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śl.
logo_mgok

01
czerwca
2018

Dzień Dziecka w Parku Watra

miniatura_dzie-dziecka-w-parku-watra
W piątek (1 czerwca br.) w Parku Watra w Lubawce miały miejsce zabawy i animacje dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęciem zabaw było przedstawienie kukiełkowe pt. "Darek Koszmarek w Krainie Leśnej Pani", które zgromadziło na parkowej patelni licznie zgromadzoną najmłodszą widownię.
logo_mgok

01
czerwca
2018

Klauzula informacyjna

miniatura_klauzula-informacyjna
W dniu 25.05.2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
logo_mgok

30
maja
2018

Wizyta studyjna z Niemiec

miniatura_wizyta-studyjna-z-niemiec
30 maja 2018 r. (środa) w ramach Programu Współpracy Interreg Polska - Saksonia 2014 - 2020 w Chełmsku Śląskim odbyła się wizyta studyjna, koordynowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. W wizycie udział brała Burmistrz Miasta Ewa Kocemba, która przywitała gości razem z Teresą Sobalą.
logo_mgok

30
maja
2018

I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne

miniatura_i-gminne-igrzyska-lekkoatletyczne
W najbliższy wtorek (5 czerwca) szkoły Gminy Lubawka zmierzą się w konkurencjach sportowych, podczas I Gminnych Igrzysk Lekkoatletycznych. Zmagania odbęda się na Stadionie Miejskim w Lubawce, który swoją lekkoatletyczną część zyskał podczas modernizacji przeprowadzonej w roku 2016.
logo_mgok

28
maja
2018

Podpisanie umowy na zwiększenie efektywności zabytkowego budynku ratusza w Lubawce

miniatura_podpisanie-umowy-na-zwikszenie-efektywnoci-zabytkowego-budynku-ratusza-w-lubawce
Informujemy, że w dniu dzisiejszym w gabinecie Burmistrza Miasta Lubawka odbyło się podpisanie umowy na roboty budowlane dotyczące inwestycji "Zwiększenie efektywności energetycznej zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce" Przedmiotem zadania inwestycyjnego są roboty ogólnobudowlane związane z termomodernizacją zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce, prowadzące do zwiększenia efektywności energety
logo_mgok

27
maja
2018

Festiwal Tańca Karkonosze CUP 2018

miniatura_festiwal-taca-karkonosze-cup-2018
Na Festiwalu Tańca Towarzyskiego Karkonosze CUP 2018, który odbył się 27 maja br. w Karpaczu, zaprezentowała się sekcja taneczna z naszego Domu Kultury prowadzona pod instruktażem p. Damiana Strączka w ramach zajęć stałych tańca towarzyskiego. W ramach turnieju reperezentanci naszej jednostki zajęli 1. miejsce w swojej kategorii.
logo_mgok

26
maja
2018

Zakończenie U3W i koncert polskiego Elvisa - Mirka Deredasa

miniatura_zakoczenie-u3w-i-koncert-polskiego-elvisa-mirka-deredasa
W sobotę, 26 maja 2018 r. Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w Lubawce dokonał uroczystego zakończenia roku akademickiego. Pierwszą artystyczną częścią wydarzenia był spektakl teatralny pt. "Bajki i Baśnie", oraz koncert "Elvis na bis" - czyli Mirosław Deredas w przebojach króla rock and rolla. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna - podziękowania i rozdanie dyplomów słuchaczom.
logo_mgok

25
maja
2018

Dzień Dziecka w Lubawce

miniatura_dzie-dziecka-w-lubawce
Dom Kultury w Lubawce zaprasza już za tydzień (1 czerwca br.) o godzinie 16:00 na Dzień Dziecka w Parku Watra. W programie moc atrakcji i niespodzianek, m.in. kukiełkowy teatrzyk dla dzieci, animacje i zabawy, malowanie twarzy, kucykowo, dmuchańce i słodkości.

Przeglądaj aktualności