• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
marca
2017

Świetne wyniki

miniatura_wietne-wyniki
To był pracowity tydzień dla uczniów naszej szkoły, których pasją jest narciarstwo biegowe. We wtorek 7 marca w ramach Dolnośląskich Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży Szkolnej odbyły się biegi indywidualne stylem klasycznym, w których bardzo dobrze wypadli uczniowie SP Lubawka.
logo_mgok

10
marca
2017

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
"Brunetki, blondynki" - pod tym hasłem na scenie lubawskiego Domu Kultury zaprezentują się soliści poznańskich scen operowych i operetkowych. Koncert odbędzie się w niedzielę, 19 marca o godz. 17:00.
logo_mgok

10
marca
2017

Spotkanie z przedsiębiorcami styczeń 2017

miniatura_spotkanie-z-przedsibiorcami-stycze-2017
W dniu dzisiejszym tj. 20.01.2017 r o godz 14:00 w siedzibie Hotelu "Lubavia" odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Burmistrza Miasta Lubawka Ewę Kocembę z przedsiębiorcami działającymi na terenie Miasta i Gminy Lubawka.
logo_mgok

10
marca
2017

Jubileusz 100-lecia.

miniatura_jubileusz-100-lecia
W dniu dzisiejszym /10.03./ Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, udała się z wizytą do Pani Józefy Sidor, na co dzień będącą podopieczną Domu Seniora w Krzeszowie która to właśnie dziś obchodzi jubileusz 100 urodzin.
logo_mgok

09
marca
2017

Staruszkowo

miniatura_staruszkowo
              Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Lubawce postanowili tym razem otoczyć opieką stare, chore i potrzebujące domu  zwierzęta ze Staruszkowa spod Karpacza - jedynego w Polsce hospicjum dla psów. Założyła go Pani Krystyna w marcu 2015 roku, przekształcając prowadzony wcześniej przez siebie górski pensjonat dla gości i turystów w psie schronisko zwane Staruszkowem.
logo_mgok

08
marca
2017

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

miniatura_yczenia-z-okazji-dnia-kobiet
Drogie Panie! Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia: codziennego zadowolenia z samych siebie, dużo szczęścia i uśmiechu, oraz wiele radości życiowej, która z optymizmem pozwoli kroczyć przez życie!

Przeglądaj aktualności