• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

13
lutego
2017

Podstawy DJingu

miniatura_podstawy-djingu
Wszystkich, którzy chcieliby odkryć tajniki miksowania muzyki, obsługi sprzętu didżejskiego, podstawy teorii muzyki klubowej, zapraszamy do zapisów na zajęcia podstaw DJingu. Szczegóły w artykule.
logo_mgok

11
lutego
2017

77 rocznica pierwszej masowej zsyłki Polaków na Sybir

miniatura_77-rocznica-pierwszej-masowej-zsyki-polakw-na-sybir
Wczoraj (10 lutego 2017 r) odbyły się na terenie naszej szkoły uroczyste obchody 77 rocznicy pierwszej masowej zsyłki Polaków na Sybir. Uczniowie oglądali prezentacje oraz filmy o Sybirze, żołnierzach  Sybiru oraz ich szlaku bojowym. Wspomniano też historię misia Wojtka, który brał udział w walkach. Ogłoszono również dwa konkursy.
logo_mgok

11
lutego
2017

Trwa XVI Memoriał Staszka Bodzka

miniatura_trwa-xvi-memoria-staszka-bodzka
Trwa XVI Memoriał Staszka Bodzka. Kilkudziesięciu biegaczy stanęło już na trasach biegowych w Opawie. Atmosfera jest przyjazna, po raz kolejny Opawa jak i cała Gmina stanęły na wysokości zadania przy organizacji tego ponadregionalnego wydarzenia.
logo_mgok

10
lutego
2017

Spotkanie z piłkarzami Zagłębia Lubin

miniatura_spotkanie-z-pikarzami-zagbia-lubin
Już w najbliższy czwartek, 16 lutego, do Domu Kultury przyjadą piłkarze ekstraklasowego Zagłębia Lubin. Każdy uczestnik będzie mógł dowiedzieć się, jak wyglądają kulisy meczów "na szczycie" czy też jakie życie codzienne prowadzą piłkarze z Lubina - jedni z najlepszych w Polsce. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
logo_mgok

09
lutego
2017

Dzień Bezpiecznego Internetu

miniatura_dzie-bezpiecznego-internetu
Dzień Bezpiecznego Internetu, który obchodziliśmy dziś (09.02.2017 r) w naszej szkole na stałe wpisał się w kalenarz imprez szkolnych. Od samego rana przy wejściu do szkoły uczniów witali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy obdarowywali ich naklejkami z logo dzisiejszego ,,święta".
logo_mgok

09
lutego
2017

Nowy wygląd Gminy!

miniatura_nowy-wygld-gminy
Gmina Lubawka jest w trakcie opracowywania swojego nowego planu wizerunkowo-promocyjnego. Zależy nam na tym, aby każdy mieszkaniec Gminy mógł się wypowiedzieć w tej sprawie.

Przeglądaj aktualności