• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

18
lipca
2019

Łączy nas Bóbr

miniatura_czy-nas-bbr
Gmina Lubawka realizuje projekt pn. Łączy nas Bóbr współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska Polska.
logo_mgops

18
lipca
2019

Ukwiecone parasole w parku przy ul. Kombatantów w Lubawce

miniatura_ukwiecone-parasole-w-parku-przy-ul-kombatantw-w-lubawce
Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce informuje, że przed dniami Lubawki w parku przy ul. Kombatantów w Lubawce zamontowane zostały cztery metalowe kwietniki w kształcie odwróconych parasoli (w dwóch rozmiarach) i obsadzone kwiatami: begonie, goździki, celozje i surfinie.
logo_mgok

16
lipca
2019

Summer Cup - wakacyjny turniej piłki nożnej

miniatura_summer-cup-wakacyjny-turniej-piki-nonej
16 lipca br. (wtorek) na boisku ZSP w Chełmsku Śląskim odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej "Summer Cup" organizowany przez Wiejski Dom Kultury w ramach Akcji Lato 2019. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny, które wzięły udział w rozgrywkach pod okiem sędziego p. Mariusza Zbrzyznego.
logo_mgok

14
lipca
2019

Święto Miasta Lubawka 2019 - dzień drugi

miniatura_wito-miasta-lubawka-2019-dzie-drugi
Drugi dzień Święta Miasta Lubawka (13. lipca 2019) rozpoczął się odjazdową paradą połączoną z koncertem zespołu The Light Street w towarzystwie OSP Lubawka i Choppers Garage. W paradzie wzięła udział burmistrz Ewa Kocemba i dytektor MGOK Sławomir Sławiński, którzy po dotarciu na rynek oficjalnie otworzyli drugi dzień imprezy.
logo_mgok

13
lipca
2019

Święto Miasta Lubawka 2019 - dzień pierwszy

miniatura_wito-miasta-lubawka-2019-dzie-pierwszy
W piątkowe popołudnie (12 lipca br.) rozpoczęło się dwudniowe Święto Miasta Lubawka. Oficjalnego przekazania klucza do bram miasta na ręce dyrektora MGOK dokonała burmistrz Ewa Kocemba. Gwiazdą wieczoru dnia pierwszego był zespół Łobuzy.
logo_mgok

10
lipca
2019

Informacja Burmistrza Miasta Lubawka w sprawie suszy

miniatura_informacja-burmistrza-miasta-lubawka-w-sprawie-suszy
Burmistrz Miasta Lubawka informuje, że w dniu 09.07.2019r. skierowany został do Wojewody Dolnośląskiego wniosek o powołanie komisji do spraw szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę.

Przeglądaj aktualności