• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

08
listopada
2017

Zbliża się zima!

miniatura_zblia-si-zima
Przypominamy, że  do właścicieli nieruchomości, należy obowiązek  sprzątania błota,  śniegu,  lodu  i  innych  zanieczyszczeń z  chodników  położonych  wzdłuż  ich  nieruchomości.
logo_mgok

07
listopada
2017

Okres grzewczy

miniatura_okres-grzewczy
Burmistrz Miasta Lubawka przypomina, że w związku z trwającym okresem grzewczym należy zwrócić szczególną uwagę na sprawność instalacji wentylacyjnych i kominowych w użytkowanych budynkach.
logo_mgok

03
listopada
2017

Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 1.5.2 Rozwój produktów i usług w MŚP- ZIT AW.

miniatura_instytucja-poredniczca-aglomeracji-wabrzyskiej-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-dla-potencjalnych-beneficjentw-poddziaania-1-5-2-rozwj-produktw-i-usug-w-mp-zit-aw
Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 1.5.2 Rozwój produktów i usług w MŚP- ZIT AW (Schemat 1.5 A Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP) - z wyłączeniem mikroprzedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą krócej niż 2 lata - zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach ww.
logo_mgok

03
listopada
2017

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie w sprawie pozyskania wsparcia na rozwój dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

miniatura_punkt-informacyjny-funduszy-europejskich-w-wabrzychu-zaprasza-na-spotkanie-w-sprawie-pozyskania-wsparcia-na-rozwj-dolnolskich-mikro-maych-i-rednich-przedsibiorstw
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na rozwój dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci instrumentów zwrotnych grantów i dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
logo_mgok

02
listopada
2017

Zawody w Czechach

miniatura_zawody-w-czechach
Tradycją stało się, że uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych z Lubawki jeżdżą do szkoły do Zaclerza na różne rozgrywki sportowe. Tym razem opiekun Łukasz Wincza zabrał ze sobą 17 chłopców, aby w przyjaznej atmosferze pograć z uczniami ze szkoły z Zaclerza w piłkę nożną. W ogólnym rozrachunku nasza starsza drużyna chłopców zajęła 1 miejsce, a młodsza 4 miejsce.
logo_mgok

31
października
2017

Bal Świętych w Lubawce

miniatura_bal-witych-w-lubawce
Tańce, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy lubawskim dzieciom zafundowała Parafia Wniebowzięcia NMP oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury. Wszystko to miało miejsce na Balu Świętych, który po raz pierwszy został zorganizowany w Lubawce.
logo_mgok

31
października
2017

Praca idzie pełną parą!

miniatura_praca-idzie-pen-par
Dzisiaj, dnia 31 października 2017 roku odbyła się rada budowy pełnowymiarowej Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce.

Przeglądaj aktualności