• lubawka rynek
  • Kruczy Kamień
  • bukówka
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

26
września
2018

Zakończyła się III edycja Konkursu Burmistrza Miasta Lubawka p.t. Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka. Po raz kolejny udział w konkursie wzięli mieszkańcy wszystkich sołectw.

miniatura_zakoczya-si-iii-edycja-konkursu-burmistrza-miasta-lubawka-p-t-pikna-i-aktywna-wie-gminy-lubawka-po-raz-kolejny-udzia-w-konkursie-wzili-mieszkacy-wszystkich-soectw
W miesiącach letnich odbyła się III edycja Konkursu Burmistrza Miasta Lubawka p.t. Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka. Po raz kolejny udział w konkursie wzięli mieszkańcy wszystkich sołectw. Celem konkursu było: - Wspieranie rozwoju wsi Gminy Lubawka poprzez pobudzanie aktywności lokalnej. - Poprawa jakości życia na wsi. - Aktywizacja i integracja społeczności.
logo_mgok

25
września
2018

Zaproszenie na spotkanie dla przedsiębiorców

miniatura_zaproszenie-na-spotkanie-dla-przedsibiorcw
Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie z udziałem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz z przedstawicielami Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Dolnośląskiej Instytucji pośredniczącej.
logo_mgok

24
września
2018

Strategia Rozwoju Sudety 2030 - już jest!

miniatura_strategia-rozwoju-sudety-2030-ju-jest
Dzisiaj w Złotym Stoku uczestnicy Walnego Zgromadzenia Porozumienia SUDETY 2030 zatwierdzili Strategię Rozwoju Sudety 2030. W tym ważnym dla naszego regionu wydarzeniu naszą gminę reprezentowała Pani Burmistrz Ewa Kocemba.
logo_mgok

24
września
2018

Inauguracja trzeciego roku U3W

miniatura_inauguracja-trzeciego-roku-u3w
Rozpoczynamy kolejny rok w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Gminy Lubawka. Przed nami uroczysta inauguracja, która odbędzie się na sali Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce już w najbliższy piątek (28.09.) o godz. 12:00. Po części oficjalnej nastąpi przemarsz przez miasto do Domu Kultury.
logo_mgok

24
września
2018

V edycja Programu "WZOROWA ŁAZIENKA"

miniatura_v-edycja-programu-wzorowa-azienka
Szanowni Państwo, Program "Wzorowa Łazienka" rozpoczął się 20 sierpnia 2018 roku i jest skierowany do publicznych szkół podstawowych. Te z nich, które poprzez rejestrację dołączą do Programu, będą mogły pogłębiać edukację uczniów w zakresie właściwych nawyków higienicznych oraz otrzymają szansę na remont szkolnej łazienki w wysokości 30 000 zł.
logo_mgok

18
września
2018

Żywa lekcja przyrody

miniatura_ywa-lekcja-przyrody
W naszej szkole dzisiaj (18 wrzesień 2018) dla klas IV - VIII odbyła się trzecia prezentacja Agencji Impresaryjno - Artystycznej KlapsArt z Krakowa pod tytułem OWADY.

Przeglądaj aktualności