• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

25
stycznia
2023

Puchar Polski w Kościelisku

miniatura_puchar-polski-w-kocielisku
W dniach 21-22.01.2023 odbyły się zawody biathlonowe z cyklu "Celuj w igrzyska" - Puchar Polski kat.I, w których startowali nasi uczniowie. Wyniki przedstawiają się następująco:   Medale: Sprint - 21.01.2023 r.- Hanna Dereń (kat. Młodziczka młodsza)   Sprint - 22.01.2023 r. - Stanisław Bodzek (kat.
logo_mgok

25
stycznia
2023

Konkurs Recytatorski Pagazik - etap szkolny

miniatura_konkurs-recytatorski-pagazik-etap-szkolny
Kolejny Pegazik za nami. Jury, po wysłuchaniu 56 uczestników, wyłoniło zwycięzców: W kategorii klas 7-8 I miejsce -  Małgorzata Lubos kl. 8d II miejsce - ex aequo Sylwia Bakun kl. 7b, Artur Bukowski kl. 8d III miejsce -   Stanisław Bodzek kl. 8a wyróżnienie - Wiktoria Nawrocka kl.
logo_mgok

24
stycznia
2023

Monitoring na polanie pod figurką Św. Floriana

miniatura_monitoring-na-polanie-pod-figurk-w-floriana
W dniu 19.01.2023 r. podpisano umowę na realizację zadania pn. "Monitoring na polanie pod figurką Św. Floriana, ul. Świerkowa 58-420 Lubawka", w ramach którego wykonane zostaną prace związane z oświetleniem, zasilaniem złącza dla imprez plenerowych i zasilaniem monitoringu na polanie przy figurze Św. Floriana, ul. Świerkowa w Lubawce.
logo_mgok

20
stycznia
2023

Dzień popcornu

miniatura_dzie-popcornu
Dnia 19 stycznia w świetlicy szkolnej był dzień popcornu. Dzieci wysłuchały historii o popcornie opowiedzianej przez p. Magdę, potem wykonały własnoręcznie torebki papierowe na popcorn przygotowany wcześniej w specjalnej maszynie. Na koniec pokolorowały kolorowankę. Zajęcia przygotowały Panie: M. Czuba, M. Sobczak, K.
logo_mgok

20
stycznia
2023

Dzień Babci i Dziadka w Senior+

miniatura_dzie-babci-i-dziadka-w-senior
Dzisiaj z okazji Dnia Babci i Dziadka z krótkim programem artystycznym zawitaliśmy do Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Bukówce. Jak zawsze było miło i magicznie. Obdarowaliśmy naszych seniorów prezentami i również my dostaliśmy słodkie prezenty :). Program był przygotowany wspólnie z Placówką Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży.
logo_mgok

19
stycznia
2023

Mali wolontariusze w schronisku dla zwierząt

miniatura_mali-wolontariusze-w-schronisku-dla-zwierzt
Klasa 2a i 3b wraz z wychowawcami przekazała karmę dla bezdomnych zwierząt w schronisku w Wałbrzychu , której zbiórkę zorganizowało jak co roku Szkolne Koło Wolontariatu klas I-III w ZS-P w Lubawce. Mali wolontariusze wiedzą doskonale, że pomaganie może być naprawdę piękne, wartościowe i dawać wiele radości zarówno obdarowywanym, jak i obdarowującym.

Przeglądaj aktualności