• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

10
lutego
2021

Międzynarodowy Dzień Pizzy w klasie 2 B

miniatura_midzynarodowy-dzie-pizzy-w-klasie-2-b
Na całym świecie 9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. W naszej szkole również obchodzimy to święto. Klasa 2 B wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Legutko - Bizoń przygotowała pyszną pizzę. Wielką frajdę sprawiły już same przygotowania: wyrabianie i formowanie ciasta drożdżowego, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników.
logo_mgops

10
lutego
2021

APEL DO MIESZKAŃCÓW- NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

miniatura_apel-do-mieszkacw-nie-bd-obojtny
Zgodnie z prognozami w najbliższych dniach temperatury będą się utrzymywać znacznie poniżej zera, a nocami spadać nawet do minus kilkunastu stopni Celsjusza, mogą pojawiać się intensywne opady śniegu.
logo_mgok

09
lutego
2021

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

miniatura_dzie-bezpiecznego-internetu-2021
Dziś (9.02. 2021 r) obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku, z uwagi na okoliczności związane z pandemią, świętowanie odbędzie się głównie zdalnie. Organizatorami DBI w Polsce są Państwowy Instytut Badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
logo_mgok

08
lutego
2021

Niepylak Apollo nie tylko w Kruczej Dolinie

miniatura_niepylak-apollo-nie-tylko-w-kruczej-dolinie
Na spotkaniu Burmistrz Ewa Kocemba wraz z Zastępcą Burmistrza Sławomirem Antoniewskim zostali zaproszoni przez Panią Kamilę Grzesiak reprezentującą Klub Przyrodników, z którym Gmina Lubawka współpracuje od lat, do wsparcia przedsięwzięcia APOLLO2020.
logo_mgok

08
lutego
2021

Zbiórka odpadów wielkogabartyowych

miniatura_zbirka-odpadw-wielkogabartyowych
Gmina Lubawka organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych, tzw. wystawkę.  Zbierane są wyłącznie: meble (rozmontowane) oraz inne odpady wielkogabarytowe, w tym armatura sanitarna, wykładziny, dywany. Nie będą odbierane odpady niebezpieczne.

Przeglądaj aktualności