• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gminy Lubawka

logo_mgok

18
maja
2023

O segregacji

miniatura_o-segregacji
Informacji na temat segregacji śmieci nigdy nie jest dosyć. Dlatego dziś (18.05.2023 r.) uczniowie klas I-III wzięli udział w zajęciach warsztatowych dotyczących tego zagadnienia.
logo_mgok

18
maja
2023

Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

miniatura_rozstrzygnicie-konkursu-na-najpikniejsz-palm-wielkanocn
Okres wielkanocy w Kościele katolickim jest czasem radości ze Zmartwychstania Jezusa Chrystusa. Trwając w tym pięknym czasie w naszej szkole odbyło się roztrzygnięcie Konkursu na ,,Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną". W konkursie udział wzięło 34 uczniów. Wszystkie prace otrzymały wyróżnienia, a szczególnie wyróżniona została praca Hani Suszek z klasy I a.
logo_mgok

18
maja
2023

Niezwykle spotkanie

miniatura_niezwykle-spotkanie
Dziś naszą szkołę odwiedził niezwykły gość z Japonii, który jest przedstawicielem Fundacji Shanti Volunteer Association. W spotkaniu wzięły udział dzieci, młodzież i rodzice dzieci pochodzących z Ukrainy, a tematem były bieżące potrzeby społeczności ukraińskiej oraz dalsze plany na integrację obu kultur.
logo_mgok

18
maja
2023

Bezpłatne badania mammograficzne

miniatura_bezpatne-badania-mammograficzne
W dniu dzisiejszym Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki Gminy Lubawka na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy finansowany przez Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.
logo_mgok

10
maja
2023

Kacper Ruciński w Lubawce

miniatura_kacper-ruciski-w-lubawce
Już 4 czerwca na deskach sceny naszego Domu Kultury odbędzie się występ czołowego, polskiego stand-upera: Kacpra Rucińskiego. Artysta zaprezentuje swój program pt. "Uwaga na Łosie". Link do biletów w "czytaj więcej".
logo_mgok

10
maja
2023

Komunikat

miniatura_komunikat
W dniu 7 maja 2023r. o godz. 17.24 do Urzędu Miasta Lubawka wpłynęło zgłoszenie dotyczące zanieczyszczenia rzeki Czarnuszka czarną substancją. Po przybyciu na miejsce strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Kamiennej Góry nie stwierdzono zanieczyszczenia, a jedynie kwitnące glony.
logo_mgok

09
maja
2023

Spotkanie z Profesorem Immunologii

miniatura_spotkanie-z-profesorem-immunologii
Dziś (09.05.2023 r) uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w niezwykle interesującym spotkaniu z Profesorem immunologii Tomaszem Majem. Pan Tomasz jest mieszkańcem naszego miasta, a obecnie pracuje w Szanghaju na bardzo prestiżowym Uniwersytecie Jiao Tong. Opowiadał nam o swojej pracy i życiu w Chinach.
logo_mgok

09
maja
2023

Wirtualne Laboratorium Empiriusz

miniatura_wirtualne-laboratorium-empiriusz
Uczniowie siódmych i ósmych klas naszej szkoły doświadczają na lekcjach chemii, prawdziwych lekcji przyszłości. Wszystko dzięki wirtualnemu laboratorium Empiriusz. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w przyjazny, bezpieczny i ekonomiczny sposób realizować podstawę programową nauczania chemii.

Przeglądaj aktualności