Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2020 r. w godz. 9.00 - 11.00 na platformie LiveWebinar

Po rejestracji na platformie  https://app.livewebinar.com/950-242-249/f74abc0bf964080dce16c0fe49cd3415 dostaniecie Państwo na e-mail - osobisty link dostępu do wydarzenia.

 

Pandemia i restrykcje z nią związane znacząco utrudniły wielu firmom prowadzenie biznesu, ale z drugiej strony wytworzyły nowe szanse, również za granicą. Zachęcamy do zobaczenia, jak szybko dopasować komunikację i metody działania i jak dzięki temu wyprzedzić konkurencję na rynkach zagranicznych. Dzięki realizacji międzynarodowych projektów w formule on-line (zagraniczne misje gospodarcze oraz identyfikacja i kontakt z nowymi partnerami zagranicznymi) w DREBERIS wypracowaliśmy metodologię oraz zebraliśmy doświadczenie, którym chcemy się z Państwem podzielić.

 

AGENDA

1. Gdzie pandemia wytworzyła największe szanse na nowy biznes? Porównanie międzynarodowe.

2. Szanse i zagrożenia w kontekście międzynarodowych relacji biznesowych.

3. Co się zmieniło w czasach pandemii i dlaczego może być łatwiej? - skuteczne pozyskiwanie nowych partnerów zagranicznych w czasach ograniczeń.

4. Jak dostosować działania do obecnych warunków, aby być skutecznym - wykorzystanie sprawdzonej metodologii "SMART".

 

EKSPERT

PAWEŁ KULBIŃSKI

Prokurent DREBERIS Sp. z o.o.

Od 2008 roku Paweł Kulbiński jest związany z firmą DREBERIS Sp. z o.o., w której od 2011 roku pełni funkcję prokurenta. Do jego kluczowych kompetencji należy opracowywanie strategii przedsiębiorstw oraz problematyka interkulturowa. Jako ekspert Paweł Kulbiński doradzał już wielu firmom w kontekście działalności na rynkach zagranicznych. Ponadto brał udział m.in. w opracowaniu licznych analiz rynkowych na zlecenie Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki i Energii oraz Niemieckiego Ministerstwa Żywienia i Gospodarki Rolnej, a także pełnił rolę eksperta w projektach realizowanych dla zagranicznych instytucji.