Czy chcesz śledzić co się dzieje w Twojej miejscowości?

Bądź z nami Gminą Lubawka na bieżąco gdziekolwiek będziesz poprzez pobranie aplikacji "Blisko" gdzie szybko i wygodnie dowiesz się o wszystkich wydarzeniach kulturalnych, prognozach meteorologicznych lub też o utrudnieniach.

Po decyzji musi przyjść działanie. Zamieńmy "może kiedyś" na "właśnie teraz" i zainstalujmy aplikację by być zawsze poinformowanym i ostrzeżonym.

Pierwszy krok: włącz swój smartphon bądź komputer i wybierz przeglądarkę internetową np. google.pl,

Drugi krok: wpisz w przeglądarce internetowej hasła: SISMS cloud następnie wybierz stronę poprzez kliknięcie (zazwyczaj jest to druga pozycja),

Trzeci krok: wpisz swoją miejscowość, następnie wybierz województwo i powiat np. (Lubawka, dolnośląskie, kamiennogórski), na końcu kliknij w ikonkę Gmina Lubawka z naszym herbem,

Czwarty krok: wybierz 'wiadomości multimedialne na aplikację' poprzez kliknięcie,

w zależności od systemu telefonu ( IOS, Android, Windows) wybierz odpowiedni dla swojego telefonu system i pobierz aplikację. Jeśli ściągniesz aplikację przez telefon od razu zostaniesz przekierowany do sklepu by pobrać ją za darmo. Ściągając aplikację przez komputer wpisz swój e-mail, który podałeś logując się do sklepu play, apple store czy windows store.

Burmistrz Miasta Lubawka

                                                                                                  /-/  Ewa Kocemba