Sukces dziewcząt w wojewódzkim finale biegów sztafetowych

Finał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych w Twardogórze za nami. Zawody odbyły się dziś (12.10.2021 r) i drużyna dziewcząt starszych wywalczyła brązowy medal. Nasze medalistki wystąpiły w składzie: Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń, Izabela Sajdak, Milena Liber, Julia Mielko, Małgorzata Lubos. W zawodach startowali również chłopcy starsi, którzy zajęli 10 miejsce. Skład drużyny: Antoni Sopata, Marcel Wilczyński, Jakub Rogowski, Mateusz Szajkowski, Gracjan Jabłonka
Mateusz Szajkowski. Kolejną drużyną były dziewczęta młodsze, które zajęły 14 miejsce, w wystąpiły w  składzie : Nadia Andrzejczak, Zuzanna Bogusławska, Hanna Dereń, Iga Bentkowska, Maja Lamek, Laura Wąsowska, Lena Rysz. Opiekunem uczniów był pan Artur Bodzek.