logo_mgok

17
marca
2018

Warsztaty klas III SP w Lubawce

Międzypokoleniowe działania są częścią przygotowań do 34. Konkursu na Tradycyjne Potrawy Wielkanoce "Mała Wielkanoc". Jednym z takich kroków są przeprowadzone w dniu dzisiejszym (16-03-2018 r.) warsztaty plastyczne. Uczestnikami zajęć były dzieci klas III Szkoły Podstawowej w Lubawce.
logo_mgok

15
marca
2018

Spotkanie autorskie - Paulina Moffitt - zapowiedź

Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na spotkanie z niesamowitą pasjonatką, podróżniczką i pisarką pochodzącą z Bukówki - Pauliną Moffitt - autorką książki "Wszystko, czego pragniesz". Spotkanie odbędzie się 23 marca (piątek) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

09
marca
2018

Koncert Stanisława Soyki - galeria

Legenda, wirtuoz, pasjonata - Stanisław Soyka porwał lubawską publiczność podczas dzisiejszego koncertu. Doskonały kontakt z publicznością i wspaniały kunszt artystyczny zostały docenione podwójnymi owacjami na stojąco.
logo_mgok

07
marca
2018

Bardzo Młoda Kultura - spotkanie informacyjne

Przedstawienia teatralne, żonglerka z ogniem, tworzenie barwnych kukiełek, warsztaty fotografii, nauka robienia zdjęć dronem, komponowanie utworów, koncerty, produkcja filmów- to tylko niektóre sposoby realizacji lokalnych projektów z zakresu edukacji kulturowej w ramach programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku.
logo_mgok

20
lutego
2018

Stanisław Soyka w Lubawce - zapowiedź koncertu

Już 9 marca w lubawskim Domu Kultury zagości niesamowity artysta - nazywany dawniej "najlepiej strzeżonym sekretem polskiej muzyki", wokalista jazzowy i piosenkarz, pianista i kompozytor, gitarzysta, skrzypek, poeta - S t a n i s ł a w  S o y k a. Szczegółowe informacje o koncercie i biletach w "czytaj więcej".
logo_mgok

17
lutego
2018

Koncert walentykowy - G/Łoś

W sobotnie popołudnie (17.02.2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce przy klimatycznej scenerii zabrzmiał cudowny duet - G/Łoś - Gloria Janeczek i Łukasz Łoś. Piękny wokal i świetna gra na gitarze naszych gości podbiły serca zgromadzonych na sali mieszkańców Gminy Lubawka.
logo_mgok

16
lutego
2018

Filharmonia w Domu Kultury

Dom Kultury w Lubawce gościł dzisiaj muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, którzy spotkali się z uczniami lubawskiej szkoły. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Publicznych w Lubawce.
logo_mgok

15
lutego
2018

Nowe zasady segregacji

W naszym Domu Kultury odbyło się dzisiaj spotkanie z mieszkańcami Gminy Lubawka w sprawie nowych zasad segregacji śmieci. Inicjatywa została zrealizowana przez Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Geodezji i Rozwoju wsi oraz Sanikom Sp. z o.o.

Przeglądaj aktualności