logo_mgok

19
czerwca
2018

Krakonosuv Cyklomaraton - wyniki

Prezentujemy wyniki V edycji Krakonosuv Cyklomaraton. W wyścigu wystąpiła Maja Włoszczowska - medalistka olimpijska i mistrzyni świata w kolarstwie górskim - zwyciężyła w klasyfikacji kobiet na 98 km. Na 14. miejscu wśród mężczyzn w tej samej klasyfikacji uplasował się pochodzący z Lubawki Marcin Krzywonos.
logo_mgok

15
czerwca
2018

Mariusz Kalaga - zapowiedź koncertu

Z przyjemnością informujemy, że 30 września 2018 r. (niedziela) na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce wystąpi Mariusz Kalaga - muzyk, piosenkarz, wykonawca estradowy, urodzony i zamieszkały w Dąbrowie Górniczej, znany z "Listy Śląskich Szlagierów". Organizatorem koncertu jest grupa Impresariat Wena, więcej informacji w "czytaj więcej".
logo_mgok

02
czerwca
2018

Maraton "Zumba Party"

Maraton zumby, czyli najbardziej pozytywne zajęcia fitness w 3-godzinnym bloku pn. "Zumba Party" odbyły się dzisiaj (2 czerwca) na sali Domu Kultury w Lubawce. Na scenie pojawiła się trójka instuktorów, w tym główny organizator wydarzenia p. Damian Strączek, którzy rozgrzewali i zachęcali do tańca licznie zgromadzonych uczestników zajęć.
logo_mgok

01
czerwca
2018

Dzień Dziecka w Parku Watra

W piątek (1 czerwca br.) w Parku Watra w Lubawce miały miejsce zabawy i animacje dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęciem zabaw było przedstawienie kukiełkowe pt. "Darek Koszmarek w Krainie Leśnej Pani", które zgromadziło na parkowej patelni licznie zgromadzoną najmłodszą widownię.
logo_mgok

30
maja
2018

I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne

W najbliższy wtorek (5 czerwca) szkoły Gminy Lubawka zmierzą się w konkurencjach sportowych, podczas I Gminnych Igrzysk Lekkoatletycznych. Zmagania odbęda się na Stadionie Miejskim w Lubawce, który swoją lekkoatletyczną część zyskał podczas modernizacji przeprowadzonej w roku 2016.
logo_mgok

30
maja
2018

Zumba Party w Lubawce

ZumbaFit oraz Dom Kultury w Lubawce serdecznie zapraszają 2 czerwca br.  (sobota) o godz. 17:00 na 3-godzinny fitness, czyli maraton "ZUMBA PARTY". Szczegóły na załączonym plakacie.
logo_mgok

27
maja
2018

Festiwal Tańca Karkonosze CUP 2018

Na Festiwalu Tańca Towarzyskiego Karkonosze CUP 2018, który odbył się 27 maja br. w Karpaczu, zaprezentowała się sekcja taneczna z naszego Domu Kultury prowadzona pod instruktażem p. Damiana Strączka w ramach zajęć stałych tańca towarzyskiego. W ramach turnieju reperezentanci naszej jednostki zajęli 1. miejsce w swojej kategorii.
logo_mgok

26
maja
2018

Zakończenie U3W i koncert polskiego Elvisa - Mirka Deredasa

W sobotę, 26 maja 2018 r. Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w Lubawce dokonał uroczystego zakończenia roku akademickiego. Pierwszą artystyczną częścią wydarzenia był spektakl teatralny pt. "Bajki i Baśnie", oraz koncert "Elvis na bis" - czyli Mirosław Deredas w przebojach króla rock and rolla. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna - podziękowania i rozdanie dyplomów słuchaczom.

Przeglądaj aktualności