logo_mgok

16
października
2018

Koncert Pieśni Polskich w Lubawce

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Gmina Lubawka oraz Zespół Szkól Publicznych im. Tkaczy Chełmskich zaprasza 11 listopada br. o godz. 17:00 na Koncert Pieśni Polskich organizowany w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
logo_mgok

10
października
2018

Warsztaty RĘKODZIEŁA

Miło nam poinformować, że od jutra rusza kolejny cykl zajęć cyklicznych. Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty RĘKODZIEŁA.
logo_mgok

08
października
2018

Nowy sprzęt do siłowni

Niezmiernie nam miło poinformować, że siłownia zlokalizowana przy Stadionie Miejskim w Lubawce już niedługo zostanie udostępniona mieszkańcom do użytku. W ubiegłym tygodniu zyskaliśmy nowy sprzęt do ćwiczeń - szczegóły dotyczące otwarcia i zasad funkcjonowania siłowni zostaną opublikowane wkróce na naszej stronie.
logo_mgok

01
października
2018

Koncert Mariusza Kalagi

30 września 2018 r. (niedziela) na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce wystąpił Mariusz Kalaga - muzyk, piosenkarz, wykonawca estradowy, urodzony i zamieszkały w Dąbrowie Górniczej, znany z "Listy Śląskich Szlagierów". Organizatorem koncertu była grupa Impresariat Wena.
logo_mgok

24
września
2018

Inauguracja trzeciego roku U3W

Rozpoczynamy kolejny rok w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Gminy Lubawka. Przed nami uroczysta inauguracja, która odbędzie się na sali Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce już w najbliższy piątek (28.09.) o godz. 12:00. Po części oficjalnej nastąpi przemarsz przez miasto do Domu Kultury.
logo_mgok

21
września
2018

Papierowa wiklina - spotkanie z rękodziełem

W piątkowe popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty rękodzieła "papierowa wiklina". Przy instruktarzu prowadzącego zajęcia p. Marka Krawczyka uczestnicy zajęć wykonywali wiklinę z papieru, a nastęnie uczyli się sposobu plecienia koszyków.
logo_mgok

18
września
2018

Warsztaty rękodzieła: "papierowa wiklina"

Dom Kultury w Lubawce zaprasza w najbliższy piątek na spotkanie z rękodziełem. Wasztaty odbędą się 21 września br. o godzinie 16:00, tematem zajęć jest "papierowa wiklina". Zajęcia są bezpłatne, szczególy na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy.
logo_mgok

16
września
2018

Święto Bluesa w Lubawce

W niedzielny wieczór (16 września br.) w Domu Kultury w Lubawce odbył się  niesamowity koncert w ramach Międzynarodowego Dnia Bluesa w wykonaniu legendy polskiej sceny bluesowej i wirtuoza harmonijki - Sławka Wierzcholskiego i  jego zespołu Nocna Zmiana Bluesa.
logo_mgok

11
września
2018

Koncert Nocnej Zmiany Bluesa w Lubawce - bilety wciąż dostępne

Już w najbliższą niedzielę świętujemy Międzynarodowy Dzień Bluesa w Lubawce! Legenda polskiej sceny bluesowej - Nocna Zmiana Bluesa ze Sławkiem Wierzcholskim na czele - tego K O N C E R T U nie można przegapić! Bilety w cenie 15 zł wciąż do nabycia w Domu Kultury, możliwość rezerwacji w wiadomościach lub telefoniczne.

Przeglądaj aktualności