MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W BIATHLONIE

W dniach 8-11 marca 2018 roku na obiektach  Duszniki Arena odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w biathlonie. W zawodach uczestniczyła siódemka uczniów z naszej szkoły. Pierwsze dwa dni to biegi indywidualne i sprinterskie, a trzeciego dnia odbyła się rywalizacja sztafet. W biegach indywidualnych tytuł vice- mistrzyni Polski  zdobyła Dominika Leśniara, startująca w kategorii młodziczek młodszych.  Miejsce 6 zajęła Aleksandra Szajnowska, miejsce 9 Oliwia Arendarczyk, miejsce 12 Kornelia Arendarczyk oraz miejsce 17 Weronika Dyczkowska. W kategorii młodzików młodszych miejsce 4 wywalczył Kamil Cedzidło, a 7 był Jakub Potoniec.  W rywalizacji sztafet Kamil Cedzidło startujący w sztafecie zaprzyjaźnionego klubu z Czarnego Boru wywalczył złoty medal. Podobny sukces odniosła Dominika Leśniara, która również z koleżankami z Czarnego Boru wywalczyła złoto. Jej koleżanki (Ola Szajnowska, Kornelia Arendarczyk oraz Oliwia Arendarczyk zdobyły srebrny medal, ulegając pierwszej sztafecie dopiero na ostatniej zmianie, na której pobiegła Dominika Leśniara. Gratulujemy!