XXI KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

   Z radością informujemy, że już od dziś mogą Państwo zgłosić swój udział w tegorocznym:
XXI KONKURSIE PALM WIELKANOCNYCH!
Zapisu można dokonać:
- osobiście w Wiejskim Domu Kultury (ul. Rynek 14)                                         codziennie w godzinach 11:00 - 19:00
- telefonicznie - 75 74 22 197
- poprzez wiadomość prywatną na naszym Facebook - https://www.facebook.com/wdkchelmsko
UWAGA!!!  ZAPISY TRWAJĄ DO DNIA 31.03.2022 r.!!!

 Chełmski Konkurs Palm Wielkanocnych już na stałe wpisał się w świąteczną tradycję lokalnej społeczności i od lat cieszy się niemałym zainteresowaniem. Dla wielu rodzin, sam udział w konkursie stał się obowiązkowym i nieodłącznym elementem podczas przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy, równie ważnym, jak chociażby wspólne malowanie pisanek. 
     Uczestnicy za każdym razem są niezawodni i wykazują się nadzwyczajną pomysłowością, o czym świadczą ich gotowe prace, dostarczane do kościoła w Niedzielę Palmową. Co roku mamy okazję oglądać coraz więcej różnorodnych palm, w różnych formach, rozmiarach i kolorach. Z roku na rok  palmy biorące udział w rywalizacji są bezustannie udoskonalane i dopracowane do granic możliwości, widok niektórych z nich dosłownie zapiera dech w piersiach! 
      Tę Niedzielę, bez wątpienia warto spędzić u nas - w Chełmsku - miejscu, w którym święci się najpiękniejsze, najbardziej kolorowe i wyjątkowe palmy wielkanocne!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w Niedzielę Palmową (10.04.2022 r.). Gotowe palmy należy dostarczyć do chełmskiego Kościoła pw. św. Rodziny najpóźniej do godziny 11:30.
Następnie, tuż po zakończeniu uroczystej Mszy świętej, w Wiejskim Domu Kultury (ul. Rynek 14) wszystkie konkursowe prace  zostaną poddane ocenie Komisji Konkursowej, po której jurorzy wyłonią zwycięzcę tegorocznego konkursu.

Konkurs przeprowadzony zostanie według zasad określonych
w regulaminie, który znajdą Państwo w załączniku poniżej. 


Pliki do pobrania