Bezpłatne webinarium pn. "Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm"

Drodzy Mieszkańcy,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. "Środki unijne na rozwój i efektywność energetyczną dla dolnośląskich firm"

Na webinarium zostaną przedstawione możliwości współfinansowania i finansowania w przedsiębiorstwach przedsięwzięć inwestycyjnych i termomodernizacyjnych z wykorzystaniem OZE oraz najważniejsze założenia wdrażanych instrumentów finansowych, które pozwolą przedsiębiorcom z sektora MŚP zmodernizować i poprawić konkurencyjność firmy na rynku.

Dla sprawnej organizacji webinarium osoby zainteresowane mogą zgłaszać się za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do dnia 16.07.2024r., do godz. 9.00.

Po rejestracji każdy otrzyma na swój adres e-mailowy potwierdzenie uczestnictwa oraz indywidualny link umożliwiający udział w spotkaniu. 

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców, w tym mikro, małych i średnich działających na obszarze województwa dolnośląskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy.

Webinarium odbędzie się: 17 lipca 2024 r. (środa), w godz. 10.00-11.30 na platformie ZOOM.